Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взех Патрола!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
    Първоначално публикуван от fanatic
    Патрула наистина е много корава машина и непретенциозна, малко и тежи в повече предницата но като караш офф давай яко газ и нещата ще си дойдат на мястото
    на дългата база би трябвало тежестта да е разпределена горе-долу по равно отпред/отзад... на галопера даже е малко по-тежка задницата... по-новите стендове за спирачки имат и кантар - колегата може да си го премери
    не съм видял никъде че е дълга база? а иначе на Андрей нисана има проблем с тежката предница а е 2.8 бензин предполагам че дизела е значително по-тежък, но като се засили хубаво и няма грижи
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      Дълга база е. Това беше доста съществено за мен. Забравил съм да напиша, защото темата произлиза от предишната в която Yaro ми го показа.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #18
        ти онзи червения ли взе от снимники в онова село?

        Коментар


        • #19
          представям си усещането .. преди само си ги гледал отстрани по светофарите .. а сега ... Ехее гледаш от високо и педала на газта е твой
          честито и със здраве да си го караш .. гледам че си съкварталец .. дано се засечем някой ден

          Коментар


          • #20
            Че е червен, червен е. Но няма нищо общо с оня от Бяла слатина на който му показвах снимките, онзи първо беше на пружини и второ беше абсолютен брак. И дума за сравнение не може да има, добре че се сдържах и не си вкарах онзи таралеж в гащите, че....
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #21
              ясно.. да ти е честит

              първата ми барака в софия беше един френски кокошарник дето го взех от познати (*** им). немах си идея ама я харесах, добре караше, балала..

              е да сервото не и работеше ама онзи вика има нужда от масло. както и да е, взех я и бре, нема серво.. то цялото гръмнало па и те извадили и помпата..

              после дръпнах тези пластмаси по вратите и те изгнили отдолу.. як урок ми беше ей..

              импулсивните покупки са пагобни

              накрая викнах колега с влекаш и я метнахме на вторични за 400 лева.. това след като кисна с години в двора. щях да я оправя ама не намерих частите.

              /offtopic

              Коментар


              • #22
                Колега, да ти е честита новата машина. Ти сега почваш с оффроуд преживяванията и няма да повярваш каква мания е това. Не съм имал Нисан (не си харесах нищо когато си търсех за мен), но адски ме кефят тези машини - със сигурност са корави и здрави. Хайде със здраве да я караш...
                NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                Коментар


                • #23
                  Честито!
                  Леко и безавариино, и много кеф да ти донесе

                  Коментар


                  • #24
                    Честито
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от mihailkurkiev
                      Колега, да ти е честита новата машина. Ти сега почваш с оффроуд преживяванията и няма да повярваш каква мания е това....
                      Абе аз не почвам сега с оффроуда, ама ми е първата джипка. Досега по чукарите се носихме с една корса, дето хората викаха "бе момче, то няма път до там бе..." А докато докарам и на Нисана такава биография ще мине време
                      п.с. Мерси за попжеланията.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #26
                        Честито, icerunner
                        Много безаварийни километри!
                        A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                        Коментар


                        • #27
                          Toва с корсата ми звучи много познато... аз така издевателствам над едно Рено 5... И от доста време отлагам смяната му защото искам направо на 4х4 да се кача.
                          И явно е станало време, защото от два дни това рено 5 е без задна скорост... просто хоризонталната щанга на скоростния лост отдолу от много удряне се е спукала и загнила и вече не може да се центрова да включва правилно... Толкоз то от офроуд без офроуд-машина

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от Chilio
                            Toва с корсата ми звучи много познато... аз така издевателствам над едно Рено 5... И от доста време отлагам смяната му защото искам направо на 4х4 да се кача.
                            И явно е станало време, защото от два дни това рено 5 е без задна скорост... просто хоризонталната щанга на скоростния лост отдолу от много удряне се е спукала и загнила и вече не може да се центрова да включва правилно... Толкоз то от офроуд без офроуд-машина
                            А като се качиш на джипа на каква цена ще продадеш Реното че си търся такова за части и аз карам една петица
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от dragomir_68
                              Първоначално публикуван от Chilio
                              Toва с корсата ми звучи много познато... аз така издевателствам над едно Рено 5... И от доста време отлагам смяната му защото искам направо на 4х4 да се кача.
                              И явно е станало време, защото от два дни това рено 5 е без задна скорост... просто хоризонталната щанга на скоростния лост отдолу от много удряне се е спукала и загнила и вече не може да се центрова да включва правилно... Толкоз то от офроуд без офроуд-машина
                              А като се качиш на джипа на каква цена ще продадеш Реното че си търся такова за части и аз карам една петица
                              Сори, петичката не планирам да я продавам. Ще стои за резерва и за градска количка... Щото подозирам, че иначе само джипа ще ми излиза много скъпо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X