Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Взаимозаменяеми части за Витара

    Първоначално публикуван от gh-098 Преглед на мнение
    А дали преден маншон към главината(външен, не към карето, не съм сигурен дали така се казва) може да се смени с някакъв друг? И предни виалетки от какво могат да се вземат?
    Поправка: всъшност е вътрешен към карето а външният маншон е към главината

    Коментар


    • #17
      До: Взаимозаменяеми части за Витара

      Първоначално публикуван от gh-098 Преглед на мнение
      Поправка: всъшност е вътрешен към карето а външният маншон е към главината
      значи ,има вътрешно и външно каре и на двете има маншоницената на вътрешното е около 15лв за външно не знам. За другото, сигурно говориш за Биалетки
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #18
        До: Взаимозаменяеми части за Витара

        Въпрос?
        Взаимозаменяеми ли са автоматична кутия и ръчна на Витара?Един приятел е намерил изгодна автоматична,но го притеснява това.
        Mercedes G 230E

        Коментар


        • #19
          До: Взаимозаменяеми части за Витара

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          значи ,има вътрешно и външно каре и на двете има маншоницената на вътрешното е около 15лв за външно не знам. За другото, сигурно говориш за Биалетки
          Съгласен Аз го намерих за 12.50, обаче се сменя доста трудно. Доколкото разбрах имало силиконов маншон, който е малко по-скъп но се слага сравнително по-лесно-просто се нахлузвал през шише от едната страна, но незнам дали е за някаква марка или просто универссален. Аз си купих обикновен и го смених по трудния начин

          Коментар


          • #20
            До: Взаимозаменяеми части за Витара

            За съединителят е ясно, даже целия диск(не само феродото) малко на струг се бутва опашката... също съм сменял каретата на кардана от Жигулито стават идеално.. има ги даже и с гресьорки и струват 8 лв. щипките за всичките кори стават от Ладата.. за вратите от 2105 а за отзад до задните седалки от Самарата стават. От 2 части е щипката влизат едно в друго....
            0884 626 333

            Коментар


            • #21
              До: Взаимозаменяеми части за Витара

              Колеги ,имах една жигула със хубави газови задни амортисьори .Замина горката при едни роми /доста се беше разпаднала вече/обаче амовете си ги свалих!!!Та, на витарата задните бяха свършили -първата снимка ,амовете които свалих от жигулата са със размери - втората и третата снимка !Незнам какви са размерите на оригиналните размери на амовете на жигулата но самата тя доста добре се държеше на пътя, затова ги монтирах на витарата- четвъртата и петата снимка , и се държат отлично за сега ,карам я вече от седмица и няма проблем !Ако накой знае какви са размерите на оригиналните ладови задни, да пише във темата може и да стават на витарите !Нужно е само малко въображение ,шлайф,бормашина ,гаечни ключове и готово !!!!
              Прикачени файлове
              Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
              костeнурков спринт.... и в гората !!!!

              Коментар


              • #22
                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                Много добре се е получило това с амортисьорите,мерси за идеята!
                Mercedes G 230E

                Коментар


                • #23
                  До: Взаимозаменяеми части за Витара

                  Първоначално публикуван от Kavasaki-KX500 Преглед на мнение
                  Въпрос?
                  Взаимозаменяеми ли са автоматична кутия и ръчна на Витара?Един приятел е намерил изгодна автоматична,но го притеснява това.
                  Отговор:
                  Ако питаш за закрепването към мотора - ДА.
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • #24
                    До: Взаимозаменяеми части за Витара

                    Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                    Отговор:
                    Ако питаш за закрепването към мотора - ДА.
                    Да това ме интересуваше.Мерси
                    Mercedes G 230E

                    Коментар


                    • #25
                      До: Взаимозаменяеми части за Витара

                      Някой да знае от какъв джип става предпазната ламарина под предния диференциал на Витара?Видях една Витара с такава(в смисъл не е правена),но не знаеха от какъв джип е.
                      Mercedes G 230E

                      Коментар


                      • #26
                        До: Взаимозаменяеми части за Витара

                        Първоначално публикуван от gh-098 Преглед на мнение
                        А дали преден маншон към главината(външен, не към карето, не съм сигурен дали така се казва) може да се смени с някакъв друг? И предни виалетки от какво могат да се вземат?
                        Всички маншони на каретата са еднакви,няма значение дали е ляво или дясно,външно или вътрешно.Аз взех някакви японски по 30 лева бройката.Биалетките ми излезнаха по 44 лв.
                        Поздрави.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Взаимозаменяеми части за Витара

                          Първоначално публикуван от Kavasaki-KX500 Преглед на мнение
                          Някой да знае от какъв джип става предпазната ламарина под предния диференциал на Витара?Видях една Витара с такава(в смисъл не е правена),но не знаеха от какъв джип е.
                          Моята ламарина си е оригинална така си купих витарата!!!!!!!!!
                          Прикачени файлове
                          0878 943913

                          Коментар


                          • #28
                            До: Взаимозаменяеми части за Витара

                            Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
                            Моята ламарина си е оригинална така си купих витарата!!!!!!!!!
                            Можеш ли да пуснеш снимки и отдолу?Мерси предварително.
                            Mercedes G 230E

                            Коментар


                            • #29
                              До: Взаимозаменяеми части за Витара

                              Не бъдете егоисти.Споделете вашите открития и идеи!!!
                              Mercedes G 230E

                              Коментар


                              • #30
                                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                                Честита коледа.
                                А тук е моето испълнение за защитна ламарина http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...%E8%F5&page=11
                                Бялото BUZUKI 1.6 8в
                                0899368772 ;) 0897229322

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X