Обява

Свий
Няма добавени обяви.

i-KAT.org

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • i-KAT.org

    http://www.i-kat.org//index.php?action=home
    В СДВР ще бъде представен изграденият интернет портал - i-kat.org. Целта на инициаторите му е в интернет пространството да се създаде виртуален офис на КАТ, в който гражданите могат да получават необходимата им информация, свързана с работата на пътната полиция.

  • #2
    До: i-KAT.org

    Надпис в точно този сайт : Можеш да излъжеш полицаята!
    Да живее грамотността!
    Аз там не видях никаква възможност за обратна връзка. Поне един e-mail адрес да бяха сложили на видно място.
    Този сайт се очертава да бъде поредната дупка, в която потъват парите на данъкоплатеца. Нашите пари!
    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

    Коментар


    • #3
      До: i-KAT.org

      Пандемия по пътищата ?!?!?
      Избора е твой!

      Ей, грамотността явно е кофти нещо, а познаването на родния език престъпление.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        До: i-KAT.org

        Welcom to Bulgaria and have a nice път!
        Решихме това да е песен на сайта.

        това мисля че говори достатъчно за тая карикатура на "портал"
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #5
          До: i-KAT.org

          проверих си валидността на гражданската в сайта , според него и двете ми коли са с невалидна ГО
          емил златков
          паджеро 2.5тд
          ве стром 650

          Коментар


          • #6
            До: i-KAT.org

            Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
            проверих си валидността на гражданската в сайта , според него и двете ми коли са с невалидна ГО
            Аз пък не видях никъде място на този сайт, от където може да се провери това...
            LZ1VPT

            Коментар


            • #7
              До: i-KAT.org

              Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
              проверих си валидността на гражданската в сайта , според него и двете ми коли са с невалидна ГО
              Въвеждането на номера трябва да е само с латински букви

              Коментар


              • #8
                До: i-KAT.org

                "Пътни хулигани, дарихте ли органите си?!"
                Веднага си представих циганетата, дето метат павета по колите... Или фуражки в засада, дето приемат и в нафта...
                Или не?!?
                Какво и кой е "пътен хулиган"? Оня, дето хули Ганьо???

                Органът ме пита дали съм им го дарил...
                'баси малоумието..
                ..Сега остана и да научим органите да ползват компютър и интернет и да прочетат какво би трябвало да правят...
                Ама първо май - да четат и пишат...
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • #9
                  До: i-KAT.org

                  Спрете се, бре! Още не е завършен. Какво говоря - почти не е започнат.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    До: i-KAT.org

                    С тоя сайт, някой си прави майтап. Единственото участие на КАТ е, че са разрешили на тинейджърите да сложат уебкамери в залата.

                    А някой от тях не особено старателно учи HTML. И български език, също така.

                    Коментар


                    • #11
                      До: i-KAT.org

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      С тоя сайт, някой си прави майтап. Единственото участие на КАТ е, че са разрешили на тинейджърите да сложат уебкамери в залата.

                      А някой от тях не особено старателно учи HTML. И български език, също така.
                      Я виж какви още проекти има фирмата?
                      И други са за разни държавни институции... не ми казвай, че не знаеш какви пари се взимат за тях и при какъв очакван краен резултат...
                      От сега си представям ценоразписа... Видео наблюдение - 50 000 лв., Система за СМС-и - 100 000 лв., Аудио-видео възпроизвеждане - 50 000 лв... и т.н.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: i-KAT.org

                        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                        Я виж какви още проекти има фирмата? ...
                        "фирмата" няма нито един публично достъпен проект. Такива като нейните и аз имам, безброй. Пак може да са взели много пари, но пълното безхаберие в основополагащите за задачата технологии личи отдалеч.

                        Пък камера, която да следи електронно табло, ... а SMS как ще пращат? Ще прекарат камерата през OCR може би?

                        Коментар


                        • #13
                          До: i-KAT.org

                          А колко по-лесно би било, да вземеш информацията за таблото директно от ПС-то което я генерира и да я визуализираш в уеб страницата.

                          Чудя се, дали i-КАТ ще пусне приложение за i-Phone - да си гледаме директно на него i-актовете?
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #14
                            До: i-KAT.org

                            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            А колко по-лесно би било, да вземеш информацията за таблото директно от ПС-то което я генерира и да я визуализираш в уеб страницата. ...
                            Трай бе, сигурно четат тука студентчетата.

                            Коментар


                            • #15
                              До: i-KAT.org

                              Аз се чудя кому е нужно... Освен на хората работещи в сградата до КАТ. Като си взема номерче, а работя на другия край на София, малко трудно ще преценя кога да тръгвам да се връщам. Пък и чакането не е чак толкова много, че да оправдае час и половина път из задръстванията.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X