Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ксенон за вр 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ксенон за вр 250

    Здравейте.Имам една ямаха вр250 2003 и искам да и сложа ксенон,гледам в ebay.com продават комплекти за мотори но незнам дали ще стане понеже фара се захранва от динамо и колкото повече гас подавам на мотора толкова по силно свети.Според вас дали може да се монтира.

  • #2
    До: ксенон за вр 250

    Първоначално публикуван от Pichon Преглед на мнение
    Здравейте.Имам една ямаха вр250 2003 и искам да и сложа ксенон,гледам в ebay.com продават комплекти за мотори но незнам дали ще стане понеже фара се захранва от динамо и колкото повече гас подавам на мотора толкова по силно свети.Според вас дали може да се монтира.
    Според мен не тъй като на този мотор към фара би трябвало да се подава не стабилизирано напрежение и променлив ток и дори да го стабилизирате и направите на прав ток ще трябва да постигнете следните параметри: на ксенона му е нужен около 7амп.пусков ток за 6 секунди и постоянна консумация от 4-5амп.което е 50-60 вата на 12 волта и много ме съмнява ,че генератора може да ти ги даде поне на моя ЦРФ- не успяхме с ксенона или ако се бяхме запънали щяхме да го направим но с цената на доста обемиста електроника за безмислена кауза.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #3
      До: ксенон за вр 250

      И аз така предполагам и затова исках някой който е правил опити да сподели за да не харча излишни пари.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X