Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: И аз съм вече с Витара.

    Честито колега, вярвам че ще и спретнеш хубави брони (съдейки по бъгито ти) тиа спуканите и без това не ти трябват иначе и външен вид си има, що се оплакваш!
    0877 83 30 90 - Жоро

    Коментар


    • #32
      До: И аз съм вече с Витара.

      Честито! С малко средства и повечко работа от твоя страна(а това май го можеш) ще стане пушка
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #33
        До: И аз съм вече с Витара.

        Вече е на мое име, с тукашна регистрация:



        По идея на Милко Милков си поисках квадратен номер-за вратата, че на бронята в скоро време и предстои много лошо нещо. Само да остане време, че съм доста зает с нивите.

        А за работната температура-ето къде стои стрелката, и не се качва, даже при юнашко юркане.



        И днес, след регистрацията реших да я пробвам на едно баирче, включих си 4х4, бавни, и по средата на баира взе да буксува. Бре, ама че куц джип съм си взел

        Да, ама не-куц ми е акъла-кой да ми включи хъбовете
        И като ги включих машинката си изприпка нагоре, като по магистрала.
        Ще свикна, няма накъде
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          До: И аз съм вече с Витара.

          Честито и от мен!Моята стрелка и тя там стои,нормално е.А когато се натовари повече отива макс. до средата.Мерил съм я с термометър с "лазерно насочване"-беше в норми/не е студена/.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #35
            До: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            И днес, след регистрацията реших да я пробвам на едно баирче, включих си 4х4, бавни, и по средата на баира взе да буксува. Бре, ама че куц джип съм си взел

            Да, ама не-куц ми е акъла-кой да ми включи хъбовете
            И като ги включих машинката си изприпка нагоре, като по магистрала.
            Ще свикна, няма накъде
            Случва се не се притеснявай. Единственото кофти за момента докато се опознаете е, че колата е с ръчни хъбове. Другото си е наред, така като гледах снимките кусурите ти са само козметични и аз съм такъв

            Поздрави


            П.П. Има вероятност да идвам към твоя край следващата седмица, така че ако не забравя, защото в последно време витая някъде, ще ти драсна едно лс да се видим
            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

            Коментар


            • #36
              До: И аз съм вече с Витара.

              Честито и от мен,нека тя на теб да служи а не ти на нея.и мноооого безаварийни километри
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #37
                До: И аз съм вече с Витара.

                Честита придобивка!
                Сега имаш бяло платно и като добър художник ще направиш произведение на изкуството.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #38
                  До: И аз съм вече с Витара.

                  Браво колега,отличен избор. Със здраве да я караш!
                  Последно редактирано от Ясен; 22-08-09, 08:55. Причина: Правопис

                  Коментар


                  • #39
                    До: И аз съм вече с Витара.

                    Честито Кольо
                    Със здраве да си я стягаш и поддържаш
                    Да се слушате взаимно
                    Имам 4 гуми 15 цола които не ми трябват. Бях ги нагласил за бъгито но му дойдоха молко широки
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • #40
                      До: И аз съм вече с Витара.

                      Нека се присъединя към честитките, адаш.
                      Както се казва - това е едно добро начало.
                      Живот и здраве, ако смогнеш да дойдеш на Събора - ще я видим на живо.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #41
                        До: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                        Случва се не се притеснявай. Единственото кофти за момента докато се опознаете е, че колата е с ръчни хъбове. Другото си е наред, така като гледах снимките кусурите ти са само козметични и аз съм такъв

                        Поздрави


                        П.П. Има вероятност да идвам към твоя край следващата седмица, така че ако не забравя, защото в последно време витая някъде, ще ти драсна едно лс да се видим
                        За хъбовете вече не забравям, първия път ми държи влага А кусури има, и не са само козметични, но малко по малко ще ги оправям.Ако решиш да идваш, най-добре се обади, телефона ми го има в профила.


                        А вчера направих и първото изпитание на Витарата-на полигона дето караме бъгитата, справя се добре, само дето много се клати, и не може да минава препятствията със скоростта с която ги преодолява бъгито.
                        Ето и едно кратко видео-с никакви гуми, и с рало отзад:


                        Последно редактирано от Peppy; 27-08-09, 10:41.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          До: И аз съм вече с Витара.

                          Много добре се справяш като заначало
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #43
                            До: И аз съм вече с Витара.

                            Днес имам свободно време, и нали сърце юнашко не трае, та се заех със задницата на жипката.
                            Като махнах бронята се показа това:



                            След доста работа с ключове и гидория, пръскане със спрей, и накрая рязане с шлайф, ралото бе свалено:



                            Следва сваляне на резервоара, и преглед защо не работи на бензин. По думите на предишният собственик трябвало само да се почисти цедката на помпата, и щяло да стане. Не, че съм му вярвал, де, но дълбоко в душата ми се таеше една надеждица, че ще има някоя скъсана жичка, нещо запушено, и проблема ще се реши лесно.
                            Ядец-ето на какво прилича помпата:



                            Май витарата няма да върви повече на бензин, като чувам, че цените на новите помпи започват от 200 лева. А и без резервоар отдолу задницата стана една такава-празна. Така поне няма да закача по овразите
                            Засега е в този вид:



                            Ще поразгледам какви брони са направили колегите, да почерпя опит, но май работата върви към права тръба, само боядисана...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              До: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ще поразгледам какви брони са направили колегите, да почерпя опит, но май работата върви към права тръба, само боядисана...
                              Много правилно си се ориентирал за бронята, но мисля че и под 200 има помпи, може и с една външна помпа да си направиш едно резервоарче отдолу и газовата бутилка да му прави компания. Така поне ще имаш малък, но използваем багажник.
                              0877 83 30 90 - Жоро

                              Коментар


                              • #45
                                До: И аз съм вече с Витара.

                                За помпа над 120 лева не давай, и то ако е нова и външна. Справка из форума. Тази може и да е оправяема, само я поразчопли преди да я хвърлиш.

                                Бутилчето за газ въздребничко ми се вижда, еле па като за единствено гориво. Няма да си нито първия, нито последния, сложил големия казан за пропан-бутан под багажника на мястото на бензиновия. Пък ако ти не можеш да си направиш малък резервоар за бензин с произволна форма, която да запълни някое излишно място, значи никой не може.

                                Добре си почнал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X