Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Франко

    Дойде ред да се похваля-сдобих се с Витара къса база, 89 г. 1.6 моно, твърд таван, кошница
    Снимки още нямам, че фотото ми е на село, ама утре ще я наснимам.
    Засега съм сменил каре на задния кардан, тампони на заден ляв амортисьор, и дръжките за отваряне на стъклата. Предстоят малко заварки, и регистрация в КАТ.
    А след това.......
    Последно редактирано от Кольо; 19-08-09, 20:56.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    До: И аз съм вече с Витара.

    Честито!!! Пожелавам ти много безаварийни км.

    Коментар


    • #3
      До: И аз съм вече с Витара.

      Честито, със здраве и много приключения!
      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
      TLC-80 1HD-FT

      Коментар


      • #4
        До: И аз съм вече с Витара.

        Честито.Поздравления за избора пожелавам ти много безаварийни километри.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • #5
          До: И аз съм вече с Витара.

          Честито и от мен , желая ти много безаварийни и кални километри!
          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

          Коментар


          • #6
            До: И аз съм вече с Витара.

            Благодаря ви, със сигурност ще имам въпроси, и ще питам, засега работя по докарване на вид на нормален автомобил, за да нямам ядове в КАТ, и за събора в Приморско трябва да е с променена визия, а дай Боже и с добри гуми. Сега е с различни на предния и задния мост
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              До: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Дойде ред да се похваля-сдобих се с Витара къса база, 89 г. 1.6 моно, твърд таван, кошница
              Снимки още нямам, че фотото ми е на село, ама утре ще я наснимам.
              Засега съм сменил каре на задния кардан, тампони на заден ляв амортисьор, и дръжките за отваряне на стъклата. Предстоят малко заварки, и регистрация в КАТ.
              А след това.......
              Добре дошъл в клуба на Сузуки феновете
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #8
                До: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Дойде ред да се похваля-сдобих се с Витара къса база, 89 г. 1.6 моно, твърд таван, кошница
                Снимки още нямам, че фотото ми е на село, ама утре ще я наснимам.
                Засега съм сменил каре на задния кардан, тампони на заден ляв амортисьор, и дръжките за отваряне на стъклата. Предстоят малко заварки, и регистрация в КАТ.
                А след това.......
                Горката Витара, ако знае какво я чака...
                Да ти е честита и да те слуша!
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  До: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Благодаря ви, със сигурност ще имам въпроси, и ще питам, засега работя по докарване на вид на нормален автомобил, за да нямам ядове в КАТ, и за събора в Приморско трябва да е с променена визия, а дай Боже и с добри гуми. Сега е с различни на предния и задния мост
                  И мойта каручка беше с различни, като я купих. После, като почна да слушка и купих нови обувки. Не се кахъри, ще я постегнеш и газ. Да ти е честита отново.
                  ПП. И аз някога исках Витара. Но ми се стори тесничка, че аз съм малко поотраснал....

                  Коментар


                  • #10
                    До: И аз съм вече с Витара.

                    Охоо ето кой трябва да почерпи

                    Айде честито колега, да те слуша и радва и да признаеш, че съм добър пророк.

                    В сравнение с Самурая, който търсеше, това си е направо като ТЛК100-тица

                    Коментар


                    • #11
                      До: И аз съм вече с Витара.

                      Да, ама има проблем с оборотите на празен ход
                      Днес прочетох "Защо не е добра идея да пипаме навсякъде", ама е късно либе за китка.
                      Но не съм аз прекият виновник, предният собственик си призна, че бил въртял болтчето за оборотите, и сега гаснела...
                      А аз на свой ред се опитах да "оправя" проблема-пак със същия болт.
                      Май ще я карам на сервиз.
                      Иначе мотора е пушка, дърпа като лека кола. Вчера при пътуването от Враца към Шумен стигнах до 130, като можеше и още, ама задницата е малко нещо нестабилна, и не посмях повече. А предният собственик се кълне, че е стигал до 150 на газ. Не, че Витарата е направена за такива скорости, но е показателно за състоянието на двигателя.
                      Скоростите включват екзактно, раздатката си работи, даже днес със свален заден кардан се поразходих само на предно, всичко е наред. Само на бавни шума е малко повече, но мисля, че е нормално.

                      Ама въпреки всичко е которник, на поддръжка на външен вид не е обръщано никакво внимание. Ама така май е по-добре-няма да ми е жал да я вкарам в гората, и да я лашкам из баирите.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        До: И аз съм вече с Витара.

                        Честито!
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #13
                          До: И аз съм вече с Витара.

                          Честито,... Кольо.....
                          Със здраве да си я стягаш и поддържаш...
                          Да се слушате взаимно.....
                          Като не можах да я видя на живо,...сега ще чакам снимки...
                          Поздрави...
                          На бой отиват само старците!

                          Коментар


                          • #14
                            До: И аз съм вече с Витара.

                            Честито Коле! Много да и се радваш и добре да я гледаш!

                            Коментар


                            • #15
                              До: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Да, ама има проблем с оборотите на празен ход
                              Днес прочетох "Защо не е добра идея да пипаме навсякъде", ама е късно либе за китка.
                              Но не съм аз прекият виновник, предният собственик си призна, че бил въртял болтчето за оборотите, и сега гаснела...
                              А аз на свой ред се опитах да "оправя" проблема-пак със същия болт.
                              Май ще я карам на сервиз.
                              Иначе мотора е пушка, дърпа като лека кола. Вчера при пътуването от Враца към Шумен стигнах до 130, като можеше и още, ама задницата е малко нещо нестабилна, и не посмях повече. А предният собственик се кълне, че е стигал до 150 на газ. Не, че Витарата е направена за такива скорости, но е показателно за състоянието на двигателя.
                              Скоростите включват екзактно, раздатката си работи, даже днес със свален заден кардан се поразходих само на предно, всичко е наред. Само на бавни шума е малко повече, но мисля, че е нормално.

                              Ама въпреки всичко е которник, на поддръжка на външен вид не е обръщано никакво внимание. Ама така май е по-добре-няма да ми е жал да я вкарам в гората, и да я лашкам из баирите.
                              Честито Коле аз ги имах за лабави Витарките ама на Лазарово ми вързаха погледа и коренно си промених мнението.Абе не е текезарка ама ядва сеДа си жив и здрав да я караш
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X