Обява

Свий
Няма добавени обяви.

i-KAT.org

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: i-KAT.org

    Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
    Въвеждането на номера трябва да е само с латински букви
    така и ги въведох
    емил златков
    паджеро 2.5тд
    ве стром 650

    Коментар


    • #17
      До: i-KAT.org

      Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
      Като си взема номерче, а работя на другия край на София, малко трудно ще преценя кога да тръгвам да се връщам. .
      Те от КАТ ще ти осигурят зелена вЪлна

      Иначе, този сайт, прилича на някой стандартен CMS, инсталиран и "напълнен" за 10 минути. Не изгледжа да има много потенциал в него... Ако е нещо "по-могъщо", от сорта на Joomla или Wordpress, при малко повече услилие (разбирай пари) може да стане нещо, де.

      Иначе култуво:
      Първоначално публикуван от www.i-kat.org
      В реализацията на проекта вече участват няколко фирми и неправителствени организации. С по няколко думи искам да ви разкажа за всяка една от тях
      Това някой I-Katаджия ли е? Да не говорим, че пише "една от тях", а после се говори за Technical-Solution Ltd и Българска асоцияция за застраховани и пострадали при катастрофи.

      Защо им е да пускат нещо наполвина направено? Никъде другаде държавна организация не би си позволила да се излага така, според мен. Иначе им желая успех, ако стана и наполвина толква добро, колкото се надявам, ще бъде успешна инициатива!

      Коментар


      • #18
        От: i-KAT.org

        Според новинарски сайтове, от 11 ч. тази сутрин чрез сайта щяло да може да се проверяват точките на шофьорите. За момента единствено връща обезкуражаващото съобщение "Услугата е в процес на разработване"
        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

        Коментар


        • #19
          От: i-KAT.org

          Защо веднага всички в куп трябва да почнете да плюете по един незавършен проект?
          Аз смятам, че ще бъде полезен и ми харесва идеята.

          Коментар


          • #20
            От: i-KAT.org

            Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
            Защо веднага всички в куп трябва да почнете да плюете по един незавършен проект?
            Аз смятам, че ще бъде полезен и ми харесва идеята.
            Как незавършен бре, обявили са го в медиите като готов. Вече събират регистрации, изискват лични данни, прекарват ги без криптиране през цялата мрежа - как няма да ги плюем? Полезна е идеята, ама това бие даже и регистрацията за детските градини.

            Коментар


            • #21
              От: i-KAT.org

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Как незавършен бре, обявили са го в медиите като готов. Вече събират регистрации, изискват лични данни, прекарват ги без криптиране през цялата мрежа - как няма да ги плюем? Полезна е идеята, ама това бие даже и регистрацията за детските градини.
              Абе те убаво събират данниите, ама поне да работеше сайта, за сега справка не съм получил ))
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: i-KAT.org

                Е, аз справка получих. По всичко изглежда, че заявките за справки ги обработва човек, а не сървър. Яка халтура, ...

                Коментар


                • #23
                  От: i-KAT.org

                  Малко да посъживиме темата след,като изминаха почти 40 дни (нали толкова се оплакваше мъртвец? )
                  Интересно защо до ден днешен (25.08.10)след целия шум по медийте,на сайта i-kat.org все още не е активна тази опция "онлайн проверка на точките",а е в "процес на изграждане".
                  Най-вероятно това беше хвърляне на прах в очите поради подписките и петицийте,които вървяха тази пролет.С една дума "СПОКО" работиме по въпроса,но ще стане ДРУГ ПЪТ !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X