Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

    Първоначално публикуван от valls Преглед на мнение
    Здравейте. Ами аз не съм карал МЛ, но от година и половина си карам Гранда 2.7 и то целогодишно с гумите с които го купих а те са зимни, и мога да кажа, че нямам никакви проблеми за сега с проходимостта. Не че съм ходил на някакви супер хард охроуди, но и в прилична кал почти като глина съм влизал с Лади Ниви и то прилично се е представял джипо. Така че за мен Гранда печели пред МЛ, поне в отношение за избор на движение. Кеф ти асфалт,кеф ти черен път. Доколкото знам мерджана няма никакви блокажи и блокировки, чист СУВ.
    И до този извод стигна като си карал само Гранда?
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

      Ами и Ан Щаин не е бил в космоса, но това не му е попречило да напише формулата която движи вселената, поне за сега. Ами ако съм сбъркал някъде в това което съм написал, можеш да го кажеш спокойно.
      Jeep Grand Cherokee 2.7 crd-2002 год.

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=116724 И да не излезне че се обаждам неподготвен притежавам МЛ.Нямам опит с Гранд за това и не правя сравнение.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #34
          От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

          Какво по дяволите е Ан Щаин?

          Коментар


          • #35
            От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

            Кажи честно!
            https://www.google.bg/search?q=ainsh...IApgd5S2suC8AU
            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

            Коментар


            • #36
              От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

              Да бе,то Алберт Айнщайн и Ан Щаин си е едно и също.Същото като компютри и компоти,няма разлика.

              Коментар


              • #37
                От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                Първоначално публикуван от gangstarr Преглед на мнение
                Какво по дяволите е Ан Щаин?
                Роднина на Ханко Брат..

                Коментар


                • #38
                  От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                  Ей,човек сбъркал нещо,натиснал някой клавиш погрешно, на съвременните средства за телекомуникация и става голям проблем.Май трябва вместо да чета по същество темите,да взема правописния речник и да проверявам на всеки написаното.А valyon,двамата може и да са рода,знае ли човек. Идеята на написаното беше,че не е задължително да си тествал или карал всичко на 4-ри колела,за да имаш мнение по дадена тема.Това е наша черта,дребнавост. Всеки да си кара каквото си иска.А погледнато реално,най проходимо ППС на калело задвижкено с различна от човеша сила,е конската каруца.От всякаде вседеход с всякакви блокажи и евтина подръжка. Лек ви ден.
                  Jeep Grand Cherokee 2.7 crd-2002 год.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                    [QUOTE=valls;2708815] Идеята на написаното беше,че не е задължително да си тествал или карал всичко на 4-ри колела,за да имаш мнение по дадена тема.

                    Ми не колега.Ти дори не знаеш МЛ с какво задвижване е, а правиш сравнение.В случая си пиши само за гранда.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #40
                      От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                      Колега, не искам да влизам в заяждащи дискусии. В света на информацията, всеки за 10 мин. може да намери инф. за всеки един автомобил и да знае достатъчно за задвижване, двигател, окачване и т.н. Съгласен съм, че е по добре да си карам даден модел автомобил и да имаш лични впечатления, но знам и доста хора които са карали доста коли и пак си нямат никакво впечатление и мнение за тях. А между другото, карал съм МЛ, БМВ и доста др. марки, но не за дълго време и не съм им бил собственик, но имам доста приятели с коли от тези марки с които обменяме мнения. И най важното да мен е, че всичко зависи от зад кормилното устройство. За майстора не е толкова от значение инструмента с който работи, и за това е казано "на калпавия водач, волана му пречи".
                      За колегите по горе което разгадаха родствената връзка в предния ми пост: мин.;инф.; т.н.; др. са съкращения на български думи, а не имена на хора с родствени връзки.
                      Jeep Grand Cherokee 2.7 crd-2002 год.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                        Първоначално публикуван от valls Преглед на мнение
                        Колега, не искам да влизам в заяждащи дискусии. В света на информацията, всеки за 10 мин. може да намери инф. за всеки един автомобил и да знае достатъчно за задвижване, двигател, окачване и т.н. Съгласен съм, че е по добре да си карам даден модел автомобил и да имаш лични впечатления, но знам и доста хора които са карали доста коли и пак си нямат никакво впечатление и мнение за тях. А между другото, карал съм МЛ, БМВ и доста др. марки, но не за дълго време и не съм им бил собственик, но имам доста приятели с коли от тези марки с които обменяме мнения. И най важното да мен е, че всичко зависи от зад кормилното устройство. За майстора не е толкова от значение инструмента с който работи, и за това е казано "на калпавия водач, волана му пречи".
                        За колегите по горе което разгадаха родствената връзка в предния ми пост: мин.;инф.; т.н.; др. са съкращения на български думи, а не имена на хора с родствени връзки.
                        Колега,не се засягай . Хубаво е че си харесваш машината...обаче...
                        Първоначално публикуван от valls Преглед на мнение
                        между другото, карал съм МЛ
                        Първоначално публикуван от valls Преглед на мнение
                        Ами аз не съм карал МЛ
                        ...така се ,,олеква''...
                        Хайвера е вкусен !Хайвер не съм ял,ама познавам един,дето гледал други двама как ядат...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #42
                          От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Колега,не се засягай . Хубаво е че си харесваш машината...обаче...
                          И аз ще цитирам през друг човек. Кембъла да го прости Бог казваше: " Славейков, чини ми се редно да се доверим тогова, еднъжка рекъл – “Всекиму собствено лайно ливанто се чини”...". И това не се отнася само за тази тема.
                          Колкото до колегата valls не го взимай токова на вътре...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                            От седмица след влизане в неравност по пътя започва безконтролно тресене на целият джип. Всичко по ходовата част е сменено може ли някои да ми каже какъв е проблема.
                            Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                            Във връзка с появата на тези вибрации, може би не е лошо да огледате състоянието на т.н. Viscous Heater / Виско-печка/, както и на ролките и обтегача на ремък-аксесоари. Този подгревател се намира отпред вдясно на мотора и се задвижва от въпросния ремък. Включването става чрез ел.магнитен съединител, като този на компресора на климатика. Управлява се от ECU и се включва при по-ниски температури /около 7град. С и по-ниски/. Служи за по-бързото загряване на антифриза в малкия кръг на двигателя. Възможен е проблем с лагер във въпросния подгревател, описан от Veselinv в ето тази негова тема. Ето и снимка от темата, на която се вижда вископодгревателя.

                            Във въпросната тема има подробности за проблема и неговото решаване.
                            Успех!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                              Първоначално публикуван от Кристиан1968 Преглед на мнение
                              От седмица след влизане в неравност по пътя започва безконтролно тресене на целият джип. Всичко по ходовата част е сменено може ли някои да ми каже какъв е проблема.

                              Шими, Death Wobble


                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171244
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=94023
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • #45
                                От: Jeep Grand Cherokee 2.7 – 2002г. или Mercedes Ml 2.7 -2002г.?

                                Първоначално публикуван от Кристиан1968 Преглед на мнение
                                От седмица след влизане в неравност по пътя започва безконтролно тресене на целият джип. Всичко по ходовата част е сменено може ли някои да ми каже какъв е проблема.

                                Тук може да се включи темата за боба и неговото хвърляне на случаен принцип.
                                Grand Cherokee WJ
                                Dodge Caliber
                                E 430 4-matic-T(S210)
                                GLK

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X