Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор / бригада за ремонт на вила около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор / бригада за ремонт на вила около София

    Здравейте,

    Кратка версия: търся "ръководител на обект" плюс бригада за ремонт и някои подобрения по фасадата и настилките на една вила край гр. София.

    Дълга версия:

    Една вила на възраст около 30г, на 40км от София, има нужда от ремонт и малки подобрения.

    Основните неща, от които има нужда, са:
    - мазилката, доколкото я има, е започнала да пада; бих искал да се събори и да се сложи външна изолация или друга мазилка, която да топло- и влаго-изолира;
    - около сградата има положен бетон (мисля, че даже са панели) като подход за автомобил и като площадка; бетонът е започнал да се рони и пропуква; бих искал да се ремонтира тази настилка по един или друг начин;
    - има площадка върху "гаража", която е като тераса над приземния етаж (служи за таван на "гаража"), изградена от панели, чиято мозайка също се е напукала и пропуска влага надолу; трябва да се възстанови настилката (или поне нейната водонепропускливост);
    - има няколко парапета, направени от винкел, които трябва да се изшкурят/изчеткат и пребоядисат;
    - има и още къде по-едри, къде по-дребни задачи за свършване

    Аз нямам нито опита да ръководя обекта, процеса и преките изпълнители, нито имам времето да се науча или да свърша работата сам. Затова търся "шеф" плюс бригада, може и фирма, която да свърши ремонта. Ако е постижимо (в рамките на практичното и в рамките на финансовия ми ресурс за това), бих искал ремонта да приключи най-късно в края на м. септември (после времето се влошава значително); ако не е постижимо, ще мислим.

    Вилата е обитаема, има ток (монофазен) и вода, достъп по черен път, може да се спи там (мисля, че "нагъсто" може да нощува цяла бригада плюс "шефа"). Иначе е на 1 час път от София.

    Моля да ми препоръчате човек/хора/фирма, които лично да са ви свършили подобна работа, от която сте доволни. Или препоръчайте себе си/фирмата си Държа на честността при ценообразуването, отчета, и качественото приключване на уговорената работа в уговорените срокове

    Благодаря предварително.

  • #2
    До: Търся майстор / бригада за ремонт на вила около София

    Здравей.Това ни е предмета на дейноста на фирмата. Ако желаеш , свържи се на служ. 843-51-67, поне за консултация. Сашо.

    Коментар


    • #3
      До: Търся майстор / бригада за ремонт на вила около София

      За изолацията 0877 74 63 41

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X