Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Какъвто си голям няма да се събереш в гаража.
    Ма ако искаш мини да видиш на какво прилича франко. В гаража се влиза с работни или вече оцапани дрехи, да не ме псуеш после, че си се оцапал...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Лебедката вече работи. Първа проба-куката закачена на халка на тавана на гаража, и повдигна предницата. Скоро и реален опит.

      Ето малко снимки:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5455834 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5455836

      Дюза си направих от бутален болт на камион мерцедес:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5455837
      Доста е твърд, стругарите даже и не искат да чуят за правене на фунията на струг. Та с малко камъче с дрелката, малко по малко...
      Започнах да затварям ламарините дето бяха изрязани за да мога да работя по допълнителните железа. Ако не утре, то вдругиден ще има проба в гората.
      Прикачени файлове
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        браво

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Поздравления Коле!
          Сега очаквам и истинското изпитание в гората!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Браво! Изглежда като истинска! Лоста за включването да не го бъркаш с ръчната... Може да се обадиш като ще я пробваш.

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Не "може", а задължително. Сам джип в гората на изпитания на лебедка дето може и да даде някакъв проблем(че и е първата сериозна проба) не е добра работа.
              За утре следобяд или най-късно сряда.
              А лоста няма да го объркам с ръчната щото ръчната се дърпа нагоре, а лебедката за да се задейства-надолу.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Чичо Кольо , то много ръчки станаха в таз малка кабинка , сега има много голяма вероятност като се обърнеш да се наденеш на някой лост(слагай по малки топки на лостовете) Знам че няма да споделиш как е било ........ Като почнеш едно нещо и го довършваш до края ,браво! И дано тестовете са успешни .
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Коле, на снимките не се вижда добре, но ще ти кажа какво ме притесни!
                  Лебедката, за купето ли си я хванал и тръбата дето ползваш за водач, как е захваната?
                  Имай предвид, че като говорих с Киро каза, че неговата лебедка е започнала да криви рамата, смятай каква сила! При голямо натоварване, ако не скъсаш въжето, ще изскубне тръбата или лебедката!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Иво, за суров човек ли ме смяташ? Да хвана лебедката за купето... Тръбата също е хваната за рамата, не би трябвало да даде проблем, ама все пак ще видим на пробите. Отпред не понася почти никакво натоварване, отзад е натоварена нагоре, щото лебедката е нависоко, ама ако рече да се гъне-ще и мисля някакъв по-як захват към рамата.

                    @Джимито-ти за мойта дупка не се притеснявай, твърде тънки са ръчките...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                      @Джимито-ти за мойта дупка не се притеснявай, твърде тънки са ръчките...

                      Абе те тънки че тънки ,ама топки поне не им завивай отгоре че по лесно ще излизат ,или поне да са гумени че оригиналните руски много твърди бре Сега ги смятам един скоростен ,два на раздатката ,една ръчна и една на лебедката , то повече патерици от ДТ75 има ,така като гледам можеш преспокойно да изхвърлиш волана .
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Губиш по точки... Ръчна няма.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Губиш по точки... Ръчна няма.
                          Дооообре чичо ............
                          Последно редактирано от jimito; 18-02-13, 21:55.
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Кольо, тая дюза че ти прецака въжето,защо я направи така,сигурен съм че знаеш че се прави от "чугуний"

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
                              Кольо, тая дюза че ти прецака въжето,защо я направи така,сигурен съм че знаеш че се прави от "чугуний"
                              Луд ли си бре. Чугуния е скъп.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Луд ли си бре. Чугуния е скъп.
                                Е да,все пак въжето е по-евтино

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X