Обява

Свий
Няма добавени обяви.

... за офф-топика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ужас Брътчет.
    Темата за офтопика е офтопик и в нея има офтопик.
    Като се замисля ако няма офтопик става някъква специализирана литература която можем да си четем винаги и на друго място.

    Коментар


    • #17
      аз честно казано съм привърженик по форумите да е като в специализираната литература,ама пусто ни моа са здържа.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #18
        Екстра си е така форума, не му търсете кусури. Чудя се обаче защо всеки нов член започва да пише първо на маймуница и после на Български. Не четат ли правилата?
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          Ама не може така сухо. Ние тука сме приятели и всяка вечер сме заедно.
          Тва е все едно да отидем на кръчма и да мълчим все едно сме на конференция.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от братчеда
            и аз офтопик:асене да ме прощаваш ама форума на мерцедес хич го няма.много малко се пише.много малко инфо.със дни няма нови теми.
            Какво да направя- рядко някой се оплаква от колата си. Все пак В устава на клуба е залегнало че форума е орган на клуба, чрез който членовете на клуба биват известявани по отношение на важни въпроси и мероприятия.
            Имаме седмични и месечни срещи, годишни сбирки и така.
            Във форума са регистрирани около 1000 потребителя.
            към настоящия момент около 400 нямат публикуван нито един пост.
            Регистрираните членове на Клуба (които плащат членски внос и тнт) са между 40 и 50 души.

            Все пак форума ни не медия, а го ползваме да си помагаме и да си организираме срещите, а тези които нямат възможност го ползват и за комуникация (отделно си имаме и Скаиповете).
            Обсъждали сме евентуалното издаване на списание, но на този етап не можем да си го позволим в желаното от нас качество и тираж. Съвсем друго е ако имаме сериозен спонсор зад гърба.
            Но и дотук не сме постигнали малко- регистрирахме се като организация и продължаваме напред.
            Все пак се почна от Дир-а минахме през мерцедес-бг.нет, после пак през дир-а и накрая се организирахме. Проблем е организацията на срещите по провинцията, т.к. повечето членове са в София.
            http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
            Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X