Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за Mitsubishi Pajero 2.8TDI къса база 98г.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за Mitsubishi Pajero 2.8TDI къса база 98г.?

    Какво мислите за Mitsubishi Pajero 2.8TDI къса база 98 година заслужава ли си да купя такава джипка ?

  • #2
    Хващаш търсачката най отгоре и започваш да мислиш и ти .Не само ние да мислим.
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: Mitsubishi Pajero 2.8TDI

      Първоначално публикуван от karamfil
      Какво мислите за Mitsubishi Pajero 2.8TDI къса база 98 година заслужава ли си да купя такава джипка ?
      Такъв въпрос би трябвало да е придружен с описание поне горе-долу за какво ти трябва джипката...
      Щом се произвежда и се купува явно си заслужава...
      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

      Коментар


      • #4
        Не съм 'на ти' с Паджерото, но доколкото знам 2.8tdi е качествено по-добър двигател от 2.5tdi (който се среща по-често). Зависи за какво ще се ползва, но за мен това е удачен избор. Проблема е цената - 2.8tdi са над 15.000лв. (май?), където има и други варианти..

        Коментар


        • #5
          Аз изобщо не мисля за него.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стефан
            Аз изобщо не мисля за него.
            Ми да, твойто и без това прилича на него
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              що къса? вози кофти. вземи си дълга и няма да съжаляваш.

              http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=7020
              и виж това, писал съм там

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от vroom
                що къса? вози кофти. вземи си дълга и няма да съжаляваш.
                Зависи за какво му трябва. Дългата е по-удобна, вози повече хора и събира повече багаж, но късата е по-проходима.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от V93
                  Първоначално публикуван от vroom
                  що къса? вози кофти. вземи си дълга и няма да съжаляваш.
                  Зависи за какво му трябва. Дългата е по-удобна, вози повече хора и събира повече багаж, но късата е по-проходима.
                  от чисто геометричен ъгъл само

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от vroom
                    от чисто геометричен ъгъл само
                    Да де. Доста пъти това ти стига. Констатирам го почти всеки път, когато трябва да се мине през тясно и дълбоко препятствие ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от V93
                      Първоначално публикуван от vroom
                      от чисто геометричен ъгъл само
                      Да де. Доста пъти това ти стига. Констатирам го почти всеки път, когато трябва да се мине през тясно и дълбоко препятствие ...
                      хм това ми напомня на една мантра - ако не можеш да се набуташ, ще го избуташ

                      Коментар


                      • #12
                        Става въпрос за паджеро GLS изпълнение ако на някой му говори това нещо а отностно това за какво ми трябва :
                        Трябва ми хем да е проходимо в което не се самнявам за местата дето ходя и другото е да го ползвам и по гладук път и знам че пак ще ми върши работа но не това питах питах ви какво мислите като машина дали са здрави машини тия паджерота

                        Коментар


                        • #13
                          Супер е , ако е изгодно и запазено взимай го.Имал съм такова , тоя двигател е най-добрия в класа си (говорим за старото поколение предкамерни дизели)Късото е много проходимо , 5-та скорост е дълга , а двигателя мощен(300 нютонметра) , и по магистрала поддържа висока скорост без никакво напрежение.Една от най-добрите джипки които съм карал.
                          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                          Суперскан България www.decbg.com
                          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от karamfil
                            Трябва ми хем да е проходимо в което не се самнявам за местата дето ходя и другото е да го ползвам и по гладук път
                            Ами значи става. Дай да видим обявата, ако е от такава, за да видим и какви пари му искат пък и някоя снимчица...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X