Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествата на танк Т-34

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Качествата на танк Т-34

    Ето какво значи верен фен на машината! Човек от собствен апартамент си направил частен музей на Т-34 - http://gurkhan.blogspot.ru/2014/01/34.html

    Коментар


    • От: Качествата на танк Т-34

      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Качествата на танк Т-34

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        ...Та извода който мога да си направя аз от тази игра е, че няма "най-добър танк", а всичко е тактика...
        До тия изводи се е достигнало още през ВСВ. Ама друго си е човек лично да го види с очите си. Точно заради това са ми много забавни теми от типа "по-,по-,най-" независимо дали става дума за танкове,самолети или пушки!
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • От: Качествата на танк Т-34

          При отварянето на тази тема Malwarebytes изкарва съобщение-да се притеснявам ли?
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:204.7 КБ
ID:5630024
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Качествата на танк Т-34

            Нали някой търсеше ел. схема на Т-34, че не му работели мигачите:

            https://www.dropbox.com/s/p8yfh1mv6b891fo/t-34.rar?dl=0
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Качествата на танк Т-34

              Здравейте!

              Въпрос (ако някой помни)

              Каква е дължината на изстрела за Т-34/85, или само на гилзата....?

              Коментар


              • От: Качествата на танк Т-34

                Да не ти е паднала някоя гилза, та се чудиш дали е от Т-34?
                Ако се нуждаеш от повече няма да е проблем да ти изровя ръководство за експлоатация, ръководство за ремонт или каквото друго се сетиш за Т-34.


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off2.jpg
Прегледи:1
Размер:38.2 КБ
ID:5701771Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off3.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5701772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off4.jpg
Прегледи:1
Размер:90.0 КБ
ID:5701773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off5.jpg
Прегледи:1
Размер:38.1 КБ
ID:5701774
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Качествата на танк Т-34

                  Благодаря за информацията! Де да ми беше попаднала гилза...

                  Всъщност се чудех дали оръдията на Т-34/85 ползват същите изстрели като зенитното оръдие, или са с по-къса гилза и/или намален заряд.... (става въпрос за танковите оръдия С53/ЗиС-С-53

                  Коментар


                  • От: Качествата на танк Т-34

                    http://elgri.livejournal.com/24626.html

                    НЯкой в час със Т-34 да коментира....

                    Коментар


                    • От: Качествата на танк Т-34

                      Не съм съгласен напълно колега....точно пантерата и тигъра извеждат Германия много напред във войната.
                      По заповед при бой между т34 и немски панцер съотношението е трябвало да бъде 5 към 1 в полза на руските машини.
                      Освен това немските машини са били единствените които могат да унищожават вражески машини на разстояние по голямо от 800 метра с точност.

                      Коментар


                      • Re: От: Качествата на танк Т-34

                        Първоначално публикуван от VladoPetkov Преглед на мнение
                        Не съм съгласен напълно колега....точно пантерата и тигъра извеждат Германия много напред във войната.
                        По заповед при бой между т34 и немски панцер съотношението е трябвало да бъде 5 към 1 в полза на руските машини.
                        Освен това немските машини са били единствените които могат да унищожават вражески машини на разстояние по голямо от 800 метра с точност.
                        Къде точно по напред. Ок да приемем че т 34 не може да стреля на 800 метра. Явно на германците са им били кофти мерачите. Понеже съм кара и стрелял по такова животно т 34 си е огромен сандък. Наистина има място и за кучето. Че машината е била добра за времето си е неоспорим факт.

                        Коментар


                        • От: Качествата на танк Т-34

                          Добре де ,защо упорито се сравнява среден с тежък танк.Срещу тигрите защо не сравнявате сталинеца.

                          Коментар


                          • От: Качествата на танк Т-34

                            Добра, лоша, важното е, че са били много. Може ли да се проектира танк за продължителност на живот от 14 дни? Може, можеее и още как.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Качествата на танк Т-34

                              Иво, на предната страница се каза защо.
                              На бойното поле никой не те пита с каква машина си(няма клас "стандарт" и "модифициран"), а се драчиш с врага с каквото имаш.

                              А може би спора е по инерция-всички знаем, че руснаците са най-некачествени в машиностроенето, и се мъчим да си оправдаем мнението, че имало и по-добри машини.
                              Да, немците са изкарвали много по-съвършени в техническо отношение машини, но като цяло-Т-34 е била доста добра компилация, което е помогнало за спечелването на войната.
                              Да, произвеждана е масово, да, недодялана като вид и детайли, но е вършела работа. Качество което руската техника си го има, и това е най-силната и страна.

                              И си я е свършила...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Качествата на танк Т-34

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Иво, на предната страница се каза защо.
                                ..
                                Коле , от тук присъстващите не знам друг освен мен работил в Руски металургичен комбинат. Става въпрос за Череповец.Вервай ми здраво се работи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X