Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 24

Тема: Лада-ОКА

Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Лада-ОКА

Здравеите:- Момчета автомобилът не е ретро ма е Руски а мен си ме кефят изделията на Братушките щото за нашите шибани пътища са по за предпочитане-е по някой път те изкарват извън нерви ма то само убаво не е на убаво дето викат.Така -Значи купих автомобилчето за 200лв. преди 3 седмици и ми се отвориха малко проблеми.Поправи ми са но аз съм повече драйвър отколкото монтьор пък и тук съм с единствената такава кола та ме интересува стартера на това чудо какъв е щото някои казват от Самара е др. от ЗАЗ е и т.н. И друго предполагам е от центровката но като включа на сл.предавка и подам газ се губи мошноста все едно се дави -знаете.Третото е появи ми се теч на гориво някъде високо в областа на левия преден калник -предполагам има мека връзка.Та това е -ако има някой запознат с туй ново бръмбарче на Руската техника да даде инфо ще съм благодарен много пък ако е на близо и биричка ще пиинем.
    Последно редактиран от Ban Stan ; 09-08-09 в 15:09

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    10,697
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране До: Лада-ОКА

Цитат Мнение на Ban Stan Преглед на публикациите
    Здравеите:- Момчета автомобилът не е ретро ма е Руски а мен си ме кефят изделията на Братушките щото за нашите шибани пътища са по за предпочитане-е по някой път те изкарват извън нерви ма то само убаво не е на убаво дето викат.Така -Значи купих автомобилчето за 200лв. преди 3 седмици и ми се отвориха малко проблеми.Поправи ми са но аз съм повече драйвър отколкото монтьор пък и тук съм с единствената такава кола та ме интересува стартера на това чудо какъв е щото някои казват от Самара е др. от ЗАЗ е и т.н. И друго предполагам е от центровката но като включа на сл.предавка и подам газ се губи мошноста все едно се дави -знаете.Третото е появи ми се теч на гориво някъде високо в областа на левия преден калник -предполагам има мека връзка.Та това е -ако има някой запознат с туй ново бръмбарче на Руската техника да даде инфо ще съм благодарен много пък ако е на близо и биричка ще пиинем.
    Ако но светнеш и къде си, може и да се получи.

Закърмен със ЗАЗ.
    Пенчо.
    Тел. 0877 517965
    Кия спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Кия Спортидж 2.0 ТДИ 2000г.
    И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки.

Публикации
    185
    Точки (при гласуване)
    7

Тук няма баба Ванга. Поне кажи с кой мотор си. Единия е 2-цилиндров. Тоест, полувин Самаров. Другия е от Таврия, 4-цилиндров, редови.

Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    0

Светвам:-ВАЗ 11113 ОКА.Двутактов -полвин Самара дето викате.Иначе Червен Бряг-Плевенска ок.Предполагам задоволих и Баба Ванга и почитателите на Лампата.

Място
    Филибето
    Публикации
    151
    Точки (при гласуване)
    8

Няма ли 3 цилиндров?Тоест 3/4 самаров .Имаше такава серия ама те не се произвеждаха във ВАЗ ами някъде другаде...
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    10,697
    Точки (при гласуване)
    22