Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Схема на Бушони Самурай ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Схема на Бушони Самурай ?!

    Здравейте колеги, от скоро имам Самурай и имам разни проблеми с мигачите и взех да ровя ел. инсталацията, която е в отчайващо положение , имам какви ли не разклонения и кабели.

    Тъй като не знам кой бушон за какво е , а и няма схема и всичко е затънало в 3-пръста пепел, ако някой има схема на разположението на бушоните ще ми помогне много. (Имам едно ръководство за ремонт в него има схеми , но няма разположението на бушоните и кой за какво е).

    А самия проблем е следния. Оправих доста от кабели и всичко беше заработило , но изведнъж десния мигач пак взе да прави проблеми и пак взех да ровя. Изключил съм всичко , откачил съм предните , страничните мигачи и задните от куплунзите , но като пусна десен мигат той цъка взе едно има натоварване ? Рова вече 1-2 часа и не мога да хвана от какво е ? Може ли това да е проблем в ключа на мигачите , на левия е ок. или в ключа за аварийните , не знам вече къде да търся проблема. ако някой има идеи ще му бъда благодарен.

  • #2
    До: Схема на Бушони Самурай ?!

    Ето още едно ръководство за Самурай:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=26992
    Би трябвало да има и ел.схема. На капачето на бушоните не пише ли кой за какво е?
    Цъкат на къси интервали когато е изгоряла крушка,няма връзка или маса.
    Последно редактирано от ctef; 20-08-09, 17:07.

    Коментар


    • #3
      До: Схема на Бушони Самурай ?!

      Колега ако имаш куплонг за светлинини на ремарке там може да ти прави проблем .
      [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

      Коментар


      • #4
        До: Схема на Бушони Самурай ?!

        Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
        Ето още едно ръководство за Самурай:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=26992
        Би трябвало да има и ел.схема. На капачето на бушоните не пише ли кой за какво е?
        Цъкат на къси интервали когато е изгоряла крушка,няма връзка или маса.
        Благодаря за ръководството.
        На капака няма нищо
        А за мигачите знам как им се променя цъкането когато не работи крушка , но проблема го намерих почти когато се отказва съвсем случайно след като пипнах кабела на мигача в десния калник и пареше. Оказа се че е пуснат кабел от десния мигач до предния габарит и от там замасява и товари. Малко шантаво , ама явно някой е правил подобрения

        Коментар


        • #5
          До: Схема на Бушони Самурай ?!

          Добре че не си се запалил!Как ли не е изгорял бушон?
          Ако инсталацията е вандалствана и прекъсвана на всевъзможни места е добре да помислиш за нова,макар и да не е лесно.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X