Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ акулата не слуша.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Помощ акулата не слуша.

    Той човека ще си я намери и без схема. Стига да търси някъде по изпускателните колектори преди катализатора.

    А ти и на слънчеви батерии може би също ще може да вдигаш скорост.
    Важото е, че темпераментен и бързооборотен мотор като БМВ, губи много от огъня, динамиката и характера си с инертни горива като ПБ и МЕТАН.
    Сложи си табела "ТАКСИ" повъри и спести за едни 10л от "100" на Еко и ако не ти е разбутана смесителката, се покефи и коментирай.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #32
      До: Помощ акулата не слуша.

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Той човека ще си я намери и без схема. Стига да търси някъде по изпускателните колектори преди катализатора.

      А ти и на слънчеви батерии може би също ще може да вдигаш скорост.
      Важото е, че темпераментен и бързооборотен мотор като БМВ, губи много от огъня, динамиката и характера си с инертни горива като ПБ и МЕТАН.
      Сложи си табела "ТАКСИ" повъри и спести за едни 10л от "100" на Еко и ако не ти е разбутана смесителката, се покефи и коментирай.
      Колега , нещо не си ме разбрал ...
      Аз не се хваля , нито убеждавам някой какво да прави или с какво гориво да кара .
      Това си е личен избор и натрупан километраж . Нищо повече .
      Нека бъдем полезни и не изместваме темата на човека .
      Ако можеш да го посъветваш нещо - той това МОЛИ .
      Аз не му знам БМВто и няма снимки . Пиша му като на колега , но за друг модел ( друга година 1995). Споменах му , че има разлики - доста .
      За да се ориентира - му пуснах и схемите .
      Не виждам нищо лошо до тук да съм направил ..... нито да съм заслужил подигравки от твоя страна .
      Не съм против подигравките , ако не са свързани и с упреци и съвети как да си карам МОЕТО и на СИНА ми БМВтата .
      Благодаря - но ...... няма нужда някой да ме убеждава да карам на бензин . Аз съм карал мнооого на бенз , преди да мина на друго .
      Нямам комплекси или страх , че едно БМВ на ГАЗова уредба вече не е БМВ .
      Който смята така - негова си работа .
      Аз и моето семейство сме карачи ( много километри ) и за нас , макар и на метан под 300-400 лв за гориво на кола на месец не слизаме .
      На НИВАта - на пропан същата работа .
      За това - моля без съвети какво гориво се слага на БМВ и колко коня се губят . Само който кара - знае за какво говоря . За какво да си слагам табелка "такси " ?
      А за баничарка БМВ - не съм виждал , но има един пикап - с него карат ВАР ( гасена вар ) . Товари по един тон човека и се кефи . Кара БМВ вароносител .
      Така , че - БМВ като и всяка друга кола стават за всичко , което човек пожелае .
      Стига СПАМ - извинения ! Да си пуснем друга тема ?
      Да се върнем на темата .
      Посъветвай нещо момчето !

      П.С. Забравих да спомена нещо важно .
      Преди да сложа метана - сметката за бензин беше по-малка , отколкото сега за метан. Оказа се , че когато човек е на евтино гориво си променя така ползването на колата , че сметката за гориво става по-голяма. Факт !( поне при нас )
      Последно редактирано от bgbul; 16-09-09, 21:44.

      Коментар


      • #33
        До: Помощ акулата не слуша.

        Виж първият ми пост в темата. Това е помощ. Че си чешим езиците си прав.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          До: Помощ акулата не слуша.

          Колега какво стана разрешили проблема ако неси виж задай тема тука http://bmwpower-bg.net/forums/viewfo...9a8d3ce5579d9a колегите от BMW club BG щети дадат много полезни савети

          Коментар


          • #35
            До: Помощ акулата не слуша.

            Не съм решип проблема все още колега зимата не го карам и е зазимено в момента,благодаря за помоща има интересни неща във форума на БМВ
            Car audio & Off road club TETEVEN
            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
            GAZ 69 0ff Road '76

            Коментар


            • #36
              До: Помощ акулата не слуша.

              В бмв-форума има 5-6 грамотни, другите са пишманли и рацери.
              За три дни генерират по 20-30 поста и повечето са "с какво са се дръпнали".
              Добра идея с кофти материал.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #37
                До: Помощ акулата не слуша.

                Грешката на колегата с акулата до тук която разбрах е :
                алтернатора и 2-те батерии които принципно немогат да имат връзка с проблема
                Смисъла от алтернатор и 2 бетерии е излишен и се решава лесно като на съществуващия алтернатор се сложи втори блок (няма да обяснявам надълго и широко защо) + един акомулатор
                Грешно е да се направят 2 отделни ел системи в една кола
                Лудак

                Коментар


                • #38
                  До: Помощ акулата не слуша.

                  провери и си температурния датчик,при моята машина като беше скапан имах същите симптоми

                  Коментар


                  • #39
                    До: Помощ акулата не слуша.

                    Къде се намира да не рова по форумите
                    Car audio & Off road club TETEVEN
                    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                    GAZ 69 0ff Road '76

                    Коментар


                    • #40
                      До: Помощ акулата не слуша.

                      Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                      Къде се намира да не рова по форумите
                      Има два датчика . 11 и 13 . Ще се ориентираш .
                      http://www.realoem.com/bmw/showparts...81&hg=11&fg=15

                      Коментар


                      • #41
                        До: Помощ акулата не слуша.

                        Колега това е моя двигател!
                        http://www.realoem.com/bmw/partgrp.d...11&hg=11&fg=05
                        Car audio & Off road club TETEVEN
                        Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                        GAZ 69 0ff Road '76

                        Коментар


                        • #42
                          До: Помощ акулата не слуша.

                          Вика му се М20В20. А, самият ти автомобил- Е 28.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Помощ акулата не слуша.

                            Гледам и чета от форумите и си размишлявам,па се питам дали може да има проблем в дюзите за впръскване на горивото?Не съм палил бавареца от 4м. и вчера не ми даде даже да завъртя ключа пали четмак,ама работи само във високи обороти а на тихи се едно ги реди 3-4-2-5-6-силиндъра и прекъсва.????
                            Car audio & Off road club TETEVEN
                            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                            GAZ 69 0ff Road '76

                            Коментар


                            • #44
                              До: Помощ акулата не слуша.

                              Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                              Гледам и чета от форумите и си размишлявам,па се питам дали може да има проблем в дюзите за впръскване на горивото?Не съм палил бавареца от 4м. и вчера не ми даде даже да завъртя ключа пали четмак,ама работи само във високи обороти а на тихи се едно ги реди 3-4-2-5-6-силиндъра и прекъсва.????
                              Тоците по високото да не дават фира някъде? Скапано уплътнение на бобината или повреден кабел го правят същия номер, особено при тая влажност последните дни.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Помощ акулата не слуша.

                                Колеги помагаъте!Проблема се оказа от сфещите,три пъти купувам и ги гърми.Кажете от къде и каква марка да взема че в нашия град няма нищо.
                                Car audio & Off road club TETEVEN
                                Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                                GAZ 69 0ff Road '76

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X