Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
    По-късно днес ще тесъвам този имидж но като цяло 50 серия на гармин съм чувал, че никак не "толерира" отключени карти.
    Най-вероятно това е причината.
    Прав сте колега. Устройството е със "силна" защита. За да се използват отключени карти е необходимо флашване с "излекуван" фърмуер.

    Коментар


    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

      Утре ми е необходима тази карта и малко ми е спешно, но в крайна сметка ще използвам европейската.

      Коментар


      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

        Първоначално публикуван от kitov Преглед на мнение
        ... "излекуван" фърмуер.
        Има ли вече такъв и всичко ли "работи" след това?
        Питам от обща култура, не ползвам тази серия.
        Може и на лично.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

          Използвам и други отключени карти на това устройство, но до сега не съм имал подобни проблеми...

          Коментар


          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

            Първоначално публикуван от kitov Преглед на мнение
            Прав сте колега. Устройството е със "силна" защита. За да се използват отключени карти е необходимо флашване с "излекуван" фърмуер.
            За Drive 50/DriveSmart 50 не знам, но Drive 60 и DriveSmart 60 не се оправят дори с нормален флаш на "излекувания" фирмуер през updater.exe, а с такъв през SD картата разделен по региони. Още малко по-сложно е, защото уреда няма HWID, който да бъде прочетен от updater.exe и съответно наливането на FW не става.
            Така, че няма невъзможни неща, но иска много четене, питане и верни съфорумници.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

              Картата от горният линк си работи.
              Явно проблемът е свързан със защитата и фърмуера на 50 серия устройства.


              Враг усраине

              Коментар


              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                Явно ще трябва да се запозная по-добре със софтуерните особеностите на DriveSmart 50.

                Коментар


                • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                  Първоначално публикуван от milen_sf Преглед на мнение
                  Използвам и други отключени карти на това устройство, но до сега не съм имал подобни проблеми...
                  Може ли да попитам кои са тези карти, които работят и как са отключени?
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                    Някой колега да помогне да "излекувам" Garmin Drive 50 , че така като немога да ползвам отключени карти ми е малко некомфортно!
                    Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                    Коментар


                    • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                      Ще опитаме. Такова не съм правил, но предполагам е подобно на 60.
                      Я драсни на ЛС кое как е да се уговорим.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                        Здравейте. Имам garmin camper 770 и ще пътувам в Гърция. За Гърция коя карта и от къде да взема. Ако може да кажете и как да я вкарам в гармина.Благодаря.

                        Коментар


                        • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                          Този модел се продава с лайфтайм ъпдейт на Европа, ако разбира се е купен от вас в Европа, а не в САЩ примерно.
                          Ако имате такъм абонамент, картата на Европа е абсолютно достатъчна - има си Гърция и е доста добра.
                          Ползвайте Garmin Express, за да си обновите картите и софтуера, ако сте го купили от Европа.
                          Ако ще слагате други карти (нямате абонамент за европейската карта) първо тябва да си модифицирате софтуера, защото Вашият уред има много добра софтуерна защита срещу слагането на пиратски карти:
                          Camper 770 - HWID: 2684 - SWVS: 500 - GMA: Yes - MSV: Strong - GVS: Yes

                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            Този модел се продава с лайфтайм ъпдейт на Европа, ако разбира се е купен от вас в Европа, а не в САЩ примерно.
                            Ако имате такъм абонамент, картата на Европа е абсолютно достатъчна - има си Гърция и е доста добра.
                            Ползвайте Garmin Express, за да си обновите картите и софтуера, ако сте го купили от Европа.
                            Ако ще слагате други карти (нямате абонамент за европейската карта) първо тябва да си модифицирате софтуера, защото Вашият уред има много добра софтуерна защита срещу слагането на пиратски карти:
                            Camper 770 - HWID: 2684 - SWVS: 500 - GMA: Yes - MSV: Strong - GVS: Yes

                            Купих Гармина от представитела за БГ. Но никъде в устройството като търся държава Гърция и Турция ги няма. Когато искам примерно от Кавала да стигна до Трикала не е проблем.

                            Закупил съм пълният пакет карти и доживотно обновление. Заредените карти вътре са*
                            CH Europe NTU 2018.30 Foursquare*
                            CN Europe NTU 2018.30 Parkopedia*
                            Europe DEM*
                            ORFM Geotrade 2017Q1 City CYR*
                            CH Europe NTU 2018.30 ALL North*
                            Ако може и пякой да каже коя карта каква е. Благодаря.
                            Последно редактирано от svilen12; 05-03-18, 20:13.

                            Коментар


                            • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                              Картата, която ви липсва, за да се появят Търция и Гърция, (а и България, с много добро покритие) е CH Europe NTU 2018.30 ALL South. Пробвайте ъпдейт през Garmin Express, понякога ако не стига вградената памет, Експреса предлага да се качат определени региони от Европа, вместо цялата карта. Ако случаят е такъв, вариантите са да изберете регион, в който са Турция и Гърция, или купувате microSD карта, поне 8 GB, и качвате цяла Европа.

                              Коментар


                              • От: Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

                                Сега повече от това не ви трябва според мен.
                                CH Europe NTU 2018.30 Foursquare* - това е карта, която съдържа местоположенията на обекти от културно, историческо значение, места за шопинг, хранене и т.н. за цяла Европа. Хубавото е, че чрез обратна връзка с потребителите се добавят детайли, отзиви, нови обекти и т.н. Има приложение и за андроид.
                                CN Europe NTU 2018.30 Parkopedia* - това е карта, която поддържа услуга за паркиране на фирма със същото име. За услугата не знам много - не съм я ползвал, но можете да се ориентирате тук.
                                Europe DEM* - това е цифров 3D модел на релефа - отделна карта, но тя дава само релефа и нищо друго.
                                ORFM Geotrade 2017Q1 City CYR* - това ви е картата на България, която разработва нашия колега Събин. Много полезна и подробна.
                                CH Europe NTU 2018.30 ALL North* - това е едната част на картата на Европа - Северна. По принцип картата на Европа от година и половина две е разделена на 2 части /Северна и Южна Европа/, тъй като обединени двете в един файл вече надхвърлят 4 ГБ, а форматът FAT 32 може да обработва файлове с големина не повече от 4 ГБ.

                                От списъка ви липсва Южна Европа. От къде го гледате този списък - от списъка с картите, който е на екрана на уреда?
                                Кои карти сте чекнали да са активни там?

                                Последно редактирано от ISG; 06-03-18, 08:20.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X