Обява

Свий
Няма добавени обяви.

обиколка на софийските автокъщи (и мобиле.бг)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Не ми се влиза в безмислени спорове относно проходимостта на различните жипове - такива във форума има бол.
    Приемете най-после, че всеки има право на собствено мнение. Все пак нали затова е форума - за да изкаже всеки позицията си.
    Не смятам, че при еднакво техническо състояние някой от вас не би предпочел Дискавърито пред другите две жипки.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от fakir
      ...ето пак темата започна да се изкривява в безсмислен спор коя джипка е по-добра и кой повече разбира.... а човека пита за съвет и то за съвсем конкретни неща вие си поспорете за фронтерата и диското а той (най вероятно) ще се метне в патрола...междувременно. желая му успех!!!
      Ами Патрула, като изключим, че гори повече е по-добре от гореизброените - аз бих скочил в него ако е в прилично състояние.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от chris_vicom
        Не ми се влиза в безмислени спорове относно проходимостта на различните жипове - такива във форума има бол.
        Ами като не ти се влиза в безсмислени спорове - недей да започваш такива като даваш категорични оценки за качествата на джипки, различни от твоето "гардже". Особено когато нямаш сериозни аргументи да ги подплатиш.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от chris_vicom
          Не ми се влиза в безмислени спорове относно проходимостта на различните жипове - такива във форума има бол.
          Приемете най-после, че всеки има право на собствено мнение. Все пак нали затова е форума - за да изкаже всеки позицията си.
          Не смятам, че при еднакво техническо състояние някой от вас не би предпочел Дискавърито пред другите две жипки.
          ами като не ти се влиза в спорове не се изказвай неподготвен защото не можеш да водиш такъв спор ! аз няма да кажа вземи фронтерата а не дискавърито защото то е малко по-висока семейна кола. Аз не харесвам дискавъри и никога не бих си купил, но това не значи да го плюя то си има свойте предимства (макар за мен да няма).
          Не се дава съвет по този начин.
          Спорът за мен не е съществувал понеже chris_vicom си говори наизуст и ще престана да пиша в тази тема, за да помогнем на човека не да си мерим пи..те.
          no signature no problems

          Коментар


          • #35
            Аз заради такива изказвания доста време си мислех че Нивата е най-проходимия джип.

            Коментар


            • #36
              Стария Патрол на ресорите е железен , единствено 2.8тд двигателя не ми харесва много , предпочитам 3.3тд-много по-здрав.По окачване , скорости и раздатка на дали ще има проблеми , обърни внимание дали добре работят хъбовете на предните колела.Също гние доста , виж за ръжди.Това за двигателя е лично предпочитание , нека не ти е определящо.И 2.8 си има предимства , по лек е.Обърни сериозно внимание на 2.8 двигателя , ако не разбираш , вземи някой.Виждал съм доста на които са им били скъсани ремъците , а после са ремонтирани колкото за продажба.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #37
                колеги харесах едно сузуки самурай 1.3 доста запазвнао и се колебая дали да го взвма по принцип по оф роад няма да хода ще го карам на вилата по черни пътища и асвалт до там около 40 км. вярно ли е това ,че лесно се обръща? и наистина ли е мого проходимо .по принцип се колебая между сузулито и един бял ланд ровър диско 1 95 г имаго в мобиле бг вярно той е доста по скъп но ако се сравнят двете за това за което ми трябва кое повече си заслужава.

                Коментар


                • #38
                  Сузукито е сериозен джип, но ако ти трябва не за офроъд - беш далече от него, той само за това става. Иначе е тясен, неудобен, вози като каруца и не е сигурна кола при евентуално ПТП... Така че ако ти трябва просто да си ходиш до вилата мисли за друго...Предполагам че ще искаш и да си превозиш нещо, пък то място практически няма.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #39
                    Аз вече взех друг (виж темата за патрола), но това сузуки дългото хем изглеждаше добре, е беше и на високи гуми покачено де, хем отзад си имаше наистина приличен багажник. Като изключим возията наистина ми се стори много добър компромис. Е и цената 6500 си беше малко прекалена, имаше забележки макар и малки все пак.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #40
                      относно хубавото Самурайче

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Аз вече взех друг (виж темата за патрола), но това сузуки дългото хем изглеждаше добре, е беше и на високи гуми покачено де, хем отзад си имаше наистина приличен багажник. Като изключим возията наистина ми се стори много добър компромис. Е и цената 6500 си беше малко прекалена, имаше забележки макар и малки все пак.
                      Ами господа, хубаво или лошо, сглобено или разглобено - аз го купих !
                      А гумите не са високи - 195/15. Даже нисичко ми изглежда защото ресорите са се поизправили. Ама има време, едно по едно.
                      По-добре късно, отколкото по-късно.

                      Коментар


                      • #41
                        Ами ЧЕСТИТО! Да си го караш дълго и със здраве.
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X