Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизи на ИСУЗУ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервизи на ИСУЗУ

    Къде най близо до Сливен има сервиз за ISUZU?
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    До: Сервизи на ИСУЗУ

    Няма ли съфорумци с тази марка
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #3
      До: Сервизи на ИСУЗУ

      Колега,кое точно предопределя спецификата сервиза да е фирмен или конкретен за марката?
      Снабдяване с части за автомобила или дефект/диагностика,касаещи само тази марка?
      За коя модификация иде реч-убеден съм,че има алтернативни сервизи за всякакви обслужвания/ремонти-ISUZU не са популярна марка тук и надали някой се е профилирал строго в бранша,по-скоро се занимава и с тях и не го е обявил като основна дейност.
      Последно редактирано от maxxx; 14-08-09, 09:18.

      Коментар


      • #4
        До: Сервизи на ИСУЗУ

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        Няма ли съфорумци с тази марка

        Има съфорумници които караме ISUZU но маи, несме много

        Кажи колега, за какво става въпрос пък ще помагаме с каквото можем иначе сервиз никаде незнам още по малко във Сливен. Каквото ми се е налагало досега, винаги сам съм си го ремонтирал, защото като ще се учи някои на моя джип или ще прави грешки които после ще излезнат скъпо то нека това да съм си аз

        Коментар


        • #5
          До: Сервизи на ИСУЗУ

          Колеги благодаря, че сте посетили моята тема. Извинявам се, че скоро не бях я посещавал. Става въпрос за компютърна диагностика. Проблемите не са стратегически, но искам да ги отстраня. 1.При движение в купето се усеща миризма на нафта. 2.Сутрин пали от втори трети път. 3.При работа на място се усеща леко прекъсване.
          Колата е Исузу Тропер 3.0Д 2000г., автоматик, дюза-помпа.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • #6
            До: Сервизи на ИСУЗУ

            Разбирам и оправдавам напълно притесненията Ви. Имайте предвид, че дюзите ви работят с 1600 (струва ми се) атмосфери налягане. Миризмата на нафта вероятно идва по-скоро от някой тръбопровод или нещо подобно. Дюзите се задвижват от маслото на двигателя.
            Относно паленето, проверете първо свещите. Внимавайте при демонтирането.
            Що се отнася до диагностиката, намерете грамотен механик, който да притежава компютър и куплунг с, който да го свърже към автомобила ви, при липса на представител на марката.
            Пожелавам ви лесно и бързо преодоляване на проблемите. Ако имате въпроси по този модел, ще се опитам да ви отговоря адекватно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X