Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

    По време на Националния офроуд събор ще се проведе и ВТОРИ КРЪГ от шампионата JET SKI ПРИМОРСКО 2009

    Състезанието ще се проведе на 06.09.2009г.(неделя) СТАРТ 10.00часа.

    Трасето ще включва две дисциплини слалум и скоростно каране на растояние около 1км. с наколко обиколки.

  • #2
    До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

    Колегата ме е изпреварил с обявяването на състезанието.Ако колеги от форума имат интерес да карат да ми пишат на л.с. По данни на колегата Тодор Христов той ще докара трима гърци от тяхния шампионат да ни покажат как се прави такъв вид състезание и да сме наясно как го правят хората с опит.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #3
      До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      Колегата ме е изпреварил с обявяването на състезанието.Ако колеги от форума имат интерес да карат да ми пишат на л.с. По данни на колегата Тодор Христов той ще докара трима гърци от тяхния шампионат да ни покажат как се прави такъв вид състезание и да сме наясно как го правят хората с опит.
      И да карат ,не само да дават акъл. Христов обеща и представяне на някакъв нов извънземен модел джет със спирачка и въздушна възглавница.
      Чакаме повече подробности тук или в отделна тема.

      Коментар


      • #4
        До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

        Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
        ... Христов обеща и представяне на някакъв нов извънземен модел джет със спирачка и въздушна възглавница
        Абе не си спомням да съм обещал представяне, а спирачка си има и не е с въздушна възглавница, а с амартисьор на кормилото
        Чакам потвърждение и от гърците...

        Коментар


        • #5
          До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

          Добре, че този път видях тази приятна вест по-раничко, че да дойда и аз да позяпам ... профита ))
          Garmin:
          Colorado 300
          XT on Nokia E51

          Коментар


          • #6
            До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

            Състезанието се проведе перфектно времето ни изчака и се развали.

            победители в клас седящи джетове са;

            1.Яни Георгиев -see doo
            2.Станислав Георгиев-see doo
            3.Калоян Димов-see doo

            в клас супер джет

            1.Христо Вълков -kawsaki sxr800
            2.Дамян Дринков-kawsaki sxr800
            3.Златин Бодуров-kawsaki sxr800


            по късно снимки и списък с участниците
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #7
              До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

              До довечера ще кача класирането с подробни резултати ,очаквамхората с дългите обективи дакачат по някоя снимка.Имаше моменти които си заслужаваха чакането.Надявам се дасауспели да ги заснемат.

              Коментар


              • #8
                До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                Ето и класирането
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                  Аз бях с "дългия и твърдия" обектив, но малка грешка в настройките ми изигра лоша шега и снимките не станаха добри, а на това отгоре и черно-бели...
                  Започвам с Организацията, всичко си имаше, само обещаните русалки бяха малко...но поне бяха качествени





                  Колегата Фиков обаче не трепна от такива гледки, нали си е моногамен (почти)...



                  Колегата Дринков раздаваше ред и правосъдие и даже беше сзел Спортен Комисар II категория от БФАС...



                  Имам малко снимки и на самите участници, но за тях по-късно

                  Коментар


                  • #10
                    До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                    И понеже нищичко не разбирам от джетове, ето няколко снимки без коментар












                    Коментар


                    • #11
                      До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                      На колегата Христов фотоапарат му е толкова модерен че даже и лентат му е черно бяла
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар


                      • #12
                        До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                        На колегата Христов фотоапарат му е толкова модерен че даже и лентат му е черно бяла
                        Забелязах обаче, че русалките и в черно-бяло са си апетитни...

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение



                        Коментар


                        • #13
                          До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                          Абе някой накрая прави снимки с купите.. дали ще се намери да ги качи или си остават за него.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ВТОРИ КРЪГ JET SKI PRIMORSKO 2009

                            Първоначално публикуван от Yani Georgiev Преглед на мнение
                            Абе някой накрая прави снимки с купите.. дали ще се намери да ги качи или си остават за него.
                            [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X