Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tракторни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Tракторни гуми

    Миналата неделя ходих да вадя един колега от една пряспа и пробвах тракторките във въпросната пряспа. Вървят та се късат Направи ми впечатление, че назад работят много по-зле отколкото напред. Тоест в средата на пряспата назад няма мърдане( хем вече има пъртина) а напред джипа върви. Замислям се да обърна посоката на грайфера на предните гуми и да изравня възможностите. Напред (и при катерене) повече ще работят задните гуми( тежестта е върху тях), а назад ( и при спускане) повече ще работят предните гуми (тежестта е върху тях).
    Какво мислите по въпроса? Някой правил ли го е?
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • До: Tракторни гуми

      Истина е, че има разлика напред или назад. Но е нормално, гумата се пълни с кал и е до там.
      Ако ги обърнеш определено ще си нарушиш проходимостта напред, което си е проблем.
      Аз съм се замислял много по въпроса, ама сърце не ми дава да ги обърна. Като знам сега как върви и къде излиза, и да взема да се лиша от това удоволствие няма как да стане.
      Но ти пък имаш и лебедка, което си е "+"
      Общо взето изборът е личен. А от опит глава не боли.

      Коментар


      • До: Tракторни гуми

        Според мен пробата е лесна- просто разменям местата на предните колела и шарката се обръща. Ако не ми хареса за 5мин. възстановявам статуквото.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • До: Tракторни гуми

          Това си е така че напред вървят повече.Аз от 7 години на газката съм отзад със тракторна шарка и няма проблеми но само напред .То затова имат и посока гумите ,но иначе са супер.И интересното при тракторните гуми при мен е че затъвам в кал ,веднага момчетата на задните гуми чистят грайфера и тръгва от място без да боксува при това че газката няма блокажи двойно нищо а само товар 7-8 тона дърва

          Коментар


          • До: Tракторни гуми

            Колеги ако някой все още се интересува от гумите Фбел16 днес ги видях на пловдивския панаир питах и за цената 180лв за брой ако се интересува някой ще намеря и номера
            Става въпрос за тези

            Коментар


            • До: Tракторни гуми

              Какъв размер са?
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • До: Tракторни гуми

                Тези кадето бяха изложени бяха 16 цола но там представителят каза че имат и други размери

                Коментар


                • До: Tракторни гуми

                  Сега остава и визитка да си взел??????
                  Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                  Коментар


                  • До: Tракторни гуми

                    Къде в или около София има налични 7.5х16 тракторни гуми ?
                    Последно редактирано от Димо; 11-03-10, 22:00.

                    Коментар


                    • До: Tракторни гуми

                      Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                      Каде във или околу София имат налични 7.5х16 тракторки .
                      Колегата GRI6AN продава тракторни гуми карани мн малко
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • До: Tракторни гуми

                        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                        Каде във или околу София имат налични 7.5х16 тракторки .
                        Самоков-0888530832-Димитър(собственика на магазина)

                        Коментар


                        • До: Tракторни гуми

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Самоков-0888530832-Димитър(собственика на магазина)
                          В Златица. Магазина се намира под полицеиското управление. Гумите са сръбски.
                          0877 877 297

                          Коментар


                          • До: Tракторни гуми

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Къде в или около София има налични 7.5х16 тракторни гуми ?
                            Въпросът е за налични, но все пак информацията може да е полезна: фирма-вносител на такива гуми е "АДК" - София. Доколкото знам, в момента нямат налични, но до няколко дни ще се "заредят". Тел: 0887 223 909, Кондев
                            Последно редактирано от Георги Донев; 12-03-10, 09:40.
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • До: Tракторни гуми

                              Колега kurnare75 ще провериш ли за телефон на този магазин в Златица.

                              Коментар


                              • До: Tракторни гуми

                                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                                Колега kurnare75 ще провериш ли за телефон на този магазин в Златица.
                                На 23.10.2010г. ще го имаш.
                                0877 877 297

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X