Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фланци?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фланци?

    Хора от къде да си поръчам фланци за атв-то?

  • #2
    До: Фланци?

    Мое ли задаваш такива въпроси, а сега сериозно по вашия край е пълно със стругари.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #3
      До: Фланци?

      Е то стругари с лопата да ги ринеш ама от къв матерял са тия фланци?

      Коментар


      • #4
        До: Фланци?

        Al
        0887 246718

        Коментар


        • #5
          До: Фланци?

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Е то стругари с лопата да ги ринеш ама от къв матерял са тия фланци?
          Oт алуминий е най добре,стоманените стават прекалено тежки.

          Коментар


          • #6
            До: Фланци?

            Емо мисля че ти караш ямахаЗнам къде можеш да си поръчаш фланци но знам че стават за кавазаки и ренегат.незнам дали стават за ямахаКолко ти е между болтовото разтояниеЩе измеря моите и ще ти кажа дали стават
            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
            [LEFT][/LEFT]

            Коментар


            • #7
              До: Фланци?

              Първоначално публикуван от geriood Преглед на мнение
              Емо мисля че ти караш ямахаЗнам къде можеш да си поръчаш фланци но знам че стават за кавазаки и ренегат.незнам дали стават за ямахаКолко ти е между болтовото разтояниеЩе измеря моите и ще ти кажа дали стават
              Колега я дай повече инфо щом стават за Кавазаки щото и аз си търся фланци. Иначе това което си написал си противоречи защото ако едни фланци стават за кавазаки немогат да станат за ренегад понеже Кавазакито е с 4х110 а ренегада е с 4х137 .
              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

              Коментар


              • #8
                До: Фланци?

                Отворите на фланците са големи и стават за двата моделаА шпилките са еднакви на кавазакито и ренегада
                [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                [LEFT][/LEFT]

                Коментар


                • #9
                  До: Фланци?

                  Май май ще си поръчам тука в един завод да ми ги направят и готово

                  Коментар


                  • #10
                    До: Фланци?

                    Ако си павите фланци които изхвърлят с повече от 2-3см. е добре фланеца да се захваща за главината, а от самия фланец да излизат други шпилки които да са за джантата. по този начин намалявате риска от късане на шпилки и дебалансиране на дадената гума. Също и не се препоръчва много хард терен и скоци. Това е според мен, а за Кавазакитата е задължително защото на тях са им слаби главините.
                    Според мен този вариант е по добрия:


                    Този е малко под въпрос. (това е според мен)



                    А има и трети вариант: направо други главини които изнасят джантите в страни. Може да е малко по скъп но е най-надежден.

                    Последно редактирано от Desislav Cekov; 07-08-09, 15:10.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Фланци?

                      Днес си викам аре да видим кво праи Шефа(Десо), а той взел че продал КТМ-а. А Аз му викам тъй и тъй си го продал нещо не ти ли е хартисало и почна да рови и да ми дава некви нещица и опс между тех и едни фланци, а напоследък нещо съм станал и леко нахален и преди да каже нещо вече беха в багажника и със другите екстри.
                      Прикачени файлове
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Фланци?



                        Ширина 18мм маде ин Булгария, адапторни от 155мм към 147мм за да завия кавазакиевите хипери на ктм-а.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Фланци?

                          аз съм с този третия вариант и съм много доволен
                          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Фланци?

                            И аз правих фланци от алуминий, с 2,5 см на гума, за отзад, но използвам варианта който Десо не удобри много...директно с по-дълги и здрави болтове. За сега не съм имал проблеми, и при скоци и както се сетите. По думите на Десо съм на "ръба"....но наистина, ако са по-голям размер, със шпилки става слаба конструкцията!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Фланци?

                              Все пак, някой продава ли?
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X