Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Внимание-мошенник!

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    А как колата е внесена в България без документи ?
    Пътува с копие на талона...имаше период наскоро всички коли от италия идваха с копия.
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #17
      От: Внимание-мошеник!

      Въпреки всичко,колегата е питал няколко пъти това ли е цената и всичко изрядно ли е за да пътува до там.
      Боли да биеш път след уговорка и случайно да се окаже,че няма документи,а цената е в евро.Знам как бих реагирал на място.
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #18
        От: Внимание-мошеник!

        Ако сте отворили обявата би трябвало да сте видели, че обявената цена е в лева! А иначе кола внесена от Италия, с монтирана газова уредба е всичко друго, но не и изгодна.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Внимание-мошеник!

          Ми да си ги обявяват като им престигнат документите! Лично аз бих се отказал от покупката ако трябва да чакам за документи.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #20
            От: Внимание-мошеник!

            Няма нищо лошо да я обявява и преди това. Лошо е да разкарваш хората стотици километри за нищо. Както се вижда явно и по-големи глупости е правил, че едва ли за една разходка ще му подпалят колите.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Внимание-мошеник!

              Аз така ходих за едно диско до Велинград. На снимките беше само от лявата страна. Чак като го видях отблизо разбрах защо. До документи на стигнах ама разходихме се, подишахме чист въздух ...
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • #22
                От: Внимание-мошеник!

                Докато има такива хора,няма оправия.Не знам на какво се надява със селския си тарикатлък.
                Grand Cherokee WJ
                Dodge Caliber
                E 430 4-matic-T(S210)
                GLK

                Коментар


                • #23
                  От: Внимание-мошеник!

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  ... Лошо е да разкарваш хората стотици километри за нищо. ...
                  И аз така се бях разходил до София за една перфектна кола, на която снимките май бяха от деня на закупуването и. Имаше бая ръждички, които не се виждаха, а и салона изглеждаше доста по-различно.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Внимание-мошеник!

                    Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                    Докато има такива хора,няма оправия.Не знам на какво се надява със селския си тарикатлък.
                    И аз това се чудя!
                    И най-много да се надява купувача да дойде подведен от ниската цена и да се съгласи да плати пазарната, след като я е видял. И още се надява да му търпи някой номерата... Ама тея хора с МЛа, май са въвели нови правила в играта.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Внимание-мошеник!

                      Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                      Не намерих подобна тема и за това се извинявам,че точно тук ще напиша за един измамник.Преди седмица забелязах една доста примамлива обява за продажба на Honda HR-V.А именно тази http://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?...71375893112027 същата я има и в карс.бг и в мобиле.бг.В понеделник се обадих на въпросният господин и основно го разпитах за колата,като поне 3 пъти питах това ли е цената-2 666 лв.Отговорът беше-Да това е,ела ще се договорим.Придупредих го,че живея на 400 км от Димитровград и ако това е някаква мушингия по-добре да не бия този път.Той ме увери,че всичко е читаво.Освен въпросната Хонда,господинът продава също така една Астра-2007,Мазда 6 също 2007,Крайслер 300 и Рекстън също на цени 2 пъти под пазарните.Днес имах ходене в Стара Загора на агроизложението и реших да мина през Димитровград и да видя и евентуално за купя въпросната Хонда.И тук почнаха тъпите селски номера-първо господина от вчера не си беше изключил мобилният,най-накрая се свързах с него и още веднъж го питах-всичко читаво ли е да тръгвам ли,и след като получих утвърдителен отговор тръгнах от Ст.Загора.Пристигнах в Димитровград видях ХРВ-то хареса ми и пак го питах за цена-и тук изненада-беше ми обявена цена от 5000 лева,на въпроса а защо е обявена 2666 ми бе отговорено че това била цена в евро.Тъй като колата ми хареса реших да се попазаря и смъкнах на 4500.И тук нова греда-оказва се,че ги няма документите на колата-ще пристигнат от Италия до 2-3 дни ми беше отговорена.Това окончателно ме убеди,че въпросният господин е измамник,долен мошеник и нагъл джамбазин.Така,че колеги ако видите негова обява за продажба-не му вярвайте.
                      Това не е ли същият "търговец" http://divaauto.mobile.bg/ http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=fqlov3 http://photo-forum.net/forum/read.ph...5023&t=1904861 Добре, че я има тая тема
                      ....!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Внимание-мошеник!

                        Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                        Това не е ли същият "търговец" http://divaauto.mobile.bg/ http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=fqlov3 http://photo-forum.net/forum/read.ph...5023&t=1904861 Добре, че я има тая тема
                        Същия е !
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #27
                          От: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

                          Абе гледам човека продава и части някви.
                          Давземе всеки да му заръчаняква част с фалшиво име и адрес .. .да се поохари малко за доставки
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #28
                            От: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Абе гледам човека продава и части някви.
                            Давземе всеки да му заръчаняква част с фалшиво име и адрес .. .да се поохари малко за доставки
                            Е браво!Нямам думи направо...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Абе гледам човека продава и части някви.
                              Давземе всеки да му заръчаняква част с фалшиво име и адрес .. .да се поохари малко за доставки
                              Той понеже като е тарикат няма да иска доставката клиента да си я плати...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

                                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                                Той понеже като е тарикат няма да иска доставката клиента да си я плати...
                                Фалшиво име и адрес!
                                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                                Стефан Арзатов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X