Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново молба за помощ при избор (30K-45K лв.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от Краси К
    Колега, докъде се докара с избора?
    Така е, като само късно в неделя сядам зад клавиатурата Сега сглобих елхата на децата и имам 20-ина минути преди да се гасят лампите и палят светлинките...
    Тука за избора мога да напиша съчинение, по-дълго от "стария завет" ... решихме да е нова ... решихме до 50 000 лева ... решихме да е 4х4 ... разходихме се по всички вносители (и всички ни научиха вече ). Понеже не сме финансово ограничени, "преслушахме" всичко, ама всичко. Само онея от Пан-сервиз не ги посетихме, щото онова Инч-Хай-Китай, дето го внасят имало "славата", че се разпадало още при транспортта до тук. То китайските джонки как клатят в бурно море ...
    Нагледахме се на търговци, дето не знаят ремък ли е или верига в двигателя, и 4х4 "ставало автоматично, като с автоматик де ....".
    Нагледахме се (и наслушахме) на високомерните търговци в Нисан, за които ако не платиш Патфиндера в брой, значи търсиш Микра, и то на лизинг за 7 години...
    И тези в Порше БГ, за които Голф-а е "най-доброто, ама най-доброто" , ама го няма в момента ...
    И тези от Хюндай, за които Туксон-а е най-добрия, защото е най-красив. А ако някой се "залепи" по рекламата за Санта-Фе, да го открехна, че за 5 години го плащаш един и половина пъти и после доплащаш с още 20%
    А младежите в Кия, те, горките, ако не е "кожен" салона, не е добра колата ...
    Обиколихме още в Субару, Дайхатцу, Тойота (много са болни от гордост горките), дори и Фиат Панда 4х4 (тесно ми е в раменете ) ...
    Умишлено пропускам Ратола с Китайския Санг-Уонг, щото Кайрон-а е грозен, ама грозен ....
    ... И се върнахме в Миркат .... и тука жената се "влюби" в един Игнис. После в Нет-а прочетох, че това е всъщност некво Субару Джъсти. Готво!!! И тамън да го купуваме, и дилъра там казва, я седнете в един Суифт....
    Та утре си чакам Суифт 4х4 най-скъпата модификация, щото Клио-то го продадохме (подарихме е точната дума - за без пари почти) и София-Перник-София с автобуса засега се взима ...
    За Суифта ще пиша и снимки ще дам, смятам да го "опъна" при първия сняг, има къде ....
    А с жената сме постигнали споразумение - тя ще си кара Суифт-а, а аз след нова година ще "скоча" до Германия да си взема едно Чероки да си чешам "крастата" ...

    ПП Цвят Lavender Metalic - ще е единственото в София - децата (и двете момичета) ще има да се радват

    Коментар


    • #92
      Абе то е ясно че трябва да е Чероки/Либерти, чудя се какво още се услушваш при положение че не те притесняват парите. Всичките неща които изброи са несериозни Истината е това:
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #93
        Точно така е

        Коментар


        • #94
          Игниса и на мен ми харесваше... докато не пробвахме един. Много ми напомни за лагерниците навремето Дано Суифта да е по-така.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X