Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от митко
    Първоначално публикуван от zenit
    аз щиаь да си кйпйвам тата сафари но набарзо се оказаь като чйь никаи мнениа за неиа нищо ьйбаво но избора е твои аз се йвериь че новите коли са просто една лотариа не е тва дет беше ако си кйпйвам дгип ще бадена старо поне кат се развали нема да ме е иад...
    поздрави.....
    ша ма прощаваш, ама само "поздрави" ти разбрах. ако нямаш флекс тайп кажи да ти пратя
    И аз нищо не му разбирам на този човек. Рядко чета неговите мнения защото трябва да гадая какво е искал да каже, но този път тотално не става.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #17
      гледах една ТАТА преди четири пет месеца ..
      ТАТА Сумо .. пак с двигател на Пежо. Ако се абстрахирате от екзотичната марка и малко дървената вътрешна изработка .. колата си става предимно за Оф-роуд... ама не екстремен.
      Предлагаха ми я на 10 000 лв. на около 5 години. Мотора беше перфектен, купето отвън .. приблизително. Двойното се включва като на Деу Мусо .. даже май са едни и същи .. имаше даже и климатик.
      Анкол са скъпчии и до яко. Най-близката нова ТАТА може да се купи от Гърция. С рез. частите не знам как стои въроса .. но се намират за окачване и мотор.
      Така че .. зависи за какво ще я ползваш , наистина е много тромава на пътя.

      Коментар


      • #18
        аз щиаь да си кйпйвам тата сафари но набарзо се оказаь като чйь никаи мнениа за неиа нищо ьйбаво но избора е твои аз се йвериь че новите коли са просто една лотариа не е тва дет беше ако си кйпйвам дгип ще бадена старо поне кат се развали нема да ме е иад...

        Опит за превод:
        "аз щях да си купувам тата сафари но набързо се оказа като чета някой мнения за нея нищо хубаво но избора е твой аз се уверих че новите коли са просто една лотария не е това което беше ако си купувам джип ще бъде на старо като се развали нема да ме е яд..."
        Стила и пунктуацията на автора запазени
        Работя в страна в която има над 250 етнически групи и повечето си имат техен език. Горе-долу се разбираме Ти обаче успя да ме изненадаш и се затрудних при превода
        Виж дали това няма да ти помогне:
        http://injinera.bgplus.com/dloadmnu.htm
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Tramp
          аз щиаь да си кйпйвам тата сафари но набарзо се оказаь като чйь никаи мнениа за неиа нищо ьйбаво но избора е твои аз се йвериь че новите коли са просто една лотариа не е тва дет беше ако си кйпйвам дгип ще бадена старо поне кат се развали нема да ме е иад...

          Опит за превод:
          "аз щях да си купувам тата сафари но набързо се оказа като чета някой мнения за нея нищо хубаво но избора е твой аз се уверих че новите коли са просто една лотария не е това което беше ако си купувам джип ще бъде на старо като се развали нема да ме е яд..."
          Стила и пунктуацията на автора запазени
          Работя в страна в която има над 250 етнически групи и повечето си имат техен език. Горе-долу се разбираме Ти обаче успя да ме изненадаш и се затрудних при превода
          Виж дали това няма да ти помогне:
          http://injinera.bgplus.com/dloadmnu.htm
          Tramp къде работиш бе човече

          Коментар


          • #20
            Говорих за е те това:







            Както се вижда и събрахме 31'


            Километрите които се виждат са реалните ....


            Ето и част от салона ......



            Имайте в предвид, че колегата е 1,85 .........
            Лекичко сме я повдигнали......


            Ето и двата горивни филтъра за които споменах ......






            Някой ако има ядове ..... с подобно ....да казва ...
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #21
              имате ли идея от къде мога да намеря на добра цена такова добиче имам вила на иваиловград/язовира/ и това ще ми свърши хубава работа за "обиколки"

              Коментар


              • #22
                Вземам си думите назад!
                По-принцип на мен всичко що е пикап ми допада.
                Ама при нас е така. По името посрещат, по дрехите изпращат,качествата никой не гледа!
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #23
                  та последно тая машина върши ли работа?

