Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Меки покриви за джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Меки покриви за джип

    Някой има ли информация за сервиз за изготвяне и поправка на меки покриви по предпочитане да е близко до София.

    Благодаря Ви за помоща предварително!!!

  • #2
    До: Меки покриви за джип

    И аз имам въпросче, ако не възразява колегата, по същия въпрос горе-долу. Имам един Wrangler Sahara 2008 2.8CRD (все още не де, ся за рождения ден бащата ще ми го подари) с твърд и мек покрив. Не съм го оглеждал подробно, но доколкото разбрах мекият покрив е ръчен(не знам това ли е точната дума ). Та въпросът ми е дали може да се преправи да се сгъва/разгъва автоматично или да се направи нов такъв за джипката? Идеята е през зимата да го карам с твърдия, а през останалото време с мекия да ми е удобно.
    Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват.

    Коментар


    • #3
      До: Меки покриви за джип

      1. Намира се мек таван на старо.
      2. Отива се при някой тапицер с колата, избира се материала - по-дебела (скъпа), по-тънка (евтина) кожа, изкуствена разбира се т.е. подплатена, има и вариант с винил - излиза доста по-евтино, след което тапицера си прави някакви измервания и ти обявява цена (до ден два) и ти решаваш дали те устройва. Стига да не попаднеш на пълен бездарник става доста добре!
      Варианта за автоматичен покрив няма кой да го направи, освен може би да се намери подходяща машинка на старо, вероятно да се преправят рамената и после пак тапицер!

      Коментар


      • #4
        До: Меки покриви за джип

        Препоръчаха ми фирма Винил Арт:
        http://vinilart.com/index.html
        До колкото разбрах са някъде в бившия завод Дружба около Военна рампа в София.
        Гледах направен от тях покрив, изработката беше отлична.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Меки покриви за джип

          Забравих да спомена, че става въпрос за АВТОТАПИЦЕР - те работят с кожа.
          Иначе за винила - варианта който ти предлага колегата е идеален.

          Коментар


          • #6
            До: Меки покриви за джип

            Да в русе по точно в нас ама е малко долече.

            Коментар


            • #7
              До: Меки покриви за джип

              Първоначално публикуван от TsvetanVR Преглед на мнение
              И аз имам въпросче, ако не възразява колегата, по същия въпрос горе-долу. Имам един Wrangler Sahara 2008 2.8CRD (все още не де, ся за рождения ден бащата ще ми го подари) с твърд и мек покрив. Не съм го оглеждал подробно, но доколкото разбрах мекият покрив е ръчен(не знам това ли е точната дума ). Та въпросът ми е дали може да се преправи да се сгъва/разгъва автоматично или да се направи нов такъв за джипката? Идеята е през зимата да го карам с твърдия, а през останалото време с мекия да ми е удобно.
              Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват.
              Разрови се по щатските сайтове за тая машина много е вероятно да предлагат автоматичен мек покрив със сигурност ще е по добър от правен тука такъв пък и може и по ефтин да излезе. Преди време в такива сайтове попаднах на мек автоматичен покрив за витара.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X