Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
    Не знам до колко е удачно да пиша фирмата, за да не се счете за реклама. На мен ми ги рециклираха в Gi Autofren в Горубляне. Всичко стана за не повече от час. Свалиха ги и ги монтираха обратно в едно сервизче на 20 метра от тях
    Много полезна информация, колега ! Каква е цената за рециклиране на 4-те апарата ?
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Kak за час ги песъкоструеха и поцинковаха?
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Kak за час ги песъкоструеха и поцинковаха?
        За поцинковането не съм сигурен. Не беше евтино- 150 лева на апарат. Ако някой знае друго място , където ги правят, моля нека сподели.
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          Бързо питане - има ли проблем да се разхождаш по покрива на джипа освен очевидната опасност да се хлъзнеш и пребиеш. По друг начин да питам ще издържи ли 80 кг на площ на една обувка, като пристъпвам.

          А подходящи платформи/багажници да сте мяркали?

          Дано лесно се слагат и свалят или са ниски, щото много вероятно няма да мога да си влизам в гаража с подобна платформа на покрива

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Японските коли/джипове са с тънка ламарина и боя. Не го прави. Хлътне ли веднъж, ще играе кофата и баданарката.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              Японските коли/джипове са с тънка ламарина и боя.
              Поредните глупости, които чета от теб в този раздел, прощавай.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Японските коли/джипове са с тънка ламарина и боя. Не го прави. Хлътне ли веднъж, ще играе кофата и баданарката.
                Боята незнам колко би спомогнала да НЕхлътне един ламаринен покрив. Но по покрива на Тераното съм се разхождал не веднъж - да хлътва леко като стъпиш, но като си преместиш крака се изправя и няма и помен от хлътване. Попринцип няма кола която да е измислена да и се разхождаш по тавана, ако е без фабричен покривен багажник... ДОри и тогава пак..

                Поздрави

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Поредните глупости, които чета от теб в този раздел, прощавай.
                  Фактите(В периода от 2008 до сега ..):
                  Авенсис след 2010,Корола след 2012,Хюндай 2016г, Рав4 2006, Паджеро 1996. От другата страна Супърб 2012, Астра 2011, Астра 2009.
                  Казваш глупости? Но, предпочитам да вярвам на очите си!
                  При японските/корейските, всяко едно попадение на камъче,директно лъсва гола ламарина. Еврпоейските, се показва шприца под боята. покрай нова година, от бомбички и пиратки, на тавана на япоснките тавана беше станал до ламарина/обелен. Европейските, дупки по лака, БЕЗ да се е е обелила боята.

                  Градушката 2014, японските все едно съм ги стрелял или дупчил с отварачка за консерви. Европейските с подбити ламарини, НО без други поражения!
                  Опианите возила са правени в официални сервизи, или доверени. И те ли си измислят?Или пишат глупости?
                  прощавай!

                  п.с Ако толкова държиш, ще ти снимам Хюндая,че ми е под ръка, щетата на тавана. На повечето коли,аз лично съм си играл с детайлинг по тях, веднага се вижда разликата. На допир,разход на препарати,начин на подготовка и т.н

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Туй кат' се води "джип", не е ли с подсилен оребрен покрив? Това е на TLC ама 2014 г.:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123456.jpg
Прегледи:1
Размер:86.5 КБ
ID:5786143
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Да ви се оплача,маслото продължава да се качва!В понеделник ще сваляме дюзите и хич не съм далеч от идеята да ги сменя и да забравя за тях....!Проявления няма,пушаци няма,тресене няма,разход брутален няма....!Еди ствено като са студени чука като аванс между 1800 и 2200 об/мин.Явно след спиране прокапват и....
                      TLC 120 Prado
                      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Преди години имах мазда6. На нея на щеката й имаше min , max и още едно деление над max. Като стигне до там ...да сменям маслото
                        Предписваха и некво супер спешъл (разбирай скъпо) масло , което да държи на мешане с нафта.
                        При умната мазда , паленето на PDFa й , бе свързано с допълнително впръскване на гориво , част от което не успяваше да изгори...
                        Таа : нещо подобно не ти ли казаха в сервиза?
                        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Ами не!TLC 120 няма DPF.
                          TLC 120 Prado
                          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Щом няма дпф, нафтата откъде идва? Помпа, сегменти?

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Според мен идва от неплътни дюзи....Утре ще разберем....
                              TLC 120 Prado
                              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Току що ми се обадиха от сервиза!Май загадката е решена.Днес са свалили дюзите,и са ги стендовали.Теста за херметичност на дюзите не е бил ОК!Оказва се,че на две от дюзите,гайките на разпръсквачите не са били добре,не са били достегнати или нещо такова,при което по малко нафта излиза навън,и понеже дюзите минават през главата,въпросната нафта попада в маслото и....полека полека се качва нивото.Няма никакви признаци като пушк,тресене на мотора и т.н защото нищо допълнително не влиза в горивната камера!Дюзите са разглобени,провеерени,почистени и ..каквото там имтрябва,стендовани и утре скачат в мотора пак!МАслото се сменяразбира се с ново и...нафтааа!
                                TLC 120 Prado
                                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X