Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов модел гуми - К151 и К139

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов модел гуми - К151 и К139

    Оказва се обаче, че съм изостанал. Новата щатна военна гума е К-151. Най-добра от всичките, не става само на утъпкан сняг. Което всъщност хич не е добре на нашите шосета.


  • #2
    До: я-409

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Оказва се обаче, че съм изостанал. Новата щатна военна гума е К-151. Най-добра от всичките, не става само на утъпкан сняг. Което всъщност хич не е добре на нашите шосета.


    То и за руски не е много добре, та затова си има шипове. Даже и на снимка се виждат....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: я-409

      ) Видях, ама после Има и без шипове. Нали тука ги забраниха.

      Коментар


      • #4
        До: я-409

        По нашите магазини не съм виждал такава още
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #5
          До: я-409

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Новата щатна военна гума е К-151.
          Значи вече и щатните джанти са 16"?
          БИО пчелен мед и пчелни продукти
          0888 66 59 73

          Коментар


          • #6
            До: я-409

            Едва ли. Ама нали сега армията всъщност не купува джипове, няма даже разработен нов. Нито от УАЗ, нито от ГАЗ. Каквото купуват, е мизерни бройки някаква уж модификация на Патриота. Не съм виждал даже на снимки. Та вероятно просто има заповед че К-151 се приема на въоръжение като основна за джиповете, без да се сваля Я-192. В армиите такива ситуации може да траят десетилетия.

            Коментар


            • #7
              До: я-409

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Новата щатна военна гума е К-151


              То като номера на карбуратора бе. БРАВО. Добре изглежда, ама като гледам нестава за ХАМЪР, нито за ................. незнам какво там западно. Нито пък западното става на УАЗ.

              П.П. Лично мнение!!! Сигурно е болестно състояние. Почнох да пиша като Стефан. Дано не се сърди
              Последно редактирано от Sasho74; 03-01-09, 22:27.
              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

              Коментар


              • #8
                До: я-409

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Едва ли. Ама нали сега армията всъщност не купува джипове, няма даже разработен нов. Нито от УАЗ, нито от ГАЗ. Каквото купуват, е мизерни бройки някаква уж модификация на Патриота. Не съм виждал даже на снимки. Та вероятно просто има заповед че К-151 се приема на въоръжение като основна за джиповете, без да се сваля Я-192. В армиите такива ситуации може да траят десетилетия.
                Така де, ама май се предлага само в някакъв размер 225/R16С. А Я-192 са само за 15".
                БИО пчелен мед и пчелни продукти
                0888 66 59 73

                Коментар


                • #9
                  До: я-409

                  Има нещо и за Нивата - К-139



                  с размер 195 R16C

                  Коментар


                  • #10
                    До: я-409

                    Тъй де, щом има заповед за приемане на въоръжение на Патриота, който е с 16 дюймови джанти, трябва да има заповед и за приемане на комплектацията му, в това число гуми, другите консумативи и части. В армията е обратно на гражданското право - всичко, което не е изрично заповядано, по подразбиране е забранено. Сега десетилетия за основни в армията ще се смятат 16 дюймовите, по старата заповед за приемане на УАЗ-469 ще се доставят 15" като комплектовка за остаряваща техника, и някога си ще се появи заповед за сваляне от въоръжение и изземване от складовете на ..., и списък с частите и материалите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: я-409

                      Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                      То като номера на карбуратора бе. БРАВО. Добре изглежда, ама като гледам нестава за ХАМЪР, нито за ................. незнам какво там западно. Нито пък западното става на УАЗ.

                      П.П. Лично мнение!!! Сигурно е болестно състояние. Почнох да пиша като Стефан. Дано не се сърди
                      Ама съвсем не съм съгласен. Карах известно време с руските гуми и хич не бях доволен.
                      А затова дали западното става на Уаза- става и още как. Въпрос на желание и финанси.
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • #12
                        До: я-409



                        Коментар


                        • #13
                          До: я-409

                          Първоначално публикуван от Дочев
                          Какви са тези гуми и какъв размер?
                          Шины Московский Шинный Завод К-151

                          (размерът е май само един: 225/80R16)

                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нов модел гуми - К151 и К139

                            а от тези гуми имали вече в Българиая
                            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нов модел гуми - К151 и К139

                              Когато купих Уазката ми беше с такива гуми, доволен съм, но още на първото каране в гората и ми изкърти предния диферинциал. Търся такива да сложа отзад но немога да намеря, някой би ли ме информирал за колко пари е гумата?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X