Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсене на Defender

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търсене на Defender

    Привет, търся си Дефендър дълга база. Бюджета ми е до 15 000 евро. В тези пари искам да включа: регистрация и обслужване на маслата, ремъци... За гуми, лебедка, и др. в последствие.
    Въпросът ми е дали за тези пари мога да намеря надеждна машинка и какво да гледам? Предназначението на джипа ще бъде за къмпинги и евентуално експедиции. Имам Импреза 2007 и Легаси 2008 но са седани и няма място за багаж а и все се завираме по шубраците с жена ми. Избрах точно Дефендера - субективно, защото ми е мечта от малък. Мога ли за тези пари да взема нещо читаво и какво да гледам? Мерси

  • #2
    До: Търсене на Defender

    Разходи се до Мотопфое, преди време имаше върнати от БТК по програмата им за оперативен лизинг. Мисля, че ще намериш.

    Коментар


    • #3
      До: Търсене на Defender

      Колега, има един такъв в Банско, който се продава. Не мой, не познавам и хората, които го продават. Не знам и за какви пари. Просто знам, че се продава и предвид интереса ми към марката го огледах само външно. Ще споделя какво видах и ако имаш интерес ще попитам за телефон на човека.
      Дефендър Тди - най вероятно с 2,5 мотор 113 коня. Черен. Дълга база. Има и екпедиционен багажник на покрива. Според мен е правен / не е купешки/. Цялото шаси е обработено против корозия - явно скоро, защото изглежда като ново. Лети джанти и гуми МТ. Гумите са поизносени. Има лебедка Т-макс и печка Вебасто. Деветместен.
      Няма течове по шасито и дифовете.
      Това е ако те интересува кажи.
      Пожелавам ти късмет и да намериш нещо страхотно
      Nissan Pathfinder 2.5 dci

      Коментар


      • #4
        До: Търсене на Defender

        Гледам в квартала са пуснали един симпатяга от една фирма с доста такива обурудвани, този е 5ти номер... Мога да щракна снимчица ко го видя пак, имаше си гсм с надпис продава се . А за 15к евро аз лично бих си купил един с десен волан за около 5к макс и от там за останалите 10к тунинг и обръщане на волана /което си е нищожна част от сумата/.

        Коментар


        • #5
          До: Търсене на Defender

          Здравейте пак и благодаря за отговорите. Гледах във Мото Пфое но цените са над 40к което не ме устройва. Гледах и в мобилето но не си харесах. До колкото разбрах от форума по-добре е да взема TD5 двигателя. Може би предпочитам да го внеса. Въпросът е на какво да обърна внимание при огледа, освен обичайните неща? В смисъл нещо специфично за модела.

          Коментар


          • #6
            До: Търсене на Defender

            А това видя ли го като ходи в МП http://www.motopfohe.bg/mp_auto_deta...e=22&model=113
            Верно 90-ка е но за тези пари е много добре. И си е баш Td5 от 6 местния който и 6+1 ставаше.
            Ако те заинтересува. Пиши
            ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
            lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #7
              До: Търсене на Defender

              Видях го пак и взех телефона: 088 202 57 22. Не познавам собствниците, но машината изглежда доста доволно/на външен вид е много запазен/, добри и запазени гуми /БФГ МТ/, шнорхел, лебедка, 110ка... Чак ме хваща яд, че нямам пари за такова нещо /незнам колко де, трябва да се обадиш, но аз и толкоз нямам/... Надявам се да съм бил полезен, а ако се възприеме като реклама или нещо неподходящо, някой мод да затрие тоз пост...

              Коментар


              • #8
                До: Търсене на Defender

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                ...А за 15к евро аз лично бих си купил един с десен волан за около 5к макс и от там за останалите 10к тунинг и обръщане на волана /което си е нищожна част от сумата/.
                По-добре направо на части, разглобен. После да си го сглоби сам. Той колегата не иска да го кара, а да си играе на конструктор.

                Коментар


                • #9
                  До: Търсене на Defender

                  Де го четеш това?

                  П.П. Май схванах, какво ми казваш. Прав си.
                  Последно редактирано от Насов; 27-08-09, 15:36.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търсене на Defender

                    Първоначално публикуван от scaramouche Преглед на мнение
                    Привет, търся си Дефендър дълга база. Бюджета ми е до 15 000 евро.
                    Здравей колега,
                    Предглеждай по-често mobile.de. Излизат добри възможности.
                    Лично аз направих така и не съжелявам.

                    Успех в търсенето.
                    LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                    LR Defender 110 - 2003, TD5
                    Honda CR-V II - 2004, 2.0
                    тел. 0887 581 738

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търсене на Defender

                      За до, дори и под 15.000 евро може да се вземе чудесен Td5 110 от Германия. Не бих избрал 300tdi пред петака. Бих взел кола отвън, освен ако не попаднеш на нещо наистина добро тук.

                      Определено не бих взел 90-тка (къса база). Освен за специфични "спортни постижения" (съзтезания и редовен офроуд по горите), за всичко останало е крайно непрактична (в сравнение със 110). Мое мнение.

                      Успех в покупката!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търсене на Defender

                        Идеята за дълга база е, че чакаме дете имаме куче и по излети и преходи се носи много багаж. Гледах и в България обявите, но наистина предпочитам да го внеса. Все пак е стара кола а ние все гледаме да минем по-тънко в поддръжката та затова отвън.
                        Остана още малко време до отпуската и се отива за Defender .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търсене на Defender

                          Първоначално публикуван от scaramouche Преглед на мнение
                          Гледах и в България обявите, но наистина предпочитам да го внеса. Все пак е стара кола а ние все гледаме да минем по-тънко в поддръжката та затова отвън.
                          Аз съм на същото мнение! За това миналата и тази година ходих до Германия, вярно, че си загубих по една седмица, но си взех колите без да са минали през посредници и си им видях истинското състояние! В mobile.de излизат доста добри предложения, просто трябва да се следят редовно! Успех!
                          Казано е:
                          -"Обичай ближния",
                          щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търсене на Defender

                            Първоначално публикуван от scaramouche
                            Все пак е стара кола а ние все гледаме да минем по-тънко в поддръжката та затова отвън.
                            Идея си нямаш колко грешно разсъждаваш. Всичките ми познати, които са си взели нови коли от БГ си ги поддържат абсолютно изрядно. Спазват си сервизните интервали и колите им откъм амортизация на двигател, скоростна кутия, интериор, екстериор са им перфектни. Куца окачването, но това е обяснимо предвид пътищата ни.

                            В същото време на запад колата се възприема просто като предмет подобен на пералня, който се сменя веднъж на 5-6 години. И много често можеш да попаднеш на екземпляри, които са юркани редовно със 160 по аутобаните с масло несменяно от ... 40000-50000 км. Имай го предвид. Аз лично сто пъти бих предпочел кола закупена от БГ официален дилър. Може реално да се проследи историята при застрахователната компания, както и при самия дилър. Кола от чужбина минава през няколко ръце и не знаеш нищо ...
                            Vitara 2.0 V6
                            Honda CRV (Gen 1)
                            Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                            ВАЗ 2131

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X