Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    След вчерашната разходка из снега на Шуменското плато в раздатката имам салата от зъби:

    [ATTACH=CONFIG]530724[/ATTACH]


    Сега се търси раздатка на сносна цена. Знам къде се продават за 400 лева, ама толкова няма да дам за стар руски чук...
    Ако не се намери ще възстановявам старата, няма какво.
    Коле ,ако визираш мен за тия 400 лева се отнасят за раздатка нова , която никога не е слагана на джип !
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Пфффф...... Дано ремонтите останат в 2012, а през 2013 само каране! Поздрави чичо Коле
      TT-Tuning Team
      АСК Добрич

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Тях визирам. Ясно, че е читава, изобщо не става спор по този въпрос. Ама за мен са си много пари, не мога да си ги позволя.

        Поздрави.


        @ Деян-Ще ти кажа аз един чичо...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Голям си терорист. Квото ти дадат в ръчичките го чупиш.Ми вложи и малко нежност де .
          Дано новата година ти донесе още един здрав джип
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Тях визирам. Ясно, че е читава, изобщо не става спор по този въпрос. Ама за мен са си много пари, не мога да си ги позволя.

            Поздрави.


            @ Деян-Ще ти кажа аз един чичо...
            Вие си решавате да ги слагате тия руски чукала .Питай Емо дали няма да продава неговата от проекта ,може да ти я даде по евтино ( той взе другата раздатка ).
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              И за него си мислех, ей сега ще го потърся.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                еххх Коле ти търсиш раздатка а оня дето те нави да я строшиш сега ще си търси скоростна кутия!големи сте палавници......като му се връзваш на Ивака да се показваш колко си опасен.....
                айде повече късмет през новата 2013 г.и дано най накрая го хвърлиш витаралясника и да спреш да наливаш пари в него....
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Наливането на пари няма да спре независимо какъв джип ще има в гаража.
                  Ти какво си мислиш, че като събереш твоя мутант, че ще спреш да даваш пари по него ли.
                  Може, ама ако си седи в гаража.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Наливането на пари няма да спре независимо какъв джип ще има в гаража.
                    Ти какво си мислиш, че като събереш твоя мутант, че ще спреш да даваш пари по него ли.
                    Може, ама ако си седи в гаража.

                    далеч съм от мисълта че ще спра да рина пари за хобито.....но не слушаш и ти е твърда главата като ти казват хората че това не е правилния джип за твоето каране!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      аааааа мен да не ме обвиняваш не съм виновен друг беше подстрекателят а що се отнася до моята кутия аз сам готов отново за гората.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                        еххх Коле ти търсиш раздатка а оня дето те нави да я строшиш сега ще си търси скоростна кутия!големи сте палавници......като му се връзваш на Ивака да се показваш колко си опасен.....
                        айде повече късмет през новата 2013 г.и дано най накрая го хвърлиш витаралясника и да спреш да наливаш пари в него....
                        То пък какво ли е останало от Витара по тая кола...
                        Таман му е добре Витарката (или поне така се води). Я само за момент си представи Колето на нещо с дватриста коня на тридесет и петици, което не се чупи при всяко подаване на газ? Не се ли стряскаш от такава переспектива?
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          То пък какво ли е останало от Витара по тая кола...
                          Таман му е добре Витарката (или поне така се води). Я само за момент си представи Колето на нещо с дватриста коня на тридесет и петици, което не се чупи при всяко подаване на газ? Не се ли стряскаш от такава переспектива?
                          Колето е готин пич и заслужава нещо по добро.......но някой ден няма да може да и помогне на витарата и ще е принуден да я смени
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Я само за момент си представи Колето на нещо с дватриста коня на тридесет и петици, което не се чупи при всяко подаване на газ?
                            От твоите уста в божиите уши.

                            Да се скараш на Вили! Днес на тръгване влязла във форд нисана да остави онези 2 лева. Ще и кажа аз, как се оставят пари в чужд жиб...

                            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                            но някой ден няма да може да и помогне на витарата и ще е принуден да я смени
                            Тооо, на всяко човешко творение все някога му идва края. На оригиналната витара отдавна и е дошъл, ама аз не мисля така. Не се предавам, и ще се боря докрай.
                            Или докато не спечеля достатъчно за да си взема/направя нещо по-добро.

                            Между другото почти съм намерил нужните части за ремонт на раздатката. Утре я разглобявам, дефектувам, в четвъртък за частите, и до събота трябва да върви.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Франко(от Франкенщайн) е готов за нови предизвикателства.

                              Понеже имаше едно греене, днес реших да се заема с него. Като за начало реших да видя как е радиатора. Наливам вода отгоре, препълва се, започва да прелива, а отдолу тече едва-едва. Работата е ясна. Радиатора долу, отворих горното казанче, и се показа тази картинка:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0052 (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:58.4 КБ
ID:5444262

                              От 96 тръбички нямаше нито една да е проходима както трябва.
                              С много специален инструмент:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0053 (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:67.5 КБ
ID:5444263

                              Започнах да чекиджосвам тръбичките. два-три часа само за ръчкането. Много тръба, много нещо.
                              Ама резултата си заслужава:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0054 (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:55.6 КБ
ID:5444267

                              Сега радиатора е супер отпушен, водата върви през него без никакво съпротивление. Силикон, гумичката, с чук и клещи стиснах обратно зъбчетата, налях антифриза, и проба. Яко буксуване в снега, и температурата не мърда по-нагоре от половината. След спиране на ръчкането и с пуснат вентилатор охлажда доста бързо, За няма и минута и датчика изключва перката.
                              Сега се чудя дали да не сложа виското с перката от опела, май работи, та да пробвам с него как ще е.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Аз съм с виско и нямам проблеми.Уплътни ли се добре след като го затвори,че имам един радиатор за такава процедура?
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X