Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Кабелите са за датчика за еърбеговете предполагам. Аз сменявах горните шарнири на носачите, единя беше с скъсана гумичка и беше пред изпадане но грам не тропаше, намерих го по нащърбването на гумата. Погали си гумите ако не са нащърбени много вероятно да тропа нещо друго.

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Кампанията за смяна на дихтунки на дюзите вече е свършила /до края на август била/.

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        Kолеги карам с масло castrol edge 5w30 ,минах 10000 км . дали да го карам още 3000 или да го сменям (дават го лонг лайф 15-20000) какво е вашето мнение ?

        Коментар


        • От: Нужда от практични съвети за автоматика на ТЛК120

          Сложих новото радио. Звука е доста по-добре от вграденото радио. Интеграцията с телефона е прилична. В авител го монтираха. Трябва да се сложи нов усилвател за subwoofer. Бутоните на волана си работят прекрасно. За hands free микрофона го сложиха над огледалото.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1409299710859.jpg
Прегледи:1
Размер:47.2 КБ
ID:5607731

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1409299726896.jpg
Прегледи:1
Размер:50.8 КБ
ID:5607732

          Оплакванията ми за сега са, че не мога да го накарам да миксира звук от телефона с тунер или CD. Един вид не мога да чувам навигация докато слушам радио и обратно.

          Друго интересно е че програмите на радиото могат само от дистанционното да се запаметят. Не можах да го излъжа през телефона. Иначе управлението на радиото през телефона е удобно.

          Та материалите за монтаж са пластмасова бленда/адаптер за таблото, адаптер за волан и усилвател за subwoofer.

          Мисля да си взема може би една XPeria щото сега за зареждане ползвам USB-то и не мога да ръгна памет

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Първоначално публикуван от jazz29 Преглед на мнение
            Kолеги карам с масло castrol edge 5w30 ,минах 10000 км . дали да го карам още 3000 или да го сменям (дават го лонг лайф 15-20000) какво е вашето мнение ?
            Ако си сигурен в маслото, не е карана офроуд много, не е на повече от година и половина и не е под минимума, можеш спокойно да изчакаш 15 000.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
              Ако си сигурен в маслото, не е карана офроуд много, не е на повече от година и половина и не е под минимума, можеш спокойно да изчакаш 15 000.

              OK !

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Сменяй на 10 000 ако не искаш да правиш двигател. Маслото се замърсява от горивото, дали си карал или не офроуд просто не виждам какво общо има?! за 10 000 с по-гадни горива маслото е смрад. Вземи извади щеката помириши го после капката я размажи м/у пръсти, после вземи чисто ново масло и направи същото и сам прецени

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Това радио е адски грозно , средната конзола на нищо не прилича , нямаше ли нещо по-добре изглеждащо?
                  Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                  Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Първоначално публикуван от iovkito Преглед на мнение
                    Това радио е адски грозно , средната конзола на нищо не прилича , нямаше ли нещо по-добре изглеждащо?
                    То всъшност е стойка за телефон с качествен тунер, усилвател и CD. Сега си слушам BBC докато карам. Мога да ползвам всяка навигация, мога да карам и говоря. Мога да гледам телеметрията на джипа. Абе каквото си ща дето никое нормално радио не може.

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Колега продава в форума 245/75/17 BF AT та , как ще стои тоя размер, няма ли да са тънки? Иначе АТтата са малко шумнички за магистрала ама имам такива на JEEPа и съм безкрайно доволен, та много се чудя. Друг проблем е дот 2007 въпреки че са чисто нови и не знам дали вобще стават за нещо тия гуми толкова стари. Мисля иначе да купя 265/70/17 а не 265/65/17.

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Аз съм с 265/70/17, колата се вдига малко, БФ Гудридж АТ не са по шумни от обикновенните гуми.
                        Т5
                        Crossrunner

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          Аз имам 31ци АТта като гума ги знам що за гуми са, мисля 265/70/17 и аз да сложа една идея да се вдигне и да запълни калниците че малко празни ми седят. Аз Тойотата не я позлвам за офроуд. АТтата не са най-доброто за магистрала. Много ми харесват Мишлена Крос модела им ама нещо не ги намирам на тоя размер.

                          Коментар


                          • От: Нужда от практични съвети за автоматика на ТЛК120

                            Тойо имат два видa подобни гуми. АТ и НТ. На круизера му сложих НТ, те са повече като шосейни гуми, но пак с дълбок грайфер и някой друг зъб. В лека кал минават. Не шумят и бавно се износват. Имаме и едно терано то е с АТ на Тойо, те са по сериозни, но повече шумят и асфалта по-бързо ги яде.

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Грабер АТ 250лв някъде с ДДС не ги знам що за гуми са. Някакви NEXEN има около 200лв в маргела, DISCOVERER A/T3 OW 265лв, Като се върна явно трябва много да обикалям да видя какво да избера. Искам нещо което да е прилично и на кал и черен път защото влача лодката по язовири, на вилата има 100мт дето не се чисти та някое прилично АТ да го карам всесезонно, но да не е прекалено ориентирано за кал че ще шуми и яде както казваш колега.

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Колеги на връщане от морето след 140 км. ч. чух едно ручене от долу под купето (не мога да го хвана в дясно ли е или централно) появява се само след около 140 ,преди да тръгна проверих техническото състояние на колата беше ОК ! Аз обикновено я карам 120-130 няма проблем !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X