Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

    Айдее , ми замириса на море!
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

    Коментар


    • #62
      От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

      Няма ли кой да се похвали с малко ветроходство тук по южното черноморие?
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #63
        От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

        Здравейте,

        Гледам че темата е позамряла.....а аз тамън се наканих да си купувам някакъв преносим катамаран. Някой има ли по-скоропни впечатления към модел и марка ?
        Гледам разни обяви за по 3-5000 лв... но дали да е състезателен CAT или друго ? Дайте пресни съвети и наблюдения от " потърпевши "

        Коментар


        • #64
          От: Надуваеми,разглобяеми и преносими ветроходни лодки

          Свържи се с Милен, автора на темата, той има доста опит.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #65
            Здравейте, момчета! Чудех се къде да попитам и реших, че тази тема е подходяща, понеже е близо до насочеността на въпроса, а и ще мина бе з пускане на цяла нова тема. Та накратко - някой от по-врелите и кипели в яхтинга, може ли да посочи българска фирма или майстор, който се занимава със шиене на платна и евентуално може да предложи и материал, извън космическите технологии, които налазиха и този сектор. По принцип ми е нужно платно за Оптимист. Благодаря предварително!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #66
              За Опти не знам някой да шие,за килови едно време Мустака правеше ма това беше преди поне 15 години,сега може и за Опти да са прошили
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                Всъщност ми трябва модернизиран вариант на Оптимиста - с ръкав за мачтата и съответно обримчения отвор за въженцето на шпринта. Накратко - засилил съм се да въплъщавам в изделие една много стара разработка, допълнително окачвано платно на Катайнен

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:ustroystvo_podvesnogo_parusa.jpg Прегледи:0 Размер:147.3 КБ ID:6528477

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2qa0jut.jpg
Прегледи:222
Размер:56.5 КБ
ID:6528482
                Последно редактирано от коко келеша; 17-11-19, 16:40.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #68
                  Здравейте! Ако някой търси поплавъци за направа на малък катамаран или тримаран да се обади. Имам и продавам два броя правени от мен от стъклопласт , вечни за един проект от , който се отказах . 089937929
                  Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                  Коментар


                  • #69
                    Размери. Дължина 300см. Широчина 28см. Височина в предния край 40см.
                    Прикачени файлове
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • коко келеша
                      коко келеша коментира
                      Редактиране на коментар
                      Знае ли се обема на един поплавък? Вътре имат ли пълнеж или са кухи? До колкото се вижда, май нямат замонолитени шпилки или болтове за захващане? Някаква цена като отправна точка за пазарлък?

                  • #70
                    Може би около 200 - 300 литра , кухи са , но могат да се напълнят с пяна , нямат формовани захвати , но не е проблем някой да си ги направи според проекта си. Цена 1000лв.
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • #71
                      Кила не съм мерил , спокойно си го вдигам и нося единия поплавък.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • #72
                        Все още не съм ги обявил в други сайтове.
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X