Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За или против L200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За или против L200

    Скъпи съфорумци,
    От определено време съм се замислил за някаква по проходима машина.Загледах се в Mitsubishi L200,но незнам дали е най-удачния вариант като автомобил за рибарски излети,семеен автомобил и работно муле.Ще бъда благодарен,ако някой сподели своето мнение по въпроса.
    Благодаря предварително.
    Поздрави!

  • #2
    До: За или против L200

    екстра е. пък си имаш и камионче освен всичко друго.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #3
      До: За или против L200

      Всяки един пикап 4х4 ще отговори на твоите изисквания. Аз като тръгна съм като цигански катун отзад, натоварен с какви ли не!
      LZ1AID

      Коментар


      • #4
        До: За или против L200

        Като изключим това, че возят твърдо като са празни всички пикапи ти вършат екстра работа....
        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

        Коментар


        • #5
          До: За или против L200

          Не чак толкова твърдо. Да не изброявам марки джипове, които возят доста по-твърдо.
          LZ1AID

          Коментар


          • #6
            До: За или против L200

            За работна кола е N2, машинката е няма няма, но за това за което питаш... се огледай по-добре за Паджеро. Ако можеш да си прибираш ДДС от дизелът е друг въпрос....
            Между другото съм почитател на Тойота, но съм покарал и такова.
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #7
              До: За или против L200

              ФЕН съм TOYOTA но L200 е добра машина за това което изброяваш,
              карал съм такова 02г и се държи много стабино на пътя и има доста екстри

              Коментар


              • #8
                До: За или против L200

                и аз за ЗА Л 200 много практичен и красив пикап.Пък и сега е момента за покупка,доста автокъщи продават за загуба или поне на нула.

                Коментар


                • #9
                  До: За или против L200

                  Имах L200 2.5 TD 2002г. мотора му идва малко макък и има склонност да загрява при потдържане на по високи обороти(около3000 )иначе е добра машинка,като изключим необосновано високия разход на гориво.
                  БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                  TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                  Съби Радев А(-) 0895745706

                  Коментар


                  • #10
                    До: За или против L200

                    Колега, това е правилно решение. Ако го вземеш със супер селект е доста по-добро от хайлукс-а. На 2006+ возията им съвсем не е лоша, не уморява, товари много, достатъчно мощно. И вози много по-добре от доста джипове. Като е празно малко "му играе задницата" (особено е ако е само на задно), но това е при доста грубо каране, а и ЕСП-то се справя в тези случаи. За разхода не знам - мойто дава 10 твърдо, но е автоматик. На мен ми се вижда доста добре за такъв камион.

                    Коментар


                    • #11
                      До: За или против L200

                      Моето мнение по въпроса, е че Mitsubishi L200 e много по-добър вариант от Hilux или Navara. Имах такъв 2002 година 2.5 TDI 115 к.с. и смело мога да кажа, че става за всичко!!! Купих го от Англия за 7000 лева, транспорта ми излезна 1300 лева, частите за обръщането 1700 лева и за работата ми взеха 1000 лева и имах перфектния пикап. Със кожен салон, CD-Changer, климатроник, блокаж на задния мост...... за 11 000 лева при положение, че струва доста повече! Карал съм го къде ли не и не съм имал никакви проблеми. Лично ти го препоръчвам!

                      Коментар


                      • #12
                        До: За или против L200

                        Гледам че тука за по новичките L200 коментирате но да споделя за моя Mitsubishi L200 1995 2.5тд доволен сам много.Сравнително малък разход, идеален за лов като сложа HARDTOP-а лятото даже се спи в него е нее спалня ама си става.Тварил сам го с 950кг одзаде.Варвиси без дасе замисли с лекота ги носи ресорите са почти на танпоните но се налагаше, и така минах 400км .Чсно не вярвах че ще оцелее очаквах нещо да се прецака ,но никакви грижи
                        Последно редактирано от telefonche; 22-09-09, 20:14.
                        telefonche@mail.bg
                        Skype: cecycecyyes
                        Варна

                        Коментар


                        • #13
                          До: За или против L200

                          Първоначално публикуван от shopa. Преглед на мнение
                          Моето мнение по въпроса, е че Mitsubishi L200 e много по-добър вариант от Hilux или Navara. Имах такъв 2002 година 2.5 TDI 115 к.с. и смело мога да кажа, че става за всичко!!! Купих го от Англия за 7000 лева, транспорта ми излезна 1300 лева, частите за обръщането 1700 лева и за работата ми взеха 1000 лева и имах перфектния пикап. Със кожен салон, CD-Changer, климатроник, блокаж на задния мост...... за 11 000 лева при положение, че струва доста повече! Карал съм го къде ли не и не съм имал никакви проблеми. Лично ти го препоръчвам!
                          може ли да споделиш обръщането - къде, имал ли си проблеми големи?

                          Коментар


                          • #14
                            До: За или против L200

                            Първоначално публикуван от shabe Преглед на мнение
                            Скъпи съфорумци,
                            От определено време съм се замислил за някаква по проходима машина.Загледах се в Mitsubishi L200,но незнам дали е най-удачния вариант като автомобил за рибарски излети,семеен автомобил и работно муле.Ще бъда благодарен,ако някой сподели своето мнение по въпроса.
                            Благодаря предварително.
                            Поздрави!
                            Мицубишито е прекрасна машина. Правилен избор си направил колега.

                            Коментар


                            • #15
                              До: За или против L200

                              ЗА
                              Y61

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X