Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Редбул(или други подобни)-помага или вреди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Редбул(или други подобни)-помага или вреди

    Според вас колеги редбула(или други подобни)преди яко каране помага ли или вреди?

  • #2
    До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

    Какво значи яко каране ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

      Минимом 150км. черен път и пътеки.

      Коментар


      • #4
        До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

        Помага! Най-вече на психическо ниво.Т.е. пиеш едно и си мислиш че няма какво да те спре,ама то е е от напитката.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

          На мен лично ми действа добре, но за над 150км. трябва да начаткаш няколко кенчета, а това вече не е много здравословно. Според мен, по-добро от добрия сън предния ден няма. В САЩ масово рекламират какви ли не стимуланти и възбудители (примерно NOS), но съм виждал да ги купуват основно големи афро-американски dudes, на които явно им трябва доста енергия да работят над "елегантните" си половинки.
          No bike - no fun!

          Коментар


          • #6
            До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

            Аз лично, съм по доволен от шарк. На тези които повярват на рекламата, че редбул дава крила ще кажа: Ей така стават белите.
            От скоро нашумя фразата " Не карайте по бързо отколкото вашият ангел хранител може да лети " . Банално е и аз да го повторя, но е самата истина. Не се изживявайте като състезатели там където не му е мястото. Има си определени за целта места с подсигурен медицински екип . Става въпрос за състезанията. Там е мястото за доказване. В гората е за разходка. Едно падане в гората, може да струва доста.

            Коментар


            • #7
              До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

              Аз също съм по-доволен от Шарк.Напоследък ми се случва да пробвам най-различни подобни напитки, но повечето са слабички и даже и на вкус не ми харесват.То и цената им е една такава лев, лев и шестдесет.Шарка/Редбула от Метро например също излизат на по 1.80-90лв.Понякога ми помагат, понякога не.Психически.За физиката нагъвам корнита и се тъпча с каквото намеря.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • #8
                До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                Да сте виждали колоездачите или маратонците който се състезават по няколко часа на ден да консумират подобни напитки ?!?!?
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                  Да не на някой да им се видят тези напитки слаби ,и да вземат да минат на по твърди ,че тогава ще стане голяма навалица в гората!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    Да сте виждали колоездачите или маратонците който се състезават по няколко часа на ден да консумират подобни напитки ?!?!?
                    подобни.. меко казано подобни много по силни

                    Коментар


                    • #11
                      До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                      помагат доста ставаш по енергичен и по ентусиазиран.Аз лично пия monster energy , ама ако няма red bull, shark.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                        Първоначално публикуван от ivako Преглед на мнение
                        подобни.. меко казано подобни много по силни
                        Като например какви .... ?
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                          Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
                          помагат доста ставаш по енергичен и по ентусиазиран.Аз лично пия monster energy , ама ако няма red bull, shark.
                          От къде взимаш Monster Energy?
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                            Краси, пият си и то доста.Знам само за Iso Star, но съм сигурен, че пият и други доста по-силни.Описанието на Iso Star-а който намерих да се продава е:

                            "Isostar е изотонична електролитна напитка с нова формула.При физическа активност тялото използва голям ресурс от енергия.Това е съпроводено със загуба на важни течности и минерали,което води до понижаване на спортните постижения.
                            Isostar е изотоничен-специално формулиран да бъде в синхрон с течностите в организма.Бързо доставя карбохидратна енергия.Съдържа минерали,важни за функциите на мускулите и енергииния метаболизъм.
                            Преборва се обезводняването и умората.
                            Идеален преди,по време и след активнист.
                            Напитката е прахообразна- 400гр.разредена с вода=5 литра
                            Налични са три вкуса: лимон,портокал и Fresh"

                            400 грама на прах за 12.90лв.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • #15
                              До: Редбул(или други подобни)-помага или вреди

                              Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                              Краси, пият си и то доста.Знам само за Iso Star, но съм сигурен, че пият и други доста по-силни.Описанието на Iso Star-а който намерих да се продава е:

                              ...Съдържа минерали,важни за функциите на мускулите и енергииния метаболизъм...
                              Много просто - минерали които възстановяват загубените при потенето.
                              Случвало ми се е да пия редбул и разните други простотии, но само заради кофеина вътре, защото е нямало кафе наблизо.
                              Според мен тези напитки имат кратък тонизиращ ефект и нищо повече. Който мисли, че дават крила значи мозъка му е промит от рекламите
                              Ранътъ прай борбътъ !!!
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X