Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

    Със сигурност разтоварва ДВГ от към обороти. Но, на тая тема не съм компетентен защото такива лични не съм имал и наблюденията са ми от тестове, където съм гледал други работи.

    Коментар


    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

      Първоначално публикуван от jazz29 Преглед на мнение
      Разликата много ли е осезаема между 4 и 5 степенната автоматична кутия ? Защото мойта е с фабричен чип и добре върви и доста малко харчи ,с други думи имали смисъл да я продам и да купя 2005година с новия автомат какво ще получа ?
      Абе дръж си колата щом те слуша бре човек, зарежи ги тия 4, 5 -степени...всичките биват ! При Субару, по-специално да речем при Аутбеците, 5 -степенната кутия е по-слаба и чуплива от стария 4-степенен автомат, но не само това...при еднаква скорост на максималната предавка се оказва , че оборотите при 5-степенния са повече от тези при 4-степенния . А при най-новите кутии, а именно вариаторните, проблемите са доста. Така че - карай си колата със кеф след като те слуша, че не се знае на какво ще попаднеш, а автотъргашите все по- големи бараки вкарват..!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

        и двата автомата са много здрави и доста добри. Преимуществата на 5-степенния са по-бързо сменяне на повече предавки, съответно по-добро ускорение; при спускане при натискане на спирачка включва на по-ниска скорост, за да съдейства на спирането, което удължава живота на накладки и дискове.

        Коментар


        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

          OK !

          Коментар


          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

            Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
            .
            Бутона DAC е само за спускане - държи автомобила по наклона и не му дава да поднесе(да видиш задницата как те изпреварва). Работи със спирачките, но ползва повече задните и така автомобила е стабилен и управляем. За изкачване системата е автоматична - HAC и няма нужда от бутон.
            Вече съм собственик на ТЛК 120 Д4Д - 2007год. ,никъде не виждам такъв бутон DAC. Това означава ли,че нямам такава система за спускане.Знам само,че е постоянно зацепен 4х4.

            Коментар


            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

              Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
              .....Знам само,че е постоянно зацепен 4х4.
              Че какво повече ти трябва?

              Честито!
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Че какво повече ти трябва?

                Честито!
                Мерси!!! Просто навсякъде се говори за тази система,че останах с впечатление,че всички я имат.А мойта уж що годе нов модел пък ...???

                Коментар


                • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                  Споко, като ти се наложи да използваш по предназначение тази система едва ли ще ти липсва точно тя!
                  Т5
                  Crossrunner

                  Коментар


                  • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                    Абе да ти кажа зимата на сняг се спускам от вилата до централния път само на тази система , и съм много доволен !

                    Коментар


                    • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                      Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
                      Вече съм собственик на ТЛК 120 Д4Д - 2007год. ,никъде не виждам такъв бутон DAC. Това означава ли,че нямам такава система за спускане.Знам само,че е постоянно зацепен 4х4.
                      Колега а като нямаш DAC може ли да пуснеш тук една снимка.Искам да видя какво има от лоста на скоростите до гнездото на запалката.Обикновено там е копчето за DAC.

                      Коментар


                      • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                        Колега а като нямаш DAC може ли да пуснеш тук една снимка.Искам да видя какво има от лоста на скоростите до гнездото на запалката.Обикновено там е копчето за DAC.
                        Има едно капаче,а под него букса като на запалката за 12V(същата я има и в багажника),и едно копче за блокаж на ср.диф.,и 4-5 места за монтаж на копчета.

                        Коментар


                        • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                          ...и си с платнена тапицерия, и нямаш активно окачване, и нямаш навигация, и с ръчна кутия си....
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            ...и си с платнена тапицерия, и нямаш активно окачване, и нямаш навигация, и с ръчна кутия си....
                            Точно така....Пък как се работи с горния дисплей,нищо не хващам.Освен температурата и часовника,другите графики какви са...???

                            Коментар


                            • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                              Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
                              ....другите графики какви са...???
                              Незнам, не разбирам.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • От: ТЛК 120 съвети и препоръки за безпроблемна експлоатация.

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Незнам, не разбирам.
                                Може да не съм участвал кой знае колко из форума,но от това което съм чел,останах с друго впечатление....баш ти да не знаеш...!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X