Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ви представя новата ми джипка... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Честито много хубава машина лично аз си мечтая за подобна.
    Може би за това много се зарадвах на твоята покупа.
    Пожелавам ти поне 1 000 000км. безаварийни километри и много късмет с машината.

    Коментар


    • #32
      Честито и от мен, Яро!
      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

      Коментар


      • #33
        Честито и от мен :-)
        LZ1RED

        Коментар


        • #34
          Ей шило в торба не стои, то като се почна Дефендър, Нисан сега Тойота.... по кубатура съответно 2.5, 2.8, 4л.
          Скоро да се готвят MAN, Камаз и Татра (4 осни) ....

          Да ти е честита и много да те кефи. Скоро да и скриеш белия цвят (от кал) и да се похвалиш
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • #35
            Честито , ама що не потърси 4.2 тд?
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • #36
              Абе Тойота ,какво да говорим повече! Най-хубавото нещо на земята.
              Аз с една Тойота Карина 2.0 дизел минах 20 000 хил. км със спукана глава (или издухана гарнитура) ,щото надуваше яко и беше с оперирана капачка на радиатора и нямаше парно.
              Така я хвърлих в моята морга, ама съм сигурен че ще изкара още 20 000 преди да умре съвсем.
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #37
                Благодаря още веднъж на всички за благопожеланията! На тези, които все още са пеш, пожелавам - да ви се връща! (или друго, каквото ви харесва).

                Първоначално публикуван от kiki.t
                Честито , ама що не потърси 4.2 тд?
                Защото Алекс Марков я взе преди мен... Шегувам се. Аз също съм значителен почитател на дизела (и в близко бъдеще няма да остана само с бензинова машина ), но.. Дори и след нова година дизеловата ще остане с акциз, да не говорим, че ако я взема в момента, щеше да излезе поне 5-6К лв. повече (а това са все полезни ремонти и напилки по колата).

                При дизела цялостно поддръжката и текущите е по-скъпо, най-малкото като започна от двата акумулатора; по-високата първоначална инвестиция са все неща дето наклониха към бензина..

                От друга страна този бензин (не вярвах като ми го казваха, но е факт) се държи абсолютно като дизел, което мен много ме кефи. В ниските е достатъчно муха да се удари в педала на газта за да върви.. По книжка 300 нютони при 2100 оборота. Дифендъра (Td5), който е точно две световни първенства производство след ТЛК-то даваше толкова (по книжка). Но пък големия мотор е друго (2.5 <-> 4.0)... Въобще концепцията на бензиновия мотор (нищо лошо за дизеловия) много ме радва - долен разпределителен вал, зъбни колела... Абе УАЗ..

                Каква е твоята присъда за бензина? Би ми било интересно да чуя мнение на човек, карал толкова много Нисани и Тойоти..

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Yaro
                  ...Защото Алекс Марков я взе преди мен... Шегувам се. Аз също съм значителен почитател на дизела (и в близко бъдеще няма да остана само с бензинова машина )...
                  Аз пък съм почитател на бензина, ама НА, така се получи, НО сега не съжалявам - този двигател е ЗВЯР. Вярно е обаче че и 4л. бензин (на Яро) в ниските е хала, а нагоре не съм го пробвал, но очаквам да е много добре (е не колкото моят Де)

                  Коментар


                  • #39
                    Яро,честито и от мен!Със здраве и без аварийно!Ама си го пази,че БОЕЦА те чака
                    VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                    Коментар


                    • #40
                      Яро колата е супер)))а честито и от мене.

                      Коментар


                      • #41
                        Честито и от мен КРАИНО ВРЕМЕ БЕШЕ

                        Коментар


                        • #42
                          браво и със здраве !
                          много са готини тия джипове - последните правени както трябва - здрави и издръжливи. Дано много те слуша и само радости да ти носи.

                          Коментар


                          • #43
                            Честито Яро и от мен. С пожелание за милиони безаварийни километри .
                            Ти малко, като оная игра - топло,по-топло, най-топло. Е от това по топло май няма. Направо е горещо .

                            Коментар


                            • #44
                              ами разменете си ги с Алекс - той иска бензин, ти - дизел
                              направо е супер предната броня - полу-готова за смяна с ИСТИНСКА

                              тази скоро няма да я продадеш май
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #45
                                Яро за всички които тепърва им предстои покупка на 4х4 ще бъде много ценна информация да обясниш защо я избра. Все пак ти си на ясно. Не си хвърлял еза-тура.
                                Стига си скромничил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X