Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи въпроси за Toyota 4Runner - части и т.н.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Общи въпроси за Toyota 4Runner - части и т.н.

    тойота рунер мнения ,части и др

  • #2
    Да нямаш предит за Toyota Fortuner?
    Знам че наследника на 4Runner и има моцуната на новия Hilux.

    Коментар


    • #3
      Re: тойота рунер

      Първоначално публикуван от andonis
      тойота рунер мнения ,части и др
      Уважаеми andoris,

      Бихте ли направили усилието да бъдете малко по-конкретен? Да не говорим за това, че можете да се поровите в дискусиите назад. Ето ви малко материал на тема Toyota 4Runner, прочетете ако желаете, след което конкретизирайте Вашето питане:

      4RUNNER & HILUX:
      Монтаж на лебедка на Toyota 4Runner /от Митко Fulda/
      4runner ДА или НЕ?
      Toyota 4runner /въпроси СЛЕД покупка/
      TOYOTA 4RUNNER 1KZ /общи въпроси и информация/
      Toyota 4 runner 92-93г. /въпроси за покупка/
      Въпроси за Toyota 4Runner - блокировки, т.н.
      Уплътнение за преден прозорец? (Toyota Hilux/ 4Runner)
      някой да каже нещо за Toyota Hilux.

      Коментар


      • #4
        имам тойота рунер и се интересувам за всичко свързано с този автомобил.части обрудване и др. ще бъда благодарен за всяка информация от вас колеги

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от andonis
          имам тойота рунер и се интересувам за всичко свързано с този автомобил.части обрудване и др. ще бъда благодарен за всяка информация от вас колеги
          Добре де, нали не очакваш някой да седне да ти пише роман за джипката? На първо място четеш наличното, а ако имаш конкретни въпроси - задаваш ги и ако някой знае отговорите - ти отговаря.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            ако говорим за романи на тема тойота 4 рунер скромно мога да ти кажа,че романа отдавна съм го написал. дано вие сте потрошили толкова автомобили от този модел от мен.моите уважения за вашия професионализам във експлоатацията на вашите коли и опрчвянето ви със компютри ,но аз нито съм на ти с интернета нито разбирам много от всички марки джипове,освен от тойота 4 рунер.работата ми е такава че постоянно го подлагам на тест.Просто търся информация за резервни части/на нормални цени/ и оборудване за екстремна експлоатация. И колеги молбата ми е да не се държите към новите/като мен/ в саида като с новобранци.Май е малко детски.....
            По добре помогнете,отколкото да парадирате. предварително благодаря.утре и аз мога да съм ви от полза

            Коментар


            • #7
              Уважаеми andonis,

              Моля не се засягайте, хората ви дадоха добри съвети и никой не се държи с вас като новобранец, вие така се определихте...

              Добре сте дошъл но ви моля да не почваме със сравнения кой колко и какво... винаги предполагайте че току виж има някой от който има какво да се научи...

              Оборудване и комплектация за екстремна експлоатация е много общо понятие. Това са лебедки, окачвания, оборудване и т.н. за които до момента има изписани хиляди страници...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от andonis
                И колеги молбата ми е да не се държите към новите/като мен/ в саида като с новобранци.Май е малко детски.....
                По добре помогнете,отколкото да парадирате. предварително благодаря.утре и аз мога да съм ви от полза
                Значи, нещо не се разбираме.
                За помагане - Яро вече ти е помогнал, като ти е дал линкове към теми, касаещи по някакъв начин Тойота 4runner и като те е посъветвал да използваш търсачката на форума.
                А в това, което аз съм ти написал - изобщо не става въпрос да се парадира с нещо. Нито имам такъв навик, нито пък в случая мога да блесна с някаква информация за твоята джипка.
                Това, което (явно безуспешно)съм се опитал да ти кажа е следното:

                От опита ми в няколко форума на тема джипове съм установил, че толкова общи питания като твоето почти никога не водят до резултати. И причината е съвсем елементарна - твърде общо и неясно формулираните въпроси затрудняват хората, които могат да ти отговорят. Затрудняват ги с това, че обемът информация може да бъде огромен. Какъвто е например случаят с твоето питане за "оборудване за екстремна експлоатация". Ами само по тази тема може да се изпише не един многотомен роман. Без преувеличение.
                Съвсем естествено е да са много малко желаещите да отговарят на толкова общи питания. Особено пък, когато много неща са вече казвани и то не един път ...

                Та, такива ми ти работи, колега. Ако все още смяташ, че съм се държал с тебе като с новобранец, имаш моите официални извинения.
                Но все пак, потвърждавам съвета си - първо търси и чети във вече написаното, а после задавай конкретни въпроси. Така шансът да получиш отговори е доста по-голям.

                А пък и ти, след като си потрошил толкова много 4runner-и, би могъл да публикуваш една подробна информация за този модел.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  основно ме интересуват резервните части.до преди 3 месеца се запасявах от гърция,но в последно време не ми остава време да патувам до там.а сменям части често.Средно за 24 часа минавам 80-100 км. по планински пътища/и без пътища/ със този автомобил и не мисля да сменя марката .Пък и имам принцип да не продавам мои автомобили.Тъи че ако някои може да помогне със информация за магазин за части,ще бъда благодарен.А относно екипировката,интересува ме 16 цола джанти ,всичко останало го имам.Поздрави.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от andonis
                    интересува ме 16 цола джанти
                    А тези дали няма да ти свършат работа: http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=7141
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      Джантите ги знам лично и са перфектни с ЕТ-25...
                      VPetrov.photography

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X