Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машинка за ел.стъкло за Y60?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машинка за ел.стъкло за Y60?

    С две думи отказа,моторчето върти,но не вдига механизма,самото малко зъбно колело на моторчето е с износени зъби.Дали от терано къса база ще стане че сега ми е изпаднало едно,ама е в София а машинката е в Плевен,и се чудя какво да я правя?
    За цени по моргите ми искат по 150 лв парчето,а то толкова е чисто новата,но и няма в момента,а стъклото си стои свалено?Някой сблъскавал ли се е с този проблем,или ако някои знае къде има разглобен патрол,за да я намеря тази част?


    Поздрави

  • #2
    До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

    колега имам 2 врати от 260-тка мисля че са същите като на y60 и са с ел. стъкла поинтерисувай се дали стават аз търся на механизъма 80лв. от Габрово съм тел. ми е
    0898327627
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

    Коментар


    • #3
      До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

      Нека по запознатите да кажат дали ще станат?За уточнение това е цената на механизма с машинката?Защото те вървят в комплект.Доставката е 2 седмици и затова не се навивам да си взема нова.

      Поздрави
      Последно редактирано от Злой; 19-07-09, 07:37.

      Коментар


      • #4
        До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

        Мотора с механизъма е к-т .А може ицяла врата за 150лв със всичкото оборудвана ако искаш
        Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
        тел. 0898327627
        Радослав

        Коментар


        • #5
          До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

          Ето го и виновника за всичко.
          Обаче имам един въпрос?
          Защо и в предния мост влизат същите тръби както и в задният,от вакум помпата едните отиват в предният мост другите в задният?Копче за втори блокаж нямам?Някакви идеи? С две думи мъркучи излизат и от двата моста и влизат в това на третата снимка?

          Поздрави
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от FiveFinger; 18-07-09, 22:29.

          Коментар


          • #6
            До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

            Това са отдушниците на дифовете,но защо влизат там.Вакума за блокажа на задния диф си е отделно.

            Коментар


            • #7
              До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

              Вакум помпата работи и включва блокажа,но защо отдушниците влизат в това нещо на третата снимка?


              Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                Колега - като купуваш механизма, уточни ляв или десен - различни са
                Аз търся такъв за Сузуки Х90
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                  Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                  Вакум помпата работи и включва блокажа,но защо отдушниците влизат в това нещо на третата снимка? ...
                  Нещо грешиш. Маркучето от отдушника на задния диф изобщо не отива до коша на двигателя, а това от предния диф се събира с маркучето от отдушника на скоростната кутия и е изведено горе в коша, но не на клапаните, които си показал.
                  Проследи по-добре маркучетата!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                    Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                    Вакум помпата работи и включва блокажа,но защо отдушниците влизат в това нещо на третата снимка?


                    Поздрави
                    Маркучeто ,което влиза във вакум клапаните идва от вакумния резевоар,а отдушника на предния диф обединен с отд. на скоростната излиза горе в предния ляв калник.

                    Поздрави!
                    Последно редактирано от Stefan Dimov; 19-07-09, 09:11.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                      Има по два мъркуча които влизат в предният диф и в задният,единият е по дебел за отдушника,другите два влизат в това нещо което е на третата снимка.Мога да различа отдушник на диф,все пак не ми е първият джип.Въпроса е другите мъркучи,по тънките са с метални като капсули и стоят отгоре на двата дифа,и от там отиват в това на третата снимка?

                      Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                        Живко, мАркучите се пишат с А.

                        За второто - може да е някаква хитра система за изравняване на налягането на въздуха в мостове. Която е необходима за да не се "наводнява" моста при престоя му в водата.... Жокер: мост загрят при движение, влязъл в вода, спира..... Какво следва?
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                          Ок,но при другите патроли има ли го това нещо?Останах много учуден когато излезнаха по два маркуча и отидоха в това?Защото тогава търсих сиситемата на блокажа,за да му направил профилактика.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                            Това са маркучите за спирачките.Това се вижда и на 1-ва и на 2-ра снимка, другото е отдушник и на предния и на заднич диф ги има няма как.Блокажа е с вакум който се захранва от резорвоара за вакум и се управлява от клапаните на снимка 3.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Машинка за ел.стъкло за Y60?

                              Пак обяснявам.
                              От давата дифа излизат по ДВА маркуча.Единият е отдушника,другият отива в клапаните.Но и от двата дифа маркучите са по два?

                              Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X