Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взех Патрола!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Взех Патрола!

    Първо да благодаря на всичкин за мненията и съветитв и най-вече на Yaro. Благодаря Yaro!
    И така Нисана е в мен. Машината е просто върха (естествено аз щях да съм толкова впечетлен от всяка квалитетна машина която ми падне в ръцете, но това наистина ми е сбъднатата мечта!)
    NISSAN PATROL Y260 2.8 TD, 1992г, 170 000 км. Това на кратко. Забележки: Спукано предно стъкло, една малка пласмаска отзад и това е. Двигареля е перфектен, пали от четвърт дето се вика, тих, не пуши, върви идеално. Задно, двойно, бързи, бавни всичко работи тихо и мазно. Удоволствие е да се кара по асвалта, представям си извън него. Нямах време за разходка още, но пробвах бавните на една канара, ебаси кефа! Ресорите не изглеждат за смяна още, по нататъка дано да сложим нещо по американско или австралийско
    Аз да не се хваля толкова, че не е на хубаво, ама съм много впечетлен.
    За вбъдеще ще се мисли подред и за гуми, и за окачване, брони лебедки и т.н. но ще трябва да почакам, щото това си беше около горната граница на бюджета. Е не съжалявам естествено, и дума не може да става за сравнение с самурайа или фронтера или въобще нещо различно
    Въпреки, че съм го купил вече, още не разбирам много така че много ще се радвам ако някой има интерес да го види, пробва и да си каже мнението. Може да не съм забелязал някой проблем.
    Ами това е, засега снимки различни от тези в мобилето няма, но се надявам скоро да го снимаме на по добър фон и да покажа.
    Още веднъж благодаря на всички!
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    ЧЕСТИТО!!!!!!! Със здраве да си го караш!!!!!
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

    Коментар


    • #3
      Ха честито Много безаварийни километри да минеш с него по пътя и най вече извън пътя С здраве да си го караш и да му се радваш.

      Коментар


      • #4
        ЧЕСТИТО и със здраве да го караш. много хиляди безаварийни километри извън пътя ти пожелавам.
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Честито icerunner,
          Със здраве и безаварийно! и да се надявам, че не сме те подвели (или аз поне).

          Нисан-а е много сериозна техника, с подобен (предходния модел - Y160) - Веско и Петя отидоха до Магадан и обратно..
          Що не качиш и някоя снимка?

          Коментар


          • #6
            РЕ:

            Честито icerunner, и да знаеш това е джипа ! Просто бъди сигурен ! Много емоции и безаварийни километри ти пожелавам .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              ЧЕСТИТО! Със здраве да го караш и безаварийни километри .
              Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
              Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

              Коментар


              • #8
                честито!
                след 2-3 похода/разходки вече ще си по-наясно с техниката на управление...
                каквото не ти е ясно, ще питаш тук...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Честито! Много добър избор!
                  Яка и машина си избрал. Да го караш без проблемно!
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #10
                    Честито

                    Коментар


                    • #11
                      Честито , а аз преди малко писах по другата тема за какво да внимаваш , без да видя че вече си го купил
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #12
                        Честито, много добър избор ако ще е гарга да е рошава
                        въпреки че не е фулл тайм пак е добър (това на базик)
                        Патрула наистина е много корава машина и непретенциозна, малко и тежи в повече предницата но като караш офф давай яко газ и нещата ще си дойдат на мястото
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          РЕ:

                          Айде със здраве и пускай снимки да го видиме що за звяр е
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от fanatic
                            Патрула наистина е много корава машина и непретенциозна, малко и тежи в повече предницата но като караш офф давай яко газ и нещата ще си дойдат на мястото
                            на дългата база би трябвало тежестта да е разпределена горе-долу по равно отпред/отзад... на галопера даже е малко по-тежка задницата... по-новите стендове за спирачки имат и кантар - колегата може да си го премери
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              честито и от мен,обаждадаи се за разходки)
                              ПАВКО
                              0888802068

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X