Обява

Свий
Няма добавени обяви.

padjero (от къде се пускат дългите светлини)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • padjero (от къде се пускат дългите светлини)

    някой знае ли от каде се пускат дългите светлини на тия паджерота

  • #2
    Карай на къси Там са и дългите.

    Коментар


    • #3
      Re: padjero

      Първоначално публикуван от newuser
      някой знае ли от каде се пускат дългите светлини на тия паджерота
      Кои са "тия паджерота"? Пробва ли да бутнеш това, дето пускаш мигачите с него, напред?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        пробвах нагоре премигва само наляво на дясно за мигачи надолу неиска да отива

        Коментар


        • #5
          Не надолу ,а назад към таблото .
          B+

          Коментар


          • #6
            Хехе И аз така се бях шашнал, че ми е изгоряло релето за фаровете на ферозата Бутай напред към таблото - японците и опел явно трябва да са по-различни
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #7
              Еми то щото BMW и Mercedes са по същия начин.Май май доста се бутат към таблото.
              M.P.

              Коментар


              • #8
                абе сигурно някъде под седалката ще да е,ама сега внимаваи да не вкараш ключа от бутане в километража))) успех
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #9


                  спомням си навремето /87г май беше/ един колега на баща ми беше докарал една от първите Лада Самара /служебна/ от Автоелектроника-Пловдив до София на... дълги, държейки лостчето както когато се присветва с фаровете за сигнал Не можал да намери копчето в тъмното, но въпреки това не се отказал да я вземе /че може да я зачислят на друго предприятие до следващия ден/...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    хора всякакви))
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #11
                      Абе... исках да кача една снимка, ама не мога да я намеря сега...
                      Появява се периодично в разни форуми - някой пише как му обяснили, че за да сканира документ трябва да сложи монитора върху скенера...
                      Който я е виждал, ще се сети за какво говоря...
                      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X