Обява

Свий
Няма добавени обяви.

двигател на ямаха раптор 660 кубика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • двигател на ямаха раптор 660 кубика

    здравей те колеги !днес реших да отворя на атв двигателя и :Claps:реших да го погледна от вътре защото има някакво прекъсване и мислех че е от клапаните но се оказа че греша,там си е всичко на редбуталото също е добре няма никакав лувт ,дакажем с една дума всичко е наред.искам да попитам някой слагал ли е спортно бутало на ямаха раптор 660 кубика 2005 година спешал едишан и дали има ефект защото искам да го смена и да попитам от каде мога да си взема бутало(спортно) гарнитура за главата,гумички за клапаните и колко пари щеми струва.А някой можели да ми каже каде в софия има стент за мотори ,искам даго закарам защото мисля че проблема с прекъсването е от карборатора и затова искам да го провера.

  • #2
    До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

    здравей колега аз имам раптор 660 с пален тунинг на двигател,карбуратори и тн.Цилиндъра е разстърган от 100мм на 105мм и по данни на фирмата производител на буталото вече си имам Раптор 727сс на 3 скорост на асвалт ако успееш да го ударжиш да не се изправи ,започва да върти гумите (при почти пална газ)
    Разлика има да ,но има и минуси.за повече инфо. пиши на лично
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

      карал съм раптор с бутало 102мм /686сс./ и степен на сгъстяване 12:1 доста експлозивна се получава машината става доста по пъргава но по често се появяват проблеми с бендикса
      Николай Гогов 0898676912

      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

      Коментар


      • #4
        До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

        Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
        карал съм раптор с бутало 102мм /686сс./ и степен на сгъстяване 12:1 доста експлозивна се получава машината става доста по пъргава но по често се появяват проблеми с бендикса
        Ужасно си прав,така си е БЕНДИКС е думата която трябва да запомниш,но и за това има лек в известна степен.
        Става с едни много "перверзни" болтчета от нафтови помпи ,така поне намалих правенето до веднъж 'на месец.
        П.П "гъзарията" си има цена Поздрави.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

          По добре си провери първо тоците,после провери дали не ти е запушен карбуратора също провери и сместа как е.

          Коментар


          • #6
            До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

            колега здравей..до скоро притежавах такова атв.съвета ми е да провериш маншоните от карбураторите към главата.нещо като смукателен колектор са.често се късат и атв-то започва да губи центровка
            може и да греша

            Коментар


            • #7
              До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

              Първоначално публикуван от mastergoro Преглед на мнение
              колега здравей..до скоро притежавах такова атв.съвета ми е да провериш маншоните от карбураторите към главата.нещо като смукателен колектор са.често се късат и атв-то започва да губи центровка
              може и да греша
              не губи центровка, а разрежда горивната смес и почва да пука и работи неравномерно...
              Николай Гогов 0898676912

              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

              Коментар


              • #8
                До: двигател на ямаха раптор 660 кубика

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                не губи центровка, а разрежда горивната смес и почва да пука и работи неравномерно...
                Щом пука и работи неравномерно начи влиза от някаде минимално количество вода

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X