Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

    Съвсем като истинските джипки , с рама е доста е сходна с исузо трупър
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #92
      От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

      На всичко отгоре - не само че е дебела , ами и поцинкована .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #93
        От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

        ... да добавя и с повечко търсене имат и страхотни двигатели - Исузо 2.8 дизел и 3.2V 6 бензин.

        Коментар


        • #94
          От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

          Благодаря за бързия отговор!Сериозно се събуди интереса ми към това возило.А какви са възможностите на раздатката?От темата разбрах,че е парт тайм ,като основно работи само на задно.Има ли възможност за включване на 4х4 бързи и 4х4 бавни?

          Коментар


          • #95
            От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

            Разбира се че има възможност за включване на бързи и бавни, а ако сложиш ръчни хъбове ще имаш и само задно бавни но внимателно с газта тогава

            Коментар


            • #96
              От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

              Коментирали сме го и друг път. Фронтерата е напълно пригодна машина с повишена проходимост,със съответните възможностти за такава.Бързи, бавни и често LSD в задния диф.Без проблеми приема гуми до 32 инча -нещо с което не всички джипове от същия размерен клас могат да се похвалят.Лошата слава идва от търговците ,естествено ,които докарват машини предназначени за старт от скрапа и ги продават на лековерни начинаещи в изкуството да караш 4x4.И после почва голямото РЕВАНЕ.Ами няма джип за 2000-качваш се и караш.Те това животно не се е родило.Карам 17 годишен опел който отнесе 8000 и не бих се изненадал от нещо ново.Айде със здраве.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #97
                От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                Не е подходящо да разискваме в тази тема неща които сме ги писали милион пъти. Който има интерес да си ги потърси. Всяко следващо мнение отива в кофата.
                no signature no problems

                Коментар


                • #98
                  От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                  Да попитам за съдеиствие ,ако има някои колега по в час с Фронтерите от Стара Загора.Харесал съм там една красавица и само чакам заплата да досъбера парите и отивам да я взимам ,ако още не е продадена.Идеята ми е някои да удари едно рамо с оглед там ,или ако знае ,познавс човека да изкаже мнение.Благодаря предварително!
                  Ако поста ми не е подходящ за тук го изтриите и моля да ме извините.Поздрави
                  Nissan Terrano 2.7tdi

                  Коментар


                  • #99
                    От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                    Пиши на MARINHACKER или STEFBMW. Предполагам няма да ти откажат съдействие, макар и да са "еретици"...
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                      Благодаря!Ще им пиша на лично.Около нова година се надявам и аз да се похваля с едно Фронти))
                      Поздрави!
                      Nissan Terrano 2.7tdi

                      Коментар


                      • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                        Здравейте,предлагат ми доста евтино фронтера Б 2.2дизел 2001г. с неработещо ГНП.Колко ще ми струва ремонта с втора употреба помпа+труд?И дали ще има други подводни камъни ако я взема тази неработеща фронтера?
                        Pathfinder 4.0L

                        Коментар


                        • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                          Aко чaк толковa си нaвит,дaй им кaпaро и след ремонт нa помпaтa дa имa възможност отново дa се коригирa ценaтa.
                          Кaто не рaботи помпaтa не можеш и дa я покaрaш и дa чуеш и двг лaк рaботи.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                            Емии...няма как,или я взимам или не.Тъпото е,че така си е дошла неработеща от Италия и няма начин да я пробвам двигател,скорости и тн.Та искам да си направя сметката ако е само помпата на кви $ ще ми дойде.
                            Pathfinder 4.0L

                            Коментар


                            • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                              Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                              Емии...няма как,или я взимам или не.Тъпото е,че така си е дошла неработеща от Италия и няма начин да я пробвам двигател,скорости и тн.Та искам да си направя сметката ако е само помпата на кви $ ще ми дойде.
                              Твоето ще си е чиста лотария, освен ако не ти я продава на цена не повече от 1000лв и да поемеш риска за други ремонти и финансови изненади...

                              Коментар


                              • От: Какво да гледаме при покупка на Фронтера!

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Твоето ще си е чиста лотария, освен ако не ти я продава на цена не повече от 1000лв и да поемеш риска за други ремонти и финансови изненади...
                                Каква е гаранцията, че мотора няма да е запекъл и просто жабарите да са му взели помпата и да са турили неработеща, или няма нещо скапано в скоростите... Ако ти я дава за 2000лв. я вземи, поне после ще си избиеш парите от части, ако има голям проблем. Не знам, защо никой от колегите с подобен мотор не пишат и не споделят, колко им излиза ремонт на помпата...
                                ОФА КБ X20SE + метан

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X