Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 няколко въпроса?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ 69 няколко въпроса?

    Здравейте, от доста време наблюдавам форума но от работа не ми остава време да се включвам по темите и да пускам някоя друга тема. Та по темата. Като малък съм се учил да карам на такъв джип и явно от тогава ми е слабост ГАЗ 69.

    Този на който го имахме беше с двигател на волга 2000 кубика 90 коня и вървеше като звяр (проходим и мощен) друг е въпроса че вдигаше максимум 120 и като вдигне максимална скорост бучи и се тресе но това е част от удоволствието.
    Имам намерение да си взема пак такава джипка и това което искам да питам имам една налудничева идея да сложа мотор от BMW E36 320i 150hp двигателя стои по подобен начин на волговия не е много оборотен дори в ниските обороти е тромав според мен, но незнам дали ще стане изобщо. Та същината на въпроса е някой правил ли е такъв експеримент и дали ще се получи?
    Последно редактирано от okli; 15-07-09, 00:18.

  • #2
    До: ГАЗ 69 няколко въпроса?

    Използвайте търсачката. Има цял под-форум за тази легендарна машина!

    http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=288

    Коментар


    • #3
      До: ГАЗ 69 няколко въпроса?

      Ако става въпрос за шестцилиндровия, редови двигател на БМВ, то той идва дълъг. Ако е моторъ, който си харесал е дълъг, колкото щатния мотор(+-10см) ще стане.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #4
        До: ГАЗ 69 няколко въпроса?

        Друг е въпроса, че тези мотори стават за улиците, но за гората са пълна трагедия.
        Писано е доста в подфорумите на УАЗ и ГАЗ 69
        Има доста теми по въпроса "Алтернативни двигатели за руските машини". Отдели няколко дни за чете, обърни внимание и на търсачката, и ще останеш доволен от написаното до момента в този форум

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X