Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да представя новата си джипка (Renault Scenic RX4)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да представя новата си джипка (Renault Scenic RX4)

    Ами и аз да представя новата си джипка,която всъщност ми е 1-ватаТова не е точно джип,ами кръстоска между джип и ван От 1 месец карам Renault Scenic RX4 2.0 16V 102KW 188NM 2001г произведен.Все още нямам много снимки на него,но на подписа ми е той
    Поздравявам всички собственици на високопроходима техника
    Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

  • #2
    Ами със здраве да си я караш, и много безаварийни километри !
    ЧЕСТИТО !
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • #3
      Мерси за пожеланието
      Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

      Коментар


      • #4
        скоро някой говореше точно за подобен автомобил, че се държал добре извън пътя .. Честито и очакваме повече кални и снежни снимки.
        Да си те слуша и безаварийно

        Коментар


        • #5
          Може би имаш предвид за моя разказ, но той не е за RX4, а за версията без 4х4. Дори и той се държи добре извън пътя и се замислям дали даго сменя с RX4-ка... но за лек автомобил, а не за джип. Колкото и да съм дволен от колата НИКОГА не бих излизал умишлено с нея извън пътя. Просто знам на какво прилича окачването й, колко е здраво и колко пари струва . Тъжната истина е, че отзад има доста крехки и скъпи газови амортисьори(чупил съм с каране предимно по асвалт) и торсиони, които след повреда в амортисьора се трошат лесно, а струват едни солидни суми. Коичката е страхотна за асвалт и има прилична проходимост, ако се наложи, на сняг и лед се държи чудесно(особено при наличие на ABS), дори за градски условия спрямо вътрешния обем е невероятно компактна и маневрена, но просто не е за често излизане извън пътя, ако не си склонен да виси постоянно по сервизи...
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            благородно завиждам... преди да взема кораба, който карам в момента почти бях взел обикновения вариант (не 4wd). много си падам по рендето а твоя вариант е още по.. и мотора му е бодър с това купе.. а купето е много свежо и комфортно...във френския смисъл на думата, и за децата има място абе супер е, само не го тествай много...смело оффроуд, защото ще ти го върне. честито и газ газ газ газ до тенекията!!!!!!!

            ....забравих да напиша..
            да не вземеш да го осакатиш с разни газове и други алхимии..зянлък.
            "..there is no substitute for cubic inches.."

            Коментар


            • #7
              Аз не мисля да я използвам за истински офроуд.Само колкото да стигна до вилата ми-по черен път.Там и обикновени коли минават,но тази е по-висока и няма задиране по коловозите Иначе засега не мисля да слагам газове,противник съм на газта
              Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

              Коментар


              • #8
                Честито

                ПС:
                Тоя подпис можеш ли да го направиш на аватар щото много тежи.

                Коментар


                • #9
                  Честито и от мен-с здраве да си го караш и много километри да изминеш с Реното

                  Коментар


                  • #10
                    Прекрасна машина и возия на асфалт и на черен път с здраве да си я караш колега

                    Коментар


                    • #11
                      Мерси на всички за топлото посрещане във вашия форум Разбира се,ще сваля снимките от подписа,щом натоварват.
                      Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                      Коментар


                      • #12
                        Честито много добра кола много да те слуша и страхотни моменти да ти донесе

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Bobkata
                          Ами и аз да представя новата си джипка,която всъщност ми е 1-ватаТова не е точно джип,ами кръстоска между джип и ван От 1 месец карам Renault Scenic RX4 2.0 16V 102KW 188NM 2001г произведен.Все още нямам много снимки на него,но на подписа ми е той
                          Поздравявам всички собственици на високопроходима техника
                          Честито и от мен!Много безаварийни километри.Но не забравяй че не е джип.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            Бобката, честито
                            Но внимавай, не ходи на разходките на Голди с тази машина, защото чуствам че ще ти липсва

                            Коментар


                            • #15
                              Честито и от мен приятно и безаварийно патуване
                              Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X