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от митко
                    Първоначално публикуван от zenit
                    аз щиаь да си кйпйвам тата сафари но набарзо се оказаь като чйь никаи мнениа за неиа нищо ьйбаво но избора е твои аз се йвериь че новите коли са просто една лотариа не е тва дет беше ако си кйпйвам дгип ще бадена старо поне кат се развали нема да ме е иад...
                    поздрави.....
                    ша ма прощаваш, ама само "поздрави" ти разбрах. ако нямаш флекс тайп кажи да ти пратя
                    извинавам се имам тази програма но все не остава време да е инсталирам пак и не сам много в час с инсталаците..
                    поздрави

                    Коментар


                    • #25
                      Off topic:
                      Zenit, дано не съм те обидил с "превода си".Пошегувах се
                      Сега вече всички разбираме какво пишеш.
                      Поздрави.
                      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                      No wahalla.

                      Коментар


                      • #26
                        не сам се обидил тyк не влизам да се обигдам а да наyча нещо а сахсто ми е много приатно да чета форуми за 4x4....
                        по вапроса за TATA тyк сафарито сега се продава сас нов мотор които е от малко камионче и това маи е много добре за един дгип сас мотор 3.0кйб нима кои знае колко кониа но пак мотора е (Kомон раил) е тва последното не знам как се пише...
                        и наи интересното е че тва моторче ще се продава само времено докат разработиат дрYг дизелов мотор от 2.0кйб маи за 2007 по никое си време ще е готов това е което е по значително






                        А вече се казва гранд сафари тва е за толкова пари поне тyк е наи евтиниа 4x4 с 7места..
                        поздрави

                        Коментар


                        • #27
                          До: ТАТА

                          здравейте.търся информация за тата сафари модел 1999 год.1948куб.турбо дизел.номера на ремъците,белезите на центровката,брой на зъбите на ремъка и откъде мога да закупя авточасти за колата.има ли литература за тях с техническите данни на автомобила.има ли заменяеми части от друг автомобил.благодаря ви предварително.

                          Коментар


                          • #28
                            До: ТАТА

                            При добро желание и да видиш единственият пикап с два ауспуха над кабината мога да ти го покажа.С 4*4 уважение.

                            Коментар


                            • #29
                              До: ТАТА

                              Поднасям своето лично извинение към ползвателите на сайта .Но ако една пръстова грешка е причина за неспазване на правилата-жалко.Желанието ми бе да установя контакт с car-test за обмяна на информация и опит по подръжката на обсъжданото МПС.Желая на всички фенове успех по граматика.Така сайтът ще бъде еталон във виртуалното пространство.

                              Коментар


                              • #30
                                До: ТАТА

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                Не мога да разбера само едно ?????

                                Защо хора които не са и чували за Тата, се правят на експерти ?????
                                Поне да бяхте видяли, да бяхте карали малко ...... или много .... па тогава се правете на експерти ...

                                Сега е почти 3 през ноща ... ама утре мога да направя снимки и да пусна, та поне да видите .....
                                Имам една тука, която подържам от две(2) години .....!!!!

                                Много здрав автомобил ....... говоря за Тата Telcoline двойна кабина.
                                Взета е на старо от Холандия.
                                За този период е минала около 90 000 км. от които ако има и 90 км. асфалт !!!!!! ще е добре ......
                                Базата (шасито) на това нещо е Миттсубиши L200, само че е с техен двигател по идея на френския 1,9 D на Пежо .... разликата е че само са увеличили хода на буталото от 88 на 90 мм. и вече се води 2 литра има си и турбина ...... 90к.с.
                                Преди два дена завършихме основния ремонт на двигателя ..... ако някой има въпроси ..... за части и т.н. ... да пита!!!

                                Относно експлоатацията, .... много икономично 8-8.5 л. на черно РАБОТНО МАГАРЕ, носи 1,2 тона + 5 човека .... това по документи, а на практика 2 тона и 8-10 мангали (работници) ВСЕКИ ДЕН !!!!!
                                И така две години ............
                                Ако някой тука в този Форум може да посочи нещо подобно, което да струва дребни стотинки ....... и подръжката свършва с нафта от трактора и аааааа тука май и масло се слагало ......
                                Да каже !!!!!!
                                Така, че всичко зависи от това какво искаш от колата.

                                На асфалт вдига около 130 км/ч .... и е доста тромава ..... но какво от това ....

                                Ааа сетих се: .. например горивните филтри са два (груб и финен) ... нали се сещате .... това е от ОЩЕ добрите стари автомобили ..... В Европа такива отдавна не се правят !!!!
                                даи някакъв телефон за питане ..............

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X