Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ви представя новата ми джипка... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    ЧЕСТИТО! Със здраве да го караш и много безаварийни километри . Toyota-та е един прекрасен Джип. Ааа... какво стана с Дефендера
    Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
    Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

    Коментар


    • #17
      От лични впечаления мого да кажа, че колата е много запазена! На живо изглежда още по-добре Има съвсем леки забележки в задната част на салона, но като цяло е супер! ЧЕСТИТО Яро!!! Да си караш дълго и безаварийно!

      Коментар


      • #18
        Супер! Радвам се за тебе.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от go go go
          извън пътя е добре ако караш бавно, на пътя според мен е кошмар, скорости над 100 по немагистрала са много опасни /за другите рабирасе /
          Тъй като и аз се сдобих с подобно возило, това мнение ме Изненадва, Сава да нямаш някакъв проблем с твоята? На път мойта потдържа 140-150 без проблеми (доста стабилна седи въпреки височината и гумите), а извън него в зависимост от покритието и терена, но във всеки случай по-бързо от другите машини които съм карал (не имал).
          На Яро вече му честитих няколко пъти, но само да кажа че сега с новата генерация, колата се "отпуши" и литна, този двигател е много готин!

          Коментар


          • #20
            честито

            честито,супер е между другото лоша джипка няма:)
            ПАВКО
            0888802068

            Коментар


            • #21
              Автомобилът на Яро е перфектен. На реални ~130000km без никакви "пипания" по инсталации, двигател или трансмисия. Състояние близо до идеалното. Абсолютно попадение. Всички екстри и всичко работи перфектно и без забележки. Мнението на go go go се отнася конкретно до неговите Тойоти които са същия модел, с тази разлика че са почти 100% амортизирани. Но факта че все още се движат е достатъчно показателен за легендарната здравина на марката...

              При добра поддръжка този автомобил Яро ще го завещае на внуците си...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #22
                ЧЕСТИТО! Със здраве да го караш и много безаварийни километри И добре дошъл в сектата
                [img]http://free.hit.bg/car/toyota4.jpg[/img]

                Коментар


                • #23
                  Честито и от мен с здраве да си караш джипката и да и се радваш-и много километри извън пътя да минеш с нея

                  Коментар


                  • #24
                    Е , май си заслужаваше чакането. Честито!

                    Коментар


                    • #25
                      Честито Яро,

                      Пожелавам ти безаварийни километри.

                      Много добър избор. Супер и при това бяла.

                      Венци такива ли Тойоти бях намерил.Не помня.

                      За go go go , май пак ще опираме до счетоводителя.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #26
                        Темата не е подходяща за счетоводители.
                        Както каза Йори важното е да го кефи

                        Коментар


                        • #27
                          Е ЯРО Честитоо, да важното преди всичко е да си те кефи а на другото....... Поздравления от мен колата наистиня е супер,безаварийно и безпроблемно каране!!!
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар


                          • #28
                            Честито за новата придобивка. Изглежда наистина много спретната. А и е Тойота, това не е без значение.
                            NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                            Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                            Коментар


                            • #29
                              Честито, чудесен избор, но все пак що не 4.2 турбодизел автомат?
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар


                              • #30
                                Честито!

                                Хайде честито!

                                Да те слуша машината!

                                Пожелавам ти много километри на интересни и различни места!

                                Стягай я, че идват пътешествия и купони!
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X