Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ви представя новата ми джипка... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да ви представя новата ми джипка... :)

    След повече от половин година "на сухо" и пеша, най-накрая си взех джипка - Toyota Land Cruiser FJ80, 4.0l 3FE двигател, автомат, т.н.

    Така я видях за първи път на митница миналата седмица:




    Беше натоварена с един ендураджийски мотор, голям телевизор и още куп неща и на платформа теглеше едно Рено Клио. Мотора не ги осети по пътя от Калотина насам..

    Днес излязохме на първа разходка с приятелите от "клуба на 80-ките":








    Отзад повече се кефя на врати (както е зелената на Мишо), отколкото на борд, но такава ми се падна.. А иначе не харесвам белия цвят за коли, но при джипките ми е някакси... традиция..

    Колата ме впечатлява все повече, въпреки, че тепърва предстои не малко работа по нея - смяна на всички течности, основен преглед на трансмисия, мостове, спирачки, двигател (досегашните впечатления са, че всичко като цяло е ОК) и други разни.

    Естествено насам пътуват 2 инча TJM, тампонки и остава да реша за гуми - мисля 33" Dunlop MT2, MT/R или TrXus... После (по-нататък) и останалото... Абе да е жив и здрав Митко и да има повече свободни време и стенд за мен.. Така, че ще има продължение..

    Last but not least - благодаря на Пламен, Венци и Алекс

  • #2
    Браво.
    Първо честито.
    Много полужителни емоций

    Коментар


    • #3
      Ха честито време беше да го представиш, много е красив, със здраве и късмет
      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

      Коментар


      • #4
        Re: Да ви представя новата ми джипка...

        Първоначално публикуван от Yaro
        След повече от половин година "на сухо" и пеша, най-накрая си взех джипка - Toyota Land Cruiser FJ80, 4.0l 3FE двигател, автомат, т.н.
        Ха честито! Със здраве да си я подготвиш за пребоядисване



        П.П. LRE, LRE и хоп ... ТЛК
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Да ти е честит. Приятни и безаварийни дни. (100% ще са безаварийни чисто и просто щото е Тойота ЛАнд Крузер) Аиде със здраве.
          ТОYOTA LAND CRUISER 2006 D-4D 166 к.с.

          Коментар


          • #6
            Честито. Изглежда съвършената машина. Пожелавам скоро да пишеш в "собствен опит от големи експедиции".
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              и ти вече си член на голямото семейство на собствениците на тойота 80. честито и със здраве.

              аз като собственик на такава се чувствам разочарован, колата е адски тромава, вози гадно, харчи много и частите за нея са на космически цени.

              секторна кутия 4000лв

              температурен датчик 150лв

              някакъв глупав вакумен клапан 1100лв

              незнам от каде се е взела славата на този автомобил унас, но в САЩ от кадето идват моите 3 такива това се брои за кофти кола
              drive alive

              Коментар


              • #8
                Благодаря за благопожеланията на всички!

                Сава,

                И мен цените на частите ме притесняват (сериозни са), но ще пробваме и ще видим.. Тепърва трябва да видя какво има при мен за смяна.. Моята също е US Spec, но е от Германия.

                Честно казано съм учуден от мнението ти за возията. На мен определено ми харесва на и извън пътя, при все че окачването ми е най-вероятно това от завода. Разлика във возенето например между моята и тази на Алекс е значителна (TJM).

                Коментар


                • #9
                  извън пътя е добре ако караш бавно, на пътя според мен е кошмар, скорости над 100 по немагистрала са много опасни /за другите рабирасе /
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Яро честито, важното е да те радва.
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      Честито!
                      Желая ти много безаварийни километри и да стигаш винаги до там за където си тръгнал. Да си я направиш както искаш и да върви,както очакваш
                      Май ще трябва да си промениш малко подписа
                      P.S. Her Majesty е натъжена от твоя избор, но ти желае всичко най-добро
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Yaro
                        Тепърва трябва да видя какво има при мен за смяна..
                        Като гледам, почвай със сваляне на теглича. Щото, като го гледам, ще е сред първите жертви ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Яро, голямо ЧЕСТИТО и от мене. добре дошъл в семейството.
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #14
                            Честито и много безаварийни километри да изминеш с този хубав джип
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #15
                              Честито и от мен ! Със здраве да я ползваш и безавариино. А колко и излена митото и ддс то?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X