Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми в Пловдив къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми в Пловдив къде?

    Време е да се сменят обувките и на моита витара.Искам да провера на каква цена и каде мога да намеря BFGoodrich Mud-Terrain.И каде евентуално малатеста кобри?за кобрите минах до един гумаджия до ресторант стадиона но не ми хареса "DOT 2002" .Моля някой ако знае някой магазин да сподели

  • #2
    До: Гуми в Пловдив къде?

    Нови или втора употреба ?
    Кой размер ?
    Последно редактирано от bgbul; 11-08-09, 13:30.

    Коментар


    • #3
      До: Гуми в Пловдив къде?

      Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
      Време е да се сменят обувките и на моита витара.Искам да провера на каква цена и каде мога да намеря BFGoodrich Mud-Terrain.И каде евентуално малатеста кобри?за кобрите минах до един гумаджия до ресторант стадиона но не ми хареса "DOT 2002" .Моля някой ако знае някой магазин да сподели
      Център за гуми Мишлен на Карловско шосе,срещу бензиностанция Петрол.
      За кобри не мога да ти кажа къде,аз не ги ползвам.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        До: Гуми в Пловдив къде?

        Виж при Жоро до моста на Герджика. В Дияна са също много добри цените за нови гуми. За моите гуми аз търся познати централни доставчици и отстъпки че са доста скъпи
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #5
          До: Гуми в Пловдив къде?

          Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
          Време е да се сменят обувките и на моита витара.Искам да провера на каква цена и каде мога да намеря BFGoodrich Mud-Terrain.И каде евентуално малатеста кобри?за кобрите минах до един гумаджия до ресторант стадиона но не ми хареса "DOT 2002" .Моля някой ако знае някой магазин да сподели
          BFGoodrich Mud-Terrain- размер- 235/75/15 - са по 300 лв/бройка .

          Коментар


          • #6
            До: Гуми в Пловдив къде?

            BFGoodrich Mud-Terrain 285-75-16 струват 320лв. на посоченото място.
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #7
              До: Гуми в Пловдив къде?

              По принцип търся нови но ако изпаднат някой доста запазени може и втора ръка. размера е 205/75/15 утре ще проверя местата.Благодаря
              Последно редактирано от rotter; 11-08-09, 15:34.

              Коментар


              • #8
                До: Гуми в Пловдив къде?

                И аз се загледах в гудрича обаче тук цената почва от 300 лв.И явно ще си внеса от Англия че там е почти наполовина.Малатеста имаше в една гумаджийница на Васил Априлов преди кръстовището със 6ти септември точно до някаква сграда на МВР
                Toyota 4runner
                3000cc V6

                Коментар


                • #9
                  До: Гуми в Пловдив къде?

                  Доколкото знам Медина Мед са директен вносител на BFG, така че вземи провери там цената, но ако съдя по АТ-то едва ли ще е под 300 лв. Виж Кобри в Пловдив и аз не знам къде има, щото нито ползвам, нито съм търсил. Също така не видях никой да е споменал "Райчев" на Кукленско шосе. Един познат преди година търсеш BFG AT и в крайна сметка взе от Райчев, щото му направили най-добра цена, а и му доставили от тия за американския пазар /на тях май пише Made in USA/, които се славят, като по-добри и издръжливи от същите за Европейския пазар.
                  Последно редактирано от marin199; 11-08-09, 20:55.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гуми в Пловдив къде?

                    Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                    Доколкото знам Медина Мед са директен вносител на BFG, така че вземи провери там цената, но ако съдя по АТ-то едва ли ще е под 300 лв. Виж Кобри в Пловдив и аз не знам къде има, щото нито ползвам, нито съм търсил. Също така не видях никой да е споменал Райчев на Кукленско шосе. Един познат преди година търсеш BFG AT и в крайна сметка взе от Райчев, щото му направили най-добра цена, а и му доставили от тия за американския пазар /на тях май пише Made in USA/, които се славят, като по-добри и издръжливи от същите за Европейския пазар.
                    Цената 300 лв/бр с ДДС е точно от "Райчев" .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гуми в Пловдив къде?

                      Дано не се сметнат постовете за реклама, но на така зададен въпрос, а и това са всеизвестни места за търсене на гуми в Пловдив. То просто няма 100 места.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гуми в Пловдив къде?

                        Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                        Дано не се сметнат постовете за реклама, но на така зададен въпрос, а и това са всеизвестни места за търсене на гуми в Пловдив. То просто няма 100 места.
                        Човека не беше посочил размер 205/75/15 - за това му посочих цена за 235/75/15 .
                        За жалост - ще трябва да се поръчват от София - тук ги няма на склад .
                        А да си посочваме най-добрите места и най-добрите цени - не е реклама , а услуга за колега . И то на негов въпрос .Колегиално е ....
                        Сега откриха нов комплекс за гуми - на Пазарджишко шосе -след Технополис ( или Техномаркета ) - така и все ги бъркам.
                        На видно място е - сигурно и там ще има .
                        Само да предупредя - когато ви сменят гумите - проверявайте си дали ви слагат капачките ( вашите ) на винтилите.
                        На мен( на сина ) - му гепнаха капачките - оригинални на БМВ и му сложиха пластмасови . Аз присъствах на смяната на гумите ( пиех си кафето в барчето ) . Много са бързи момчетата .....и добре работят .... но .... пуста сиромашия ...... за 10-20 лв се разваля хубавото лице на голяма фирма .
                        Не отидох да се оплаквам , нито ще отида - да са живи и здрави момчетата . Млади и зелени .....но ми стана кофти . А бях много доволен ( и още съм ) .......просто - нашенска работа .
                        И моята реакция - също е нашенска работа , ама ....
                        Та колегата да провери и там !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гуми в Пловдив къде?

                          "Само да предупредя - когато ви сменят гумите - проверявайте си дали ви слагат капачките ( вашите ) на винтилите.
                          На мен( на сина ) - му гепнаха капачките - оригинални на БМВ и му сложиха пластмасови . Аз присъствах на смяната на гумите ( пиех си кафето в барчето ) . Много са бързи момчетата .....и добре работят .... но .... пуста сиромашия ...... за 10-20 лв се разваля хубавото лице на голяма фирма ."
                          А тази "реклама" за къде важи ?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гуми в Пловдив къде?

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            "Само да предупредя - когато ви сменят гумите - проверявайте си дали ви слагат капачките ( вашите ) на винтилите.
                            На мен( на сина ) - му гепнаха капачките - оригинални на БМВ и му сложиха пластмасови . Аз присъствах на смяната на гумите ( пиех си кафето в барчето ) . Много са бързи момчетата .....и добре работят .... но .... пуста сиромашия ...... за 10-20 лв се разваля хубавото лице на голяма фирма ."
                            А тази "реклама" за къде важи ?
                            За новия сервиз / комплекс/ за гуми който пиша .
                            Но ми е ясно , че шефа или други освен виновника не знаят за какво става въпрос.
                            Аз нямам намерение да се излагам за "капачки " - просто колегиален съвет - ако капачките ви са някакви по-интересни или оригинални
                            Ако са обикновени - дори няма да ги забележи човек .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гуми в Пловдив къде?

                              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                              BFGoodrich Mud-Terrain- размер- 235/75/15 - са по 300 лв/бройка .
                              Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                              BFGoodrich Mud-Terrain 285-75-16 струват 320лв. на посоченото място.
                              Много малка разлика в цената?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X