Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

    Много добра джипка.На собственика пожелавам,много безаварийни километри.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #17
      До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

      Гумите какъв размер? ако 31 и нагоре, как се справихте отпред с опирането? Игра ли флекса?

      За другото - много добре изглежда. Terrano-то е недолюбвана от много хора джипка, но според мен незаслужено. Да, за offroad-звар не става, но става доста балансирана джипка за всеки ден. На всичкото отгоре чарковете са евтини, сравнено с други марки.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Гумите какъв размер? ако 31 и нагоре, как се справихте отпред с опирането? Игра ли флекса?

        За другото - много добре изглежда. Terrano-то е недолюбвана от много хора джипка, но според мен незаслужено. Да, за offroad-звар не става, но става доста балансирана джипка за всеки ден. На всичкото отгоре чарковете са евтини, сравнено с други марки.
        31" регенерати, реално са 32" няма как да не играе флекса.

        Коментар


        • #19
          До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

          Вчера го видях във Варна , на живо изглежда много агресивно , четито на щасливия собственик !

          Коментар


          • #20
            До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

            много добре е станал, а и няма да е лошо една примерна цена за подобна интервенция?

            Коментар


            • #21
              До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

              Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
              много добре е станал, а и няма да е лошо една примерна цена за подобна интервенция?
              Цената зависи много от това какво точно се влага в автомобила като части, а и зависи какви желания имаш. Много грубо, окачване, лебедка, броня, стъпенки, крик, стойка, джанти, фланци, гуми, - 6000лв.

              Коментар


              • #22
                До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                А само предницата на каква цена отиде?
                RANGE ROVER CLASIC -нека живеем зелено-екологично.
                За какво ти е джип ако няма къде да отидеш със него?

                Коментар


                • #23
                  До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                  Първоначално публикуван от logo Преглед на мнение
                  А само предницата на каква цена отиде?
                  Какво имаш предвид под "Само предницата" ?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                    само носачите шарнирите торсионите амортисьорите , макар че ако дадеш може да се намери по евтин вариант за тях.
                    RANGE ROVER CLASIC -нека живеем зелено-екологично.
                    За какво ти е джип ако няма къде да отидеш със него?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                      Извинявай щангите имах предвид
                      RANGE ROVER CLASIC -нека живеем зелено-екологично.
                      За какво ти е джип ако няма къде да отидеш със него?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                        Много добре изглежда Nissan-чето. Искам да Ви попитам в София имате ли сервиз, че имам същото, но къса база и ако е възможно да ми кажете каква е цената на 5" окачване на calmin -това дето е с многото елементи
                        Предварително благодаря
                        Последно редактирано от bojinzaikov; 18-01-10, 20:38.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                          Първоначално публикуван от bojinzaikov Преглед на мнение
                          Много добре изглежда Nissan-чето. Искам да Ви попитам в София имате ли сервиз, че имам същото, но къса база и ако е възможно да ми кажете каква е цената на 5" окачване на calmin -това дето е с многото елементи
                          Предварително благодаря
                          В София има сервизи които да ти направят колата. Дай каталожен номер на окачването което те интересува, и ще ти дам цена.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                            Неможах да го намеря като каталожен номер. Доколкото разбирам май се слагат двата комплекта заедно от снимките дето съм качил. Много съжалявам ако съм написъл някоя глупост Обаче аз съм с къса база Terrano II, май тия не са точните за мен
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                              Китовете на Calmini са за терано 1 или дълго терано 2.

                              Единствения "проблем" за късото терано ще са задните пружини - просто трябва да се вземат някакви други, иначе задника на късата база ще се навири до небето. Всичко друго между терано 1 и дълго и късо терано 2 еднакво.

                              Но Явор със сигурност е по-наясно и от мен. Иначе, това е правилния кит, понеже си има всичко в него, и ти спестява някоя и друга доработка после. Стига да можеш да си го позволиш де. Ама, то сиренето е с пари все пак.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Пълна промяна на NISSAN TERANO 2

                                Хайде марш всички спамаджии при торсионните полета да си чешите езиците, окепазихте ми темичката, моля някой мод да забърше талаша


                                Първоначално публикуван от bojinzaikov Преглед на мнение
                                Неможах да го намеря като каталожен номер. Доколкото разбирам май се слагат двата комплекта заедно от снимките дето съм качил. Много съжалявам ако съм написъл някоя глупост Обаче аз съм с къса база Terrano II, май тия не са точните за мен
                                Обади ми се по телефона да се уточним 0899852338

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X