Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: И аз съм вече с Витара.

    Честито и от мен и добре дошъл в клуба на витарите. Много безавариини и много красиви моменти. По повод на колата: че тя кат' мойта, само дето мойто е автоматка, но усещането си е супер: 90-110 км/ч не ги усеща, но много рядко я карам с 110, защото ми е по-забавно като си я тръскам бавно по пътищата.
    Хайде със здраве и да се слушате.
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • #17
      До: И аз съм вече с Витара.

      Айдее, честито. То ще се чуе.

      Коментар


      • #18
        До: И аз съм вече с Витара.

        Сега и на нея музика трябва да слагаш
        Тъкмо сложи астрата
        Ха честито да си караш по нивите със здраве

        Коментар


        • #19
          До: И аз съм вече с Витара.

          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
          Честито!
          Ша ма извиняваш, ама е почти с 1000 лева под теб.
          Но по едно време си мислех да тръгна за София за твоят самурай. Съдейки по снимките саурая ти е перфектен, за разлика от тази витара, но решаваща беше цената
          Но с малко повече труд, и надявам се с малко финанси ще се получи сравнително добра машина.
          А за малко пари-колкото-толкова, ще заварявам, ще режа, ще мамча, и се надявам да стане добре. Но всичко с времето си, че казват-имало финансова криза. За криза не знам, ама парите са малко
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            До: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
            Честито,... Кольо.....
            Със здраве да си я стягаш и поддържаш...
            Да се слушате взаимно.....
            Като не можах да я видя на живо,...сега ще чакам снимки...
            Поздрави...
            Той Румбата си предложи да ти се обади, ама бях обещал на шефката да я взема след работа, и бързахме да се приберем. А и пътя до Враца и обратно ми дойде малко в повече. Не, че не мога и още толкова да изкарам, но си е гадно. Така, че някой друг път-ей го де е Разград, организирайте се с Румбата, а и с още някоя джипка, и елате да ви покажа нашия полигон, ще останете доволни.

            Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
            Честито Коле! Много да и се радваш и добре да я гледаш!
            За радването-вече се радвам, още като я гледах в мобилето и се радвах
            А как ще я гледам-зависи как тя ще се представи
            Ама май е обратното...

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            Честито Коле аз ги имах за лабави Витарките ама на Лазарово ми вързаха погледа и коренно си промених мнението.Абе не е текезарка ама ядва сеДа си жив и здрав да я караш
            А бе и аз като гледам в ръководството за експлоатация, че за онагледяване са нарисували женско на мястото на шофьора си казах, че съм си взел женсака жипка, ама като гледам по състезанията, че има много витари се успокоявам. Ама това май е заради ниската цена...
            Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
            Сега и на нея музика трябва да слагаш
            Тъкмо сложи астрата
            Ха честито да си караш по нивите със здраве
            Тя сега си има музика, нищо, че е касетофон, добре свири, а и още не съм изхвърлил старите касети, имам и Металика, и АС/DС...
            Ама ако започна да си я карам за ежедневна кола ще прехвърля и музиката. Нищо, че по проект трябва да стане като на д-р Боян, и като на Сабин рокито-щом може да се качва по баирите значи по улиците също ще се справи Само полицаите да не започнат да се правят на велики...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              До: И аз съм вече с Витара.

              Честито и много безаварийни километри добре дошъл в Сузуки клуба сега чакаме да видим нагледно как изглежда.
              Бялото BUZUKI 1.6 8в
              0899368772 ;) 0897229322

              Коментар


              • #22
                До: И аз съм вече с Витара.

                И тук да кажа - Честита да ти е красавицата. Много да те радва, да я окаляш брутално, да се грижиш за нея, да поддържаш нивото на адреналин ма МАХ Снимки имаш качени на витарата в спама

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                щом може да се качва по баирите значи по улиците също ще се справи
                Това правило не е задължително те дивите животни не се хранят с вилица и нож

                Коментар


                • #23
                  До: И аз съм вече с Витара.

                  Снимки-утре, чакам да ми докарат апарата.

                  А калянето Мариянке е задължително, даже вече се заглеждам по водоструйките по магазините
                  И не е вярно това за чинийките и дивите животни, просто си зависи колко газ даваш...
                  Снимките в спама ги е сложил Румбата-той вчера снима на воля. Моите -по подрибни, стс снимани кусури и добри неща ще ги слагам тук, в тази тема, мисля, че тук е правилното място.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    До: И аз съм вече с Витара.

                    Първо, моля някой модератор да поправи печатните грешки в горния ми пост, че ме е срам да го чета

                    А ето и обещаните снимки:











                    Ето и малко кусури:



                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      До: И аз съм вече с Витара.

                      Честито да се слушате взаимно и много безаварийни километри.
                      LZ1DWW

                      Коментар


                      • #26
                        До: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ...А ето и обещаните снимки:...
                        Нищо и няма, то и без това си мисля, че зимата ще и се случи доста рязане
                        Така и така си я почнал, вземи и направи една профилактика наохладителната система, че да ти е мирна главата. Пууу, че ми е яко натоварено тия дни, иначе бабата и без това ни кани на Шумен, можеше да мина да ти оправя tps-а....
                        И верно, не я пробвай на 150, даже и да е идеален пътя.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #27
                          До: И аз съм вече с Витара.

                          Честито и от мен, колега! Дано дълги години и се радваш, повече километри в гората и по-малко престой в сервиза!
                          Казано е:
                          -"Обичай ближния",
                          щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                          Коментар


                          • #28
                            До: И аз съм вече с Витара.

                            Честито със здраве да си я караш и безпроблемно.
                            Константин Вълчанов.0888313247

                            Коментар


                            • #29
                              До: И аз съм вече с Витара.

                              Честито колега, дълги безаварийни ON и OFFRoad километри. Със здраве да си я караш и много да се слушате.
                              LZ1PPR, 0 (Rh+)
                              Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                              За мен: https://goo.gl/8SebdR

                              Коментар


                              • #30
                                До: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Нищо и няма, то и без това си мисля, че зимата ще и се случи доста рязане
                                Така и така си я почнал, вземи и направи една профилактика наохладителната система, че да ти е мирна главата. Пууу, че ми е яко натоварено тия дни, иначе бабата и без това ни кани на Шумен, можеше да мина да ти оправя tps-а....
                                И верно, не я пробвай на 150, даже и да е идеален пътя.
                                Охладителната система е в кондиция. Загрява за две минути, и стрелката на термометъра се заковава на 3-4 мм от началото на зоната на "нормалната температура".
                                А TPS-а си чака, засега може да се кара, ако намериш време заповядай-ще изкараш едно черпало
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X