Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТАТА

    Здравейте приятели !
    Някой може ли да ми даде повече информация за ТАТА -технически характеристики , цена , дистрибутор

  • #2
    ТАТА се продава в София на Цариградско шосе има една Автоморга и те са дистрибутори
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      Да,Анкол се казва,ама ще останеш разчарован...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        видях наскоро една ТАТА ,на външен вид ми хареса .Един приятел любител на 4х4 ,каза че са индийският Мерцедес и в сравнение с руски джип/навил съм се за УАЗ/ заслужават повече

        Коментар


        • #5
          Вземи си нещо различно от тия две марки.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            К'ъв Мерцедес???Тия не знам дали и тигани могат да правят,не че не се опитват,ама няма база за сравнение
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              Наистина има едни стари ТАТА, които са на базата на Мерцедес 190. `На базата на` ще рече, че предницата до края на предните врати е от тоя Мерцедес. Назад вече е свободно съчинение - има камионетки, джипки и т.н. Може и двигателя да е някакъв индйиски лиценз на Мерцедес.
              Абе, според мен са абсолютен боклук. Прюс това частите сигурно са проблем. Вземи си нещо японско, та да не съжалявяш.
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #8
                Re: ТАТА

                Първоначално публикуван от Jordan Jordanov
                Здравейте приятели !
                Някой може ли да ми даде повече информация за ТАТА
                Смешно Какво е това бе? Как можеш да разчиташ на нещо дето носи име ТАТА? Гаче е е извадено от менюто на френски ресторант.
                Вземи си Уаз! Покрай него ще станеш майстор , ще го заобичаш от сърце.А и частите евтини.
                Аз вчера си купих :бензинова помпа -комплект,филтърна система ща почиствоне на маслото (отгоре с врътка) , сегменти 4-комплекта, авансова плочка с чукче, лагери основни, всичките тия неща чисто нови за сериозната сума от 3 (три) лева.Скъпотия. А утре трябва да отида при човека да си взема делкото че и то влиза в цената.
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #9
                  Не ги знам кво и как правят, но мерак не им липсва - спонсори са на Williams F1


                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Краси К
                    Не ги знам кво и как правят, но мерак не им липсва - спонсори са на Williams F1


                    Бе и аз не знам какво правят ама логото им е много показателно :
                    Пътя изведнъж тръгва в различни посоки Сигурно и предните колела също
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #11
                      Re: ТАТА

                      Първоначално публикуван от mac
                      Вземи си Уаз!
                      Аз вчера си купих :бензинова помпа -комплект,филтърна система ща почиствоне на маслото (отгоре с врътка) , сегменти 4-комплекта, авансова плочка с чукче, лагери основни, всичките тия неща чисто нови за сериозната сума от 3 (три) лева.Скъпотия. А утре трябва да отида при човека да си взема делкото че и то влиза в цената.

                      Бензинова плочка ,а? А иначе си почитател на Рудолф Дизел ? А си купуваш УАЗ? За да плащаш такива скъпи части.
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        Re: ТАТА

                        Първоначално публикуван от vokel


                        Бензинова плочка ,а? А иначе си почитател на Рудолф Дизел ? А си купуваш УАЗ? За да плащаш такива скъпи части.
                        Ще го покарам още 2-3 месеца така , та да си припомня колко много мразя газовите истории че после да мога с чиста съвест да вържа тоз двигател на бесилото(разбирай лебедката) и да замине в небитието.
                        Както любовта ,така и омразата трябва да се подхранва от време на време, иначе свикваш и докато се усетиш ......190Е Гадост!
                        Уморените коне не ги убиват , нали ??

                        Коментар


                        • #13
                          аз щиаx да си кyпyвам тата сафари но набарзо се оказаx като чyx никoи мнениа за неиа нищо xйбаво но избора е твои аз се yвериx че новите коли са просто една лотариа не е тoва дет беше ако си кyпyвам дгип ще баде на старо поне катo се развали нема да ме е иад...
                          поздрави.....

                          Коментар


                          • #14
                            Не мога да разбера само едно ?????

                            Защо хора които не са и чували за Тата, се правят на експерти ?????
                            Поне да бяхте видяли, да бяхте карали малко ...... или много .... па тогава се правете на експерти ...

                            Сега е почти 3 през ноща ... ама утре мога да направя снимки и да пусна, та поне да видите .....
                            Имам една тука, която подържам от две(2) години .....!!!!

                            Много здрав автомобил ....... говоря за Тата Telcoline двойна кабина.
                            Взета е на старо от Холандия.
                            За този период е минала около 90 000 км. от които ако има и 90 км. асфалт !!!!!! ще е добре ......
                            Базата (шасито) на това нещо е Миттсубиши L200, само че е с техен двигател по идея на френския 1,9 D на Пежо .... разликата е че само са увеличили хода на буталото от 88 на 90 мм. и вече се води 2 литра има си и турбина ...... 90к.с.
                            Преди два дена завършихме основния ремонт на двигателя ..... ако някой има въпроси ..... за части и т.н. ... да пита!!!

                            Относно експлоатацията, .... много икономично 8-8.5 л. на черно РАБОТНО МАГАРЕ, носи 1,2 тона + 5 човека .... това по документи, а на практика 2 тона и 8-10 мангали (работници) ВСЕКИ ДЕН !!!!!
                            И така две години ............
                            Ако някой тука в този Форум може да посочи нещо подобно, което да струва дребни стотинки ....... и подръжката свършва с нафта от трактора и аааааа тука май и масло се слагало ......
                            Да каже !!!!!!
                            Така, че всичко зависи от това какво искаш от колата.

                            На асфалт вдига около 130 км/ч .... и е доста тромава ..... но какво от това ....

                            Ааа сетих се: .. например горивните филтри са два (груб и финен) ... нали се сещате .... това е от ОЩЕ добрите стари автомобили ..... В Европа такива отдавна не се правят !!!!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от zenit
                              аз щиаь да си кйпйвам тата сафари но набарзо се оказаь като чйь никаи мнениа за неиа нищо ьйбаво но избора е твои аз се йвериь че новите коли са просто една лотариа не е тва дет беше ако си кйпйвам дгип ще бадена старо поне кат се развали нема да ме е иад...
                              поздрави.....
                              ша ма прощаваш, ама само "поздрави" ти разбрах. ако нямаш флекс тайп кажи да ти пратя
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